Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 48 456
  • 731
# 300
Влизам да се похваля с една тенистка от  De'Longhi, от играта им от първи кръг. Имейла съм получила на втория си имейл, който отварям от дъжд на вятър и без малко да изтърва строка. В събота съм го получила, а днес го видях. После видях в условията, че трябва да се отговори в рамките на два работни дни и се надявам, че съм хванала последния влак.
Иначе си чакаме още пастите от Престиж, Самърсбито и наградите от 3в1.
Виж целия пост
# 301
Влизам да се похваля с една тенистка от  De'Longhi, от играта им от първи кръг. Имейла съм получила на втория си имейл, който отварям от дъжд на вятър и без малко да изтърва строка. В събота съм го получила, а днес го видях. После видях в условията, че трябва да се отговори в рамките на два работни дни и се надявам, че съм хванала последния влак.
Иначе си чакаме още пастите от Престиж, Самърсбито и наградите от 3в1.
Разходи се до Тип Топ или им се обади за Съмърсбито,защото моето си стоеше там без да се обадят!!!
Виж целия пост
# 302
Влизам да се похваля с една тенистка от  De'Longhi, от играта им от първи кръг. Имейла съм получила на втория си имейл, който отварям от дъжд на вятър и без малко да изтърва строка. В събота съм го получила, а днес го видях. После видях в условията, че трябва да се отговори в рамките на два работни дни и се надявам, че съм хванала последния влак.
Иначе си чакаме още пастите от Престиж, Самърсбито и наградите от 3в1.
Разходи се до Тип Топ или им се обади за Съмърсбито,защото моето си стоеше там без да се обадят!!!

Аз за вафлите колко ги търсих и чак ми е неудобно. А в събота като ми донесоха последните - човечеца беше пеш с един голям сак без да ми се обади и каза че ме е търсил преди но не ме намерил, но на адрес - не по тел. Ще почакам още малко и може да ги потърся. Знам ги аз че така правят - предишните на място пращах мъжа ми да ги взема.
Виж целия пост
# 303
Благодаря •Primavera•    bouquet
Ще пропусна  Laughing
Виж целия пост
# 304

Аз за вафлите колко ги търсих и чак ми е неудобно. А в събота като ми донесоха последните - човечеца беше пеш с един голям сак без да ми се обади и каза че ме е търсил преди но не ме намерил, но на адрес - не по тел. Ще почакам още малко и може да ги потърся. Знам ги аз че така правят - предишните на място пращах мъжа ми да ги взема.
На мен ми казаха,че въобще не звънят по телефона!!!Аз сигурно утре ще мина да проверя за наградите от нескафе и ако има нещо налично ще пиша!!! Peace
Виж целия пост
# 305
Здравейте,искам да попитам за картата от 3в1 може ли да се изтеглят парите или само трябва да се пазарува с нея и трябва да я регистрирам като пратя SMS на някакъв номер с произволен пин код от мен така ли да го разбирам,предварително ви благодаря  Hug Лека вечер
Виж целия пост
# 306
С тази карта можеш да пазаруваш, парите не могат да се изтеглят в брой. Да, трябва да я активираш като изпратиш смс на номер .... там пишеше на кой с избран от теб ПИН код,  след което получаваш обратен смс с потвърждение за успешна активация и информация до кога не се начислява такса...

Да питам сега някой разбра ли къде са обявени печелившите от тест кампанията на Schwarzkopf ?
Виж целия пост
# 307
Здравейте,искам да попитам за картата от 3в1 може ли да се изтеглят парите или само трябва да се пазарува с нея и трябва да я регистрирам като пратя SMS на някакъв номер с произволен пин код от мен така ли да го разбирам,предварително ви благодаря  Hug Лека вечер

Не могат да се теглят,картата е само за пазаруване. Процедурата  с пина е такава,каквато си я описала Wink
Виж целия пост
# 308
Чак пък ЕГН за игра  #Cussing outгледам че на страницата им във фейса някой е писал че вече е уведомил КЗП за това.

Виж целия пост
# 309
Току-що спечелих кошница от Нескафе. Обаче,когато тръгнах да попълвам полетата с адреса, нещо стана и не можах да си допопълня адресчето.Важи ли ми наградата?
Виж целия пост
# 310
Току-що спечелих кошница от Нескафе. Обаче,когато тръгнах да попълвам полетата с адреса, нещо стана и не можах да си допопълня адресчето.Важи ли ми наградата?
Честито! Вариантите са два - или да се обадиш по телефона, или да пратиш мейл с данните си.
Виж целия пост
# 311
Току-що спечелих кошница от Нескафе. Обаче,когато тръгнах да попълвам полетата с адреса, нещо стана и не можах да си допопълня адресчето.Важи ли ми наградата?
Честито! Вариантите са два - или да се обадиш по телефона, или да пратиш мейл с данните си.

Помислих си, че се губи. Crazy
Виж целия пост
# 312
Току-що спечелих кошница от Нескафе. Обаче,когато тръгнах да попълвам полетата с адреса, нещо стана и не можах да си допопълня адресчето.Важи ли ми наградата?
Честито. Важи ти обади се на 080016666 и си дай адрес за доставка. На мен така ми става когато играя през телефона.
Виж целия пост
# 313
и при мен-обадих се по тел,сега остана и да си я получа Joy
Виж целия пост
# 314
Обадих се, наградата е факт. Сега ще играя за карта Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия