Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 48 458
  • 731
# 345
Започват да разнасят кутиите на Нестле. Обадиха ми се да уточним час.  Laughing

п.п. Най-интересното е, че ми се обадиха на телефон, на който не знаех, че имам награда кутия с лакомства.  newsm78  А бройката съвпада. Интересно как става това? Пак проверих в списъка - на този телефон има само портмоне, което получих преди 2 дни.  Rolling Eyes
Сигурно ,ако си давала един и същи адрес за вси4ки награди  Rolling Eyes към телефоните номера  newsm78
Виж целия пост
# 346
Дойдоха ми кутиитееееееееее  Party
Виж целия пост
# 347
браво честито покажи снимки как изглеждат големи ли са?От кога са?Аз чакам от 3 май и нямам търпениееееее.........
Виж целия пост
# 348
на мен ми се обадиха, че до 13ч ще ми доставят кутията вкуснотия спечелена на 8 май  newsm68
Виж целия пост
# 349
Аз имам 6 кутии и 2 портмонета, и всички са от различни номера.

По кое време са спечелени?
Виж целия пост
# 350
Да си призная и аз нямам търпение да ми донесат кутията вкусотии  Blush Наистина ако някой има възможност да качи снимки как изглежда наградата би било чудесно  Hug
Виж целия пост
# 351
Започват да разнасят кутиите на Нестле. Обадиха ми се да уточним час.  Laughing

п.п. Най-интересното е, че ми се обадиха на телефон, на който не знаех, че имам награда кутия с лакомства.  newsm78  А бройката съвпада. Интересно как става това? Пак проверих в списъка - на този телефон има само портмоне, което получих преди 2 дни.  Rolling Eyes
Сигурно ,ако си давала един и същи адрес за вси4ки награди  Rolling Eyes към телефоните номера  newsm78

Явно са сравнили с регистрацията, която имам в Нестле от едно време на този адрес, защото фигурираше и стационарния ми телефон, който закрих преди 2-3 години.  Laughing

Кутиите са големи, трапецовидни (по-точно като пресечена пирамида), като в малката основа е събрана цяла кутия Таралежки. Абе, с други думи - предоволна.  Laughing  След малко мога да я снимам и да добавя снимка в поста.  Wink
Виж целия пост
# 352
офф ще умра от любопитство хахахха Blush
Виж целия пост
# 353
Започват да разнасят кутиите на Нестле. Обадиха ми се да уточним час.  Laughing

п.п. Най-интересното е, че ми се обадиха на телефон, на който не знаех, че имам награда кутия с лакомства.  newsm78  А бройката съвпада. Интересно как става това? Пак проверих в списъка - на този телефон има само портмоне, което получих преди 2 дни.  Rolling Eyes
Сигурно ,ако си давала един и същи адрес за вси4ки награди  Rolling Eyes към телефоните номера  newsm78

Явно са сравнили с регистрацията, която имам в Нестле от едно време на този адрес, защото фигурираше и стационарния ми телефон, който закрих преди 2-3 години.  Laughing

Кутиите са големи, трапецовидни (по-точно като пресечена пирамида), като в малката основа е събрана цяла кутия Таралежки. Абе, с други думи - предоволна.  Laughing  След малко мога да я снимам и да добавя снимка в поста.  Wink
Снимай да видя какво ме чака  Praynig
Виж целия пост
# 354
Не разбрах кутиите с кола ли ги носят или пешаците?
Звънят предварително ,а не идват направо на адреса?
Щото мойта е спечелена на тел. на майка ми ,да я предупредя.
Виж целия пост
# 355
еее браво  Simple Smile дали ще правят доставки през почивните дни.Аз съм дала служебния ми адрес и няма да бъда на него  newsm78
Виж целия пост
# 356
Тип Топа работят в събота до обяд,но през официалните празници май не.
Виж целия пост
# 357
Хайде, радвайте се!  Laughing

Скрит текст:

Карат ги куриерите с коли. Първо ми се обадиха по телефона за да уточним час.
Виж целия пост
# 358
На работа съм и не мога да я снимам. В по голямата си част е колкото лист А 3  Laughing
С каквото мога сравнявам. Тежи около 3,4 кг, защото на хартийката отгоре пише 4 кутии - 13,6 кг ох пак ме нападнаха хора.... и не мога да пишаааа /моите са само две де/
Виж целия пост
# 359
Започват да разнасят кутиите на Нестле. Обадиха ми се да уточним час.  Laughing

п.п. Най-интересното е, че ми се обадиха на телефон, на който не знаех, че имам награда кутия с лакомства.  newsm78  А бройката съвпада. Интересно как става това? Пак проверих в списъка - на този телефон има само портмоне, което получих преди 2 дни.  Rolling Eyes

На мен куриера от Тип Топ ми звъни само и единствено на единия тел., независимо, че наградата е от друг номер спечелена  Simple Smile може по адрес да сме в системата им, кой знае  Crazy

Вчера ми доставиха кутия пасти от Престиж, спечелена на 21.4.
Надявам се днес и на мен да ми донесат кутията, спечелена на 22.4.
Картата, която спечелих на 9.5. (от тогава гоооляма суша  Crazy дано късмета ми се върне скоро и да огрее и моите номерца) са я доставили на 17.5. 

Тaня67  Hug супер! да ти е честита  Hug е скромно, но от сърце от нестле  Laughing кутиите ако бяха пирамиди, като преди 4г., пък и лесно се печелеха тогава, спомениии  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия