Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 48 466
  • 731
# 360
еее браво на нестле аз съм предоволна-чакам 3 кутии ще има за всички по нещо!
Виж целия пост
# 361
Честити ви лакомства  smile3508 на моят съпруг му се обадиха от Булсатком че е спечелил обурудване от великденската игра
Виж целия пост
# 362
и моята дойде, ама детето не дава да я отварям преди да си дойде от игра  Sad

Таня добре си я снимала, изглежда страхотно

Честито на всички  newsm51

на мен куриера ми звънна към 10 ч и каза, че до 13 ч ще я достави, искаше опаковките 9 бр, този път беше попълнил документа, та само се разписах  Peace
Виж целия пост
# 363
Момичета, някой беше дал  телефон на "Тип топ", но не го намирам. Ако може някой да го сподели...
Виж целия пост
# 364
Току що регистрирах код на кутия Престиж и спечелих пак кутия и сега трябва да се обадя ,нали така?
Виж целия пост
# 365
Току що регистрирах код на кутия Престиж и спечелих пак кутия и сега трябва да се обадя ,нали така?

Честито! Да, обади се да потвърдиш данните  Peace
Виж целия пост
# 366
Момичета, някой беше дал  телефон на "Тип топ", но не го намирам. Ако може някой да го сподели...

0700 16 000 ,за цялата страна.
Виж целия пост
# 367
Готово  ще чакам кутията Simple Smile
Виж целия пост
# 368
  Благодаря!
Виж целия пост
# 369
EEE и моята кутия дойде.Обади ми се вече като е пред адреса и то не на телефона от които спечелих,а на моя личен-вчера ми донесоха портмонето и ми се обаждаха и  затова го имат. Само иска опаковките,нито лична карта ти ли си,не си ли ти..Честито на всички!  Hug
Виж целия пост
# 370
Току що регистрирах код на кутия Престиж и спечелих пак кутия и сега трябва да се обадя ,нали така?
И аз.Кутията давате ли я на куриера.
Виж целия пост
# 371
Излезли са печелившите от бонбони Део.
Аз печеля Party
Виж целия пост
# 372
И на майка ми се обадиха 5 мин. преди да дойдат до блока с кутията.
Тя е в възхита и вече е разпределила кое за кого е...за  мен зърнената закуска -само това ми се полага  Laughing Сега трябва да се нахъсам да спечеля поне още една кутия !

Ех,че хубаво предпразнично настроение ни създаде Nestle !  Grinning
Виж целия пост
# 373
Излезли са печелившите от бонбони Део.
Аз печеля Party
Честито  !
Мейл ли получи? Не видях да са качили печелившите.
Виж целия пост
# 374
Излезли са печелившите от бонбони Део.
Аз печеля Party

Къде ги видя? В печеливши пише, че днес ще се обявят, но няма имена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия