Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 48 456
  • 731
# 375
Излезли са печелившите от бонбони Део.
Аз печеля Party

Къде ги видя? В печеливши пише, че днес ще се обявят, но няма имена.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.576602232372120.107374 … 524286&type=1
Виж целия пост
# 376
Току що регистрирах код на кутия Престиж и спечелих пак кутия и сега трябва да се обадя ,нали така?
И аз.Кутията давате ли я на куриера.

Ами аз се обадих да потвърдя регистрацията и ми казаха,че трябва да им дам кутията и лична карта така,че ще я пазя Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Ехее, страхотна е кутията от Нескафе. Вече я чакам с нетърпение. Wink
Виж целия пост
# 378
Току що регистрирах код на кутия Престиж и спечелих пак кутия и сега трябва да се обадя ,нали така?
И аз.Кутията давате ли я на куриера.

Ами аз се обадих да потвърдя регистрацията и ми казаха,че трябва да им дам кутията и лична карта така,че ще я пазя Simple Smile
Да и аз се обадих и ми казаха че може номерчето да се откъсне и то да се даде.Така че аз мисля така да направя че имам 2 кутии
Виж целия пост
# 379
И аз си получих кутията, спечелена на 20.05.  Party Добре са се представили Нестле.

Виж целия пост
# 380
zdraveite dnes mi se obadi kuriera i mi kaza ce imam nagrada ot henkel i ste q dostavi do 2 casa,no az ne znaeh ce sym specelila nagrada ot henkel i predi 1cas mi dostavi i mi kaza ce sym ucastval minalata godinaa v facebook igrata im i sym specelila shax.
Виж целия пост
# 381
Каква награда?
Виж целия пост
# 382
Шах
Виж целия пост
# 383
След толкова мъка в Нескафе, най-накрая ме огря от Чио! Така че тези, които мислят, че не им върви, да не се отказват - рано или късно късметът идва!  Peace
Виж целия пост
# 384
Ето една игра Simple Smile http://igrisnagradi.com/igra/specheli-260-strahotni-nagradi-s-ig … na-kapachki-rosi/
Виж целия пост
# 385
След толкова мъка в Нескафе, най-накрая ме огря от Чио! Така че тези, които мислят, че не им върви, да не се отказват - рано или късно късметът идва!  Peace
Честито!
 Днес ли спечели? Щото от 18,05 не обявяват печеливши и мислех ,че играта е приключила.
А тя така или иначе днес или утре май приключва. newsm78
Виж целия пост
# 386
След толкова мъка в Нескафе, най-накрая ме огря от Чио! Така че тези, които мислят, че не им върви, да не се отказват - рано или късно късметът идва!  Peace
Честито!
 Днес ли спечели? Щото от 18,05 не обявяват печеливши и мислех ,че играта е приключила.
А тя така или иначе днес или утре май приключва. newsm78

Благодаря! Днес, да, на мен също ми направи впечатление, че няма победители, интересно. Защо са спрели да ги изписват, съмнявам се никой да не играе...
Виж целия пост
# 387
Хайде, радвайте се!  Laughing

Скрит текст:

Карат ги куриерите с коли. Първо ми се обадиха по телефона за да уточним час.
И аз днес си взех моята кутия(спечелема ма 28,04) и картата от Нестле!!!!Невероятна е кутията!!!
Виж целия пост
# 388
Честито на всички!
Аз днес реших да играя на Нес кафе, обаче просто е невъзможно...сайта тотално отказа...
Виж целия пост
# 389
На чиото какво става 15 бележки и нищо,в колко спечели?  #Cussing out  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия