Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 7

  • 38 437
  • 730
# 660
Ангелия (харесва ми )
Виж целия пост
# 661
Ивац  Peace
Виж целия пост
# 662
На мен пък Сирма ми звучи като звънче. Нямам познати с това име, така че не го асоциирам с никого, но ми е някак много мило, звънливо и веселяшко.  Peace
Виж целия пост
# 663
Сирма асоциирам със сърма - като яденето, не като коприната  Mr. Green
Петрофилия не е ли малко грубичко и твърде странно като за момиче?
Сега се сетих за познатите ми с непознатите имена - Вилена и Десилена.
Как ви звучи Юлина като за име на сладурско синеоко бебче?  baby_neutral
Виж целия пост
# 664

Петрофилия не е ли малко грубичко и твърде странно като за момиче?


Така както си го написала звучи като болест. Joy
 Името беше Петралифа, на мен ми харесва. Странно е.
Виж целия пост
# 665
Юлина на мен ми харесва, особено щом бебето е синеоко Heart Eyes.
Виж целия пост
# 666

Чисто българско име  Wink, макар че в днешно време наистина звучи странно.

И Сирма ми харесва, но може би защото го свързвам с историята  Simple Smile

А на това много се смях
Петрофилия не е ли малко грубичко и твърде странно като за момиче?
Така както си го написала звучи като болест. Joy

 hahaha
Виж целия пост
# 667
Героника-момиченцето е на 10 години  и твърди, че е единствената с това име в цяла България.
Всички я наричат Гери и аз мислех, че се казва Гергана.
Виж целия пост
# 668
Героника-момиченцето е на 10 години  и твърди, че е единствената с това име в цяла България.

Може и наистина да е единствената...  Simple Smile
Виж целия пост
# 669
Дамаскин
Виж целия пост
# 670
Темида , професия адвокат - видях го на табела ...
Виж целия пост
# 671
Жорета
Алая
Виж целия пост
# 672
Темида , професия адвокат - видях го на табела ...


това ми хареса. Може някой от родителите й да е бил също адвокат и да са очаквали, че и детето ще стане, както е и станало
Виж целия пост
# 673
Съдия трябваше да е  Simple Smile
Виж целия пост
# 674
Днес докато вървях към офиса видях написано на (забележете) некролог името - Възкресия  Thinking
Определено е странно име.. а и все едно е чакала през целия живот на жената да почине и да цъфне не некролог  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия