Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVIII

  • 55 906
  • 731
# 390
Дами, от къде да дръпна "Тялото", което много хвалите, с хубави субтитри? В Арена го няма, в коментарите в Замунда пише, че се разминават?

Теглих го от тук-http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-details&a … 6196779bc2aff5fc3 Но трябва да имаш регистрация в сайта. Peace

Сега видях,че в Замунда релийза е същия,който аз съм сваляла,така че сваляй от там. Peace
Субтитрите имаха съвсем леко разминаване,но аз си ги нагласям лесно с плейъра. Simple Smile
Виж целия пост
# 391
Ще се регистрирам, благодаря!
Ако някой не е гледал да похваля и в тази тема  "Кожата, в която живея"
http://www.imdb.com/title/tt1189073/
Виж целия пост
# 392
След Cracks реших да поразровя филмографията на Мария Валверде и се натъкнах на това бижу - "Жената на анархиста" http://www.imdb.com/title/tt0962709/?ref_=sr_2
Разказ за една испанска Пенелопа по време на Гражданската и Втората световна война. Войната от гледната точка на жената. Силно обичащата, обожаващата, жертващата спасението на семейството си в името на любовта.

Благодарности на Приятно ми е - Богиня!, че спомена за този филм! Разтърсващ, затрогващ, много ми хареса! Никога не бих го намерила без тази подсказка!
Виж целия пост
# 393
Елинка  Hug
Много се радвам. Това е първата ми препоръка, която някой е гледал. Че и харесал.
Виж целия пост
# 394
 Crossing Arms
Аз нали гледах "Дина" Grinning
Виж целия пост
# 395
Това е първата ми препоръка, която някой е гледал. Че и харесал.

Та ти предимно хейтваш, не препоръчваш Laughing
Дръпнах си горния, ще го гледам скоро Hug
Виж целия пост
# 396
Аз нали съм скарана с компютрите,вчера не можах да си пусна Уайлд,защото е в двд формат в папката има много иконки и не знам коя е филма  Embarassed Embarassed
Та затова гледах Момчето с раираната пижама,прекрасен филм,препоръчвам!
Също искам да препоръчам и един филм с Моника Белучи и Софи Марсо,Не поглеждай назад.
Всичко е от Замунда.
Виж целия пост
# 397
Това е първата ми препоръка, която някой е гледал. Че и харесал.

Та ти предимно хейтваш, не препоръчваш Laughing
Дръпнах си горния, ще го гледам скоро Hug
Не е вярно това!  Crossing Arms Гнусна инсинуация!
А "Сценичната красота"? http://www.imdb.com/title/tt0368658/?ref_=fn_al_tt_1, а "Големите надежди" http://www.imdb.com/title/tt0119223/?ref_=fn_al_tt_2..
Дори въпросните "Пукнатини" не съм хейтвала. Само малко  Mr. Green логическата линия.

Искам реванш, Ема  Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 398
Crossing Arms
Аз нали гледах "Дина" Grinning
А, да. Забравих.  Hug По моя препоръка беше, нали?! Wink Аз го гледах два пъти и всеки пък го гледах с широко отворени очи /извинете ме за тавтологията/. Един от малките шедьоври на кинематрографа за мен.
Виж целия пост
# 399
По твоя, да Hug
Ема, реванширай се на Пилето- препоръчай и филм, който да изхейти със замах Laughing. Аз имам такъв напримр, от снощи- A For Andromeda. Хем е изключително плосък, хем е с Том Харди, който тя не харесва и който в случая се е натресъл на много неподходяща за него роля- с тази визия на секси парче с малко мозък да играе учен си е просто гледка за милиони hahaha. Особено забавно беше да слушаш как развива теории за бъдещето на човечеството с това негово привично гърлено ръмжене Laughing.

И първи епизод на "Бялата кралица" гледах снощи, и той е идеален за хейт. Само първият, понеже втори със сигурност няма да си го причиня Mr. Green.
Виж целия пост
# 400
Веднага препоръчвам един филм, който ще очаквам Богиня да изхейти порядъчно - Последствията от любовта  Simple Smile На мен ми е много любим, но е толкова особен, толкова странен, че досега не съм си и помисляла да го препоръчам тук. Ще ми е интересно повече хора да го гледат и коментират, но предупреждавам Naughty това не е филм за пуканки.
Виж целия пост
# 401
Веднага препоръчвам един филм, който ще очаквам Богиня да изхейти порядъчно - Последствията от любовта   Simple Smile На мен ми е много любим, но е толкова особен, толкова странен, че досега не съм си и помисляла да го препоръчам тук. Ще ми е интересно повече хора да го гледат и коментират, но предупреждавам Naughty това не е филм за пуканки.
Аз прочетох за този филм най-лошото ревю /винаги го правя - чета най-хвалебственото и най-хейтърското, за всеки филм/ и .......... ъъъъъъъъъъъ имаше Спойлер! Crossing Arms[/b]
Виж целия пост
# 402
Моля помогнете с "Тялото", така препоръчвано тук. Не го намирам в Замунда, а в p2pbg от известно време не ме разпознават  като потребител ...
Виж целия пост
# 403
Моля помогнете с "Тялото", така препоръчвано тук. Не го намирам в Замунда, а в p2pbg от известно време не ме разпознават  като потребител ...

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=362512&hit=1
Виж целия пост
# 404
Много съм благодарна !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия