ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 907
  • 724
# 180
CC на Клиник има розов и зелен

Виж целия пост
# 181
Мдам, точно така. Аз имам този в розвата опаковка, но исках да видя каква е разликата между тях.
Виж целия пост
# 182
Мимита , тъмни ли са много... изнервих се отново на нашите смотани вносители ...  Ти какво ще си купуваш?  Laughing  Аз искам да си купя  лек продукт за лятото със средно покритие, предложи ми нещо  Hug
Виж целия пост
# 183
Мимита , тъмни ли са много... изнервих се отново на нашите смотани вносители ...  Ти какво ще си купуваш?  Laughing  Аз искам да си купя  лек продукт за лятото със средно покритие, предложи ми нещо  Hug

Тъмнички са. То, на мен и Alabaster ми е тъмен, а пък за Natural и следващите му, представи си.
Ммм, не знам какво да ти препоръчам... Може би, тонирания крем на Клиник. Ама пък да не ти мазнее? Не знам. Той е за суха до нормална кожа, според мен.
Виж целия пост
# 184
И аз така съм чела за него.... Tired , започвам да се депресирам  - защо тези магазини не ме искат за клиент  Crossing Arms . От къде онлайн мога изгодно да си поръчам Алабастъра?  Thinking
Виж целия пост
# 185
И аз така съм чела за него.... Tired , започвам да се депресирам  - защо тези магазини не ме искат за клиент  Crossing Arms . От къде онлайн мога изгодно да си поръчам Алабастъра?  Thinking

Поръчвала съм Клиник от Debenhams и от англ. сайт на Клиник. Ползвам адреса на фирма-превозвач.
Виж целия пост
# 186
Някой има ли отзиви за тази база - Artdeco SKIN PERFECTING
Скрит текст:

Виж целия пост
# 187
Здравейте,бих искала преди да си купя някой ползвал ли е на Клиник ето това и да ми сподели впечатления...http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-29-635&gclid=CN7zluGq7bcCFUNf3godWk0Azw
 и пише,че е за мазна кожа,моята не е ,но преди време ползвах един на Буржоа,много хубав беше ,жалко,че го спряха...мисълта ми е да не изсуши много кожата?
извинявам се,че 2-ри път питам,но сега видях,че има тема само за ФДТ
Здравей!
Ползвала съм пудрата.Нищо особено.Дори има лек брашнян ефект при мен.Покривна е ,но откъм матиране не ме впечатли особено...час-два издържа в жегите.Мисля,че за пресушаване и дума не може да става,защото се нанася мазничко.Не знам как да го обясня по-точно...нанасянето е като полу крем пудра. LaughingАУУУ,чак мен ме разсмя обяснението ми LaughingАбе общо взето не си струва.Анти блемиша им е един от най-хубавите(ако не най-хубавия)фдт.Пробвай него.Препоръчвам го горещо дори за нормална кожа е супер!А,пудрите на Шисейдо са по-добри от Клиник.Кажи какъв резултат искаш да постигнеш и може някой да те насочи към нещо добро.
Виж целия пост
# 188
На Clinique най-светлия цвят Алабастър ли беше? Внасят ли го тук ?  Thinking Ще има 30% намаление в края на седмицата на ЕЛ и Клиник в БЗ и се чудя да взема нещо за проба, ако сбъркам..поне ще е намалено .  Laughing За anti-blemish solutions се чудя , също и за някой тониран крем, мисля че те имаха ... помагайте  Hug

 Пробвай Moisture surge води се тониращ крем,много съм доволна от него има си и 15 фактор за разлика от останалите фондьотени.
Виж целия пост
# 189
Мимита благодаря ти, отзивчива както винаги    bouquet

*Bubble* , ти с каква кожа си? Аз съм със смесена и ако е подходящ бих си го взела , търся слабо към средно покритие.
Виж целия пост
# 190
Хайде и аз с Revlon Photoready база Simple Smile Не пише, че няма силикон, всъщност това трябва ли да ме притеснява  newsm78 Показаха ми и на Артдеко базата, но сякаш тази матира повече и усещането беше по-приятно и взех нея.
Благодаря на всички за съветите   bouquet
Виж целия пост
# 191
Здравейте,бих искала преди да си купя някой ползвал ли е на Клиник ето това и да ми сподели впечатления...http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-29-635&gclid=CN7zluGq7bcCFUNf3godWk0Azw
 и пише,че е за мазна кожа,моята не е ,но преди време ползвах един на Буржоа,много хубав беше ,жалко,че го спряха...мисълта ми е да не изсуши много кожата?
извинявам се,че 2-ри път питам,но сега видях,че има тема само за ФДТ
Здравей!
Ползвала съм пудрата.Нищо особено.Дори има лек брашнян ефект при мен.Покривна е ,но откъм матиране не ме впечатли особено...час-два издържа в жегите.Мисля,че за пресушаване и дума не може да става,защото се нанася мазничко.Не знам как да го обясня по-точно...нанасянето е като полу крем пудра. LaughingАУУУ,чак мен ме разсмя обяснението ми LaughingАбе общо взето не си струва.Анти блемиша им е един от най-хубавите(ако не най-хубавия)фдт.Пробвай него.Препоръчвам го горещо дори за нормална кожа е супер!А,пудрите на Шисейдо са по-добри от Клиник.Кажи какъв резултат искаш да постигнеш и може някой да те насочи към нещо добро.


Звезделина,много ти благодаря за отговора.....какъв е ефекта,които искам да постигна.....искам да е матиращ,но не да стои като маска,да е траен......като го сложа и искам кожата ми да сияе.....(в този смисъл не искам пудра или хайлат. с блестящ ефект)....и аз като децата да дам пример......Simple Smile)))наскоро гледах едно интервю с Галена И Цветелина Янева...тенът им винаги е безупречен,като не изглежда да е много напластено...нямат брокатени частици,за да го получат този тен,явно е от Фдт и пудрата),а все едно нямат нищо...... Laughing
Виж целия пост
# 192
*Bubble* , ти с каква кожа си? Аз съм със смесена и ако е подходящ бих си го взела , търся слабо към средно покритие.
Смесена към суха е моята,на бузите е много суха,в Т зоната се омазнява малко повечко.В началото пробвах да слагам само него(нали тониращ крем го водят),но ми идва прекалено лек,сега слагам кремче под него и всичко е ок.Най-добре е преди да го купиш да пробваш.
Покритието бих го определила точно слабо към средно,.
Виж целия пост
# 193
От Moisture surge и аз съм много доволна,уникален продукт! Аз съм с нормална към суха и чувствителна кожа,пасва ми идеално.Не знам на смесената кожа как ще се представи обаче  Peace
Аз също ползвам крем под него,иначе малко ми "опъва",ако мога така да се изразя.
Гледах,че някой беше публикувал,че от 20 до 23 ще има 30 % намаление на Клиник в Бюти зоната,та мисля да го забия  Wink
Виж целия пост
# 194
Търся ФДТ, който да е подобен на Maxfactor 3in1, но да не става оранжев.
Кой ФДТ бихте ми препоръчали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия