ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 910
  • 724
# 165
Bib, много ти благодаря за идеята!  Peace
Точно за Т-зоната смятам да я ползвам и точно едно матиране добре ще ми дойде Simple Smile))

Yasmeen, има я, в БЗ съм я виждала.
Виж целия пост
# 166
@ cutesmallcat мерси  bouquet
Виж целия пост
# 167
Ревлон има в БЗ и Дъглас, както и на щанда за козметика в Дебенъмс (молът на България и Т. Каблешков в Сф).
Линкът, който дадох е към добър Бг он-лайн магазин.
Много добър продукт е особено за цената си. С помпичка е. Слага се мини-мини-минимално количество, иначе стои напластено и видимо тип шпакловка.
Виж целия пост
# 168
bib.bib, аз съм се насочила към тази база, но и към ФДТ Colorstay Revlon. Дали биха се съчетали добре, или ще се получи ефект "шпакловка" Simple Smile. Ползвала съм само ФДТ и е доста плътен, затова задавам този въпрос, относно комбинацията м/у двата продукта.
Виж целия пост
# 169
пробвах вчера през деня Виталюмиера върху ръката, после взимах душ, и днес на сутринта си поглеждам ръката на това място и беше още оранжева Crazy
уплаши ме с трайността си
Виж целия пост
# 170
Lirena, съжалявам, но не мога да помогна за ФДТ на Ревлон, не съм ползвала.
Виж целия пост
# 171
Здравейте момичета   bouquet

Имам нужда от помощта ви, защото май вече разбирам, че не мога да се справя сама Simple Smile

Имам кожа с по-тъмен тен (направо съм си мургава) и ми е много трудно да намеря ФДТ и база, които поставени на лицето ми да не му убиват блясъка - става все едно имам кръгове под очите и стои много "убито". Пробвах - Максфактор - крем пудрата, както и пудрата,  Мейбълин афинитон, а сега съм на ББ крема на Гарниер - Миръкъл скин перфекшън - по-тъмната версия.

Изобщо или аз бъркам някъде - дали в нанасянето или не мога да подбера нюанса правилно, но почти никога не се харесвам като си сложа. Затова ви моля за помощ Simple Smile

А какво ще стане ако си сложа ФДТ малко по-светъл от кожата ми?
Виж целия пост
# 172
Здравейте,бих искала преди да си купя някой ползвал ли е на Клиник ето това и да ми сподели впечатления...http://www.enzo.bg/kozmetika/?f=1-1-2-29-635&gclid=CN7zluGq7bcCFUNf3godWk0Azw
 и пише,че е за мазна кожа,моята не е ,но преди време ползвах един на Буржоа,много хубав беше ,жалко,че го спряха...мисълта ми е да не изсуши много кожата?
извинявам се,че 2-ри път питам,но сега видях,че има тема само за ФДТ
Виж целия пост
# 173
Любимата ми основа за грим, която използвам и самостоятелно  Heart Eyes

Виж целия пост
# 174
http://www.shopping.com/bourjois-bourjois-matt-lovely-foundation … ourjois/info?sb=1
ето това е ФДТ на Буржоа,а дали мога да си го купя от някъде въпреки,че вече не зареждат тук в БГ,гледах го в ebay,но не ми прие картата ,за да поръчам,ако някоя от вас , ще си прави поръчка ще бъда много благодарна,ако мога да си го поръчам,а аз ще си платя предварително.....
Виж целия пост
# 175
На Clinique най-светлия цвят Алабастър ли беше? Внасят ли го тук ?  Thinking Ще има 30% намаление в края на седмицата на ЕЛ и Клиник в БЗ и се чудя да взема нещо за проба, ако сбъркам..поне ще е намалено .  Laughing За anti-blemish solutions се чудя , също и за някой тониран крем, мисля че те имаха ... помагайте  Hug
Виж целия пост
# 176
На Clinique най-светлия цвят Алабастър ли беше? Внасят ли го тук ?  Thinking Ще има 30% намаление в края на седмицата на ЕЛ и Клиник в БЗ и се чудя да взема нещо за проба, ако сбъркам..поне ще е намалено .  Laughing За anti-blemish solutions се чудя , също и за някой тониран крем, мисля че те имаха ... помагайте  Hug

Мда, обикновено е Alabaster или Linen. Но, не ги внасят. Почват от Natural, мисля.  Thinking
От тонираните кремове май първият цвят беше light.
Тъкмо и аз се чудех какво да си купя от намалението.  Laughing
Виж целия пост
# 177
Това продава ли се в БЗ?

Виж целия пост
# 178
CC крема, но в зелената опаковка, anti-age варианта, го гледах в списанието на Дъглас. Цена - 60лв., три цвята.
Обаче, в нашия Дъглас го нямаше.
Виж целия пост
# 179
В зелената опаковка не е ли ВВ крем или има друг?  newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия