ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 900
  • 724
# 120
gadamer - ти с каква кожа си? Аз Шанелските не съм ги преслушвала никога, а чувам добри отзиви , за разлика от Диор...
Виж целия пост
# 121
Аз съм с нормална кожа, чувствам я леко по-суха на бузите. Кожата ми няма големи пори, пъпки, някакви дефекти, но имам нужда от ФДТ за изравняване на тена, защото имам леко румени бузи и склонност към зачервявания. През лятото от слънцето придобивам тен и дори нямам нужда от нищо. Затова се нуждая от слабо покритие, харесвам ФДТ на водна основа, по-лек, по-течен.
Виж целия пост
# 122
Здравейте, момичета, изчетох чинно последните 3 теми, защото ми се искаше някаква база, но май се отказах от нея. Имам 2 други въпроса, за които, ако ме насочите, ще ми помогнете много   bouquet
Купих си минерален ФДТ на UNE. Ето този Към него ми предложиха кабукито на марката, но ми е изключително неприятно нанасянето с него, като усещане - космите са твърди, боцка и т.н. (нали е от естествен косъм и т.н.) Можете ли да ми предложите някакво кабуки, подходящо за нанасяне на такъв продукт, но не боцкащо?

Второто ми чудене е за коректор за под очите (леки кръгове засега и доста недоспиване, та по-добре няма да стават). Имам Photoready, но ме е страх да не ми изсуши зоната и бръчиците да се умножат. Смесвам го сега с околоочния крем, ама няма хубава покривност така...

Ценовия клас, ако може да е някъде около средния, за Герлен ще посъбирам парички, че се зарибих, ама няма да е точно в момента Wink

Много ви благодаря за съветите предварително!
Безценни сте, много хубаво обяснявате и давате идеи!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 123
Аз си направих една седмица почивка на лицето от фдтени и съм много доволна от себе си Grinning
Виж целия пост
# 124
Ще си позволя да посъветвам всички които се ,,зарибяват,,по прехвалени марки и форумни фаворити.Дори един и същ фдт на една и съща кожа, но различен цвят стои различно и дава различен финал. Уверих се,че е така!

Коментирате герленския парюр екстрийм, да предложа да пробвате Ланком 24h.Много си приличат според мен.Дори като че ли ланкомския е по-добър.По-фин,по-мокричък,по-лек.Може ли, ако има момичета които наскоро са ползвали и двата да дадат отзив,защото аз доста отдавна ги ползвах.Купих  ги почти по едно и също време и все ми се струваше,че са доста еднакви.

Много ми се иска да пробвам фдт на водна основа.Покривен и течен като водичка.Някакви предложения?
Виж целия пост
# 125
Звезделина, бяха ми дали да пробвам това http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/complexion/foundation/ … _serum_foundation
Останах очарована, че и по случайност беше точно ката за моя цвят на кожата. Позволява напластяване и добро покритие, но на мен по-скоро ми допадна, че е течен и се нанася страшно леко и приятно. Потърси да пробваш. Страхотно качество за този ценови клас.
Виж целия пост
# 126
Ще си позволя да посъветвам всички които се ,,зарибяват,,по прехвалени марки и форумни фаворити.Дори един и същ фдт на една и съща кожа, но различен цвят стои различно и дава различен финал. Уверих се,че е така!

Коментирате герленския парюр екстрийм, да предложа да пробвате Ланком 24h.Много си приличат според мен.Дори като че ли ланкомския е по-добър.По-фин,по-мокричък,по-лек.Може ли, ако има момичета които наскоро са ползвали и двата да дадат отзив,защото аз доста отдавна ги ползвах.Купих  ги почти по едно и също време и все ми се струваше,че са доста еднакви.

Много ми се иска да пробвам фдт на водна основа.Покривен и течен като водичка.Някакви предложения?


Добри отзиви има за виталюмиер акуа за летен фондьотен. Също и Линжери на герлен е лек.

24 на Lancome според мен не е по.добър от парюр екстрийма. Последният дава кадифен завършек и като цяло по добър завършек на.цялостния вид на лицето. 24 Lancome на мен лично ми се набира в линиите и подчертава несъвършенствата. Като издържливост са много.трайни и двата, при мен не матираха добре и имах нужда от пудра в Т зоната на.около 4 часа.
Виж целия пост
# 127
Здравейте, момичета, изчетох чинно последните 3 теми, защото ми се искаше някаква база, но май се отказах от нея. Имам 2 други въпроса, за които, ако ме насочите, ще ми помогнете много   bouquet
Купих си минерален ФДТ на UNE. Ето този Към него ми предложиха кабукито на марката, но ми е изключително неприятно нанасянето с него, като усещане - космите са твърди, боцка и т.н. (нали е от естествен косъм и т.н.) Можете ли да ми предложите някакво кабуки, подходящо за нанасяне на такъв продукт, но не боцкащо?

Второто ми чудене е за коректор за под очите (леки кръгове засега и доста недоспиване, та по-добре няма да стават). Имам Photoready, но ме е страх да не ми изсуши зоната и бръчиците да се умножат. Смесвам го сега с околоочния крем, ама няма хубава покривност така...

Ценовия клас, ако може да е някъде около средния, за Герлен ще посъбирам парички, че се зарибих, ама няма да е точно в момента Wink

Много ви благодаря за съветите предварително!
Безценни сте, много хубаво обяснявате и давате идеи!  Heart Eyes

За коректор с две ръце ти препоръчвам Age rewind на Maybelline. Има анти ейдж действие, не изсушава, озарява под очите, невероятен продукт е Peace
Относно кабукито - едно от най-хвалените е на Mac, страшно меко е наистина, но е доста пари. Като евтин вариант съм чувала добри отзиви за кабукито на Elf. Eco Tools също имат страхотни кабукита Wink
Виж целия пост
# 128
bib.bib , Lindita
благодаря за отговорите!Ще пробвам препоръчаните непременно!  bouquet
Lindita,много точно описание и на двата,но на моята кожа по-добре стоеше ланкомския.
Виж целия пост
# 129
heydi, благодаря ти много! Непременно ще го пробвам Maybelline-а. .
За кабукито ще видя какви парички е, то си е полезна четка, ще прежаля малко повече Wink Толкова неуспешни глупости си купувам, че ако ги изчисля в пари, сигурно съм дала Х 2 за нещо хубаво наистина ooooh!
Виж целия пост
# 130
Няма ли как да се оправи това заглавие?  Simple Smile
Виж целия пост
# 131
Няма ли как да се оправи това заглавие?  Simple Smile
Какво предлагаш?
Виж целия пост
# 132
Сигурно фТд да стане фДт  Laughing
Виж целия пост
# 133
Сигурно фТд да стане фДт  Laughing
Охххх  ooooh!
Моля за извинение!  Praynig
Виж целия пост
# 134
Днес пробвах за пръв път минерален фдт, хубаво стана, но с четка по-бавно се нанася, иначе на 2 на 3 и съм готова.

Исках да ви питам да препоръчате някой хубав коректор, досега не съм ползвала, а имам разни петънца за покриване. Мерси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия