Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 731
  • 2 962
# 255
Popcorn Мхм  дева-мария ,и к'во друго?  Mr. Green
Въпроси ли имаш, Шакирче?
Виж целия пост
# 256
Popcorn Мхм  дева-мария ,и к'во друго?  Mr. Green
Ми няма друго, колко пъти да ни се каже, че сме тъпи, злобни и грозни и пак не искаме да "инвестираме", големи сме инати... вместо да си вземем бележка и да отидем под строй да им оставим едни излишни 2 бона, тцъ-тцъ-тцъ...
Виж целия пост
# 257
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 258
Мммм към мен предполагам е обръщението?! Не съм "Шакирче", ма да ти отговоря.  Чудя се конформистка ли съм или съм ограничена. Не ползвам Бочко за лице, макар че със сигурност могат да приложат много повече информация относно качеството на продуктите си. Ти какво разбра от съдържанието на кремовете? Ако си толкова доволна, та чак и регистрация си направи - ми сподели го. Та понеже съм се сбръчкала от висене в бг-мама ми е много интересно какво и как ще инвестираш ? Ей тъй на, от бай ганьовска гледна точка.  Whistling
Виж целия пост
# 259
Научих нещо ново - между Бочко и Дешели няма друго - това Шисейдо, Ланком, Герлен...кучета ги яли..
А споменатите рускини май по-скоро гледат как да се измъкнат от тази козметика и да си върнат парите - може би затова се тълпят пред офисите ви Flutter
Виж целия пост
# 260
Popcorn Мхм  дева-мария ,и к'во друго?  Mr. Green
Ми няма друго, колко пъти да ни се каже, че сме тъпи, злобни и грозни и пак не искаме да "инвестираме", големи сме инати... вместо да си вземем бележка и да отидем под строй да им оставим едни излишни 2 бона, тцъ-тцъ-тцъ...
Ахаха, нали сте много отворени, как тогава ще ви накарат да купите? Проблема не е в парите, а в съзнанието ви. Предлагат ви да пробвате, а вие ако сте достатъчно умнички, ще намерите думите, ще можете да кажете "не". И да, наистина изглеждате злобни, като някакви стари мърморковци сте - предпочитате да си седите вкъщи пред телевизора, вместо да летите насам-натам и да намирате нови начини да разнообразите битието си и да го изживеете красиви  hahaha
Виж целия пост
# 261
 Popcorn
Червърти, четвърти почвам!
Дева мария, такава красота лъха от изказа ти! Моля те, продължавай! Зашемети ме! Mr. Green
А пък аз пети пакет ще отворя!
Кашмир /шакирче  ooooh!/, и за теб ще изпукам още един. Все по-интересно и поучително става!
Виж целия пост
# 262
Абе работата е сериозна, щом дойде и що-годе грамотния персонал да пише тук.
Виж целия пост
# 263
Научих нещо ново - между Бочко и Дешели няма друго - това Шисейдо, Ланком, Герлен...кучета ги яли..

Да не говорим за LaMer или пък Cle de Peau.  Whistling

Явно обаче Дешели са crème de la crème  Mr. Green Само дето са безкрайно неизвестни.
Виж целия пост
# 264
tzvety26Hug мерси за пуканките!
Виж целия пост
# 265
Popcorn Мхм  дева-мария ,и к'во друго?  Mr. Green
Ми няма друго, колко пъти да ни се каже, че сме тъпи, злобни и грозни и пак не искаме да "инвестираме", големи сме инати... вместо да си вземем бележка и да отидем под строй да им оставим едни излишни 2 бона, тцъ-тцъ-тцъ...
Имате проблеми с разбирането на думите, които четете. Инвестиране не в крема, а в собствената си красота, бейби.
Виж целия пост
# 266
Popcorn Мхм  дева-мария ,и к'во друго?  Mr. Green
Ми няма друго, колко пъти да ни се каже, че сме тъпи, злобни и грозни и пак не искаме да "инвестираме", големи сме инати... вместо да си вземем бележка и да отидем под строй да им оставим едни излишни 2 бона, тцъ-тцъ-тцъ...
Ахаха, нали сте много отворени, как тогава ще ви накарат да купите? Проблема не е в парите, а в съзнанието ви. Предлагат ви да пробвате, а вие ако сте достатъчно умнички, ще намерите думите, ще можете да кажете "не". И да, наистина изглеждате злобни, като някакви стари мърморковци сте - предпочитате да си седите вкъщи пред телевизора, вместо да летите насам-натам и да намирате нови начини да разнообразите битието си и да го изживеете красиви  hahaha
Виж сега, душа, говори за себе си.
Аз съм Богиня.  Mr. Green
Виж целия пост
# 267
Цитат на: kashmir link=topic=720036.msg25386737#msg25386737 , говори за себе си.
Аз съм Богиня.  Mr. Green
[/quote
Ти си Богинята на киселите краставички.
Виж целия пост
# 268
Шармантно.
Искаш ли да ти пратя един буркан? Безплатно.
Виж целия пост
# 269
Ех, Дева Мария, думите ти като поезия звучат! Виж, дори Богинята те оцени-"шармантно"!
Някой да иска още пуканки?
Темата вече излиза на първо място в гугъл.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия