Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 734
  • 2 962
# 270
 Joy Joy Joy Невероятно! Стават все по-нагли!  Grinning

Бейби,  Mr. Green с какво ви друсат там? Пак ли с някое творение на нобеловия лауреат?
Виж целия пост
# 271
Някой да иска още пуканки?
Стига с тез пуканки, че не са полезни за кожата Simple Smile. Ще вземем да се сбръчкаме и току-виж след някой друг месец сме цъфнали пред офиса на Де Шели да ги молим със сълзи на очи да ни продадат от умните кристали Simple Smile.
Виж целия пост
# 272
Joy Joy Joy Невероятно! Стават все по-нагли!  Grinning

Бейби,  Mr. Green с какво ви друсат там? Пак ли с някое творение на нобеловия лауреат?
Как по- точно ме вписахте в персонала?  newsm78
Виж целия пост
# 273
Някой да иска още пуканки?
Стига с тез пуканки, че не са полезни за кожата Simple Smile. Ще вземем да се сбръчкаме и току-виж след някой друг месец сме цъфнали пред офиса на Де Шели да ги молим със сълзи на очи да ни продадат от умните кристали Simple Smile.
  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 274
Joy Joy Joy Невероятно! Стават все по-нагли!  Grinning

Бейби,  Mr. Green с какво ви друсат там? Пак ли с някое творение на нобеловия лауреат?
Как по- точно ме вписахте в персонала?  newsm78
Чрез линейна интерполация и интегриране на диференциала.
Виж целия пост
# 275
Пфу, темата имаше потенциал - то умни кристали, то козмецевтика - понаучихме у наше село нови мурафети, ама тъповатия маркетингов подход ще оплеска работата, така богоугодна, че и с близък религиозно обозначен представител подплатена.
Дано електриковия гущер отпусне още някой и друг картбланш за хептен непросветените.
Виж целия пост
# 276
Мисля, че темата е важна и не бива да се заключва. Това съвсем сериозно. В гугъл излиза веднага след рекламните им страници.
Мисля, че доста хора трябва да прочетат това. Peace
Виж целия пост
# 277
Joy Joy Joy Невероятно! Стават все по-нагли!  Grinning

Бейби,  Mr. Green с какво ви друсат там? Пак ли с някое творение на нобеловия лауреат?
Как по- точно ме вписахте в персонала?  newsm78
Напротив - причислиха ви към мениджмънта  Mr. Green
Пък и ние не сме от 3 дни във форума и ги поразбираме нещата  Wink
Виж целия пост
# 278
Абе работата е сериозна, щом дойде и що-годе грамотния персонал да пише тук.

Както е тръгнало до 1-2 страници самите "умни" кристали ще дойдат да се разпишат в подкрепа на кремчетата  Laughing
Виж целия пост
# 279
Мисля, че темата е важна и не бива да се заключва. Това съвсем сериозно. В гугъл излиза веднага след рекламните им страници.
Мисля, че доста хора трябва да прочетат това. Peace
И на мен ми се струва, че трябва да се поддържа внимателна темата, за да не изчезне, единствената информация на български е. Нека не падаме на ниво минус 3 на уважаемите дистрибуторки.
Виж целия пост
# 280
Popcorn Мхм  дева-мария ,и к'во друго?  Mr. Green
Ми няма друго, колко пъти да ни се каже, че сме тъпи, злобни и грозни и пак не искаме да "инвестираме", големи сме инати... вместо да си вземем бележка и да отидем под строй да им оставим едни излишни 2 бона, тцъ-тцъ-тцъ...
Ахаха, нали сте много отворени, как тогава ще ви накарат да купите? Проблема не е в парите, а в съзнанието ви. Предлагат ви да пробвате, а вие ако сте достатъчно умнички, ще намерите думите, ще можете да кажете "не". И да, наистина изглеждате злобни, като някакви стари мърморковци сте - предпочитате да си седите вкъщи пред телевизора, вместо да летите насам-натам и да намирате нови начини да разнообразите битието си и да го изживеете красиви  hahaha

Че седя вкъщи - седя. Има професии, които много добре го позволяват.

Признавам се за виновна - мърморя - време за книга не остава, откъде за телевизия? 

Не знаех, че пред офиса ви има къде да кацне самолет/хеликоптер, та да си разнообразим битието с прелитане до там. 
Това е критика към съфорумките, които са ви посетили, но не споделиха с останалите тази важна подробност.

Козметиката е консуматив, а не инвестиция, независимо от цената.

 Joy  Joy  Joy

Виж целия пост
# 281
Козметиката е консуматив, а не инвестиция, независимо от цената.
Зависи кой и за какво го използва.  Mr. Green
Може да се осчетоводи като разход /еднократно/ или дълготраен актив, на който амортизациите са разход. /според цената/
Макиажите на артистите са разход в счетоводният баланс на фирмата.
Облеклото също. / напр. в Опера, Кино.../  Joy

Виж целия пост
# 282
Момичета, щом темата излиза толкова напред в гугъл, предлагам да я напълним с полезна информация, за да са наясно хората, които търсят допълнителна информация  Peace
Например да синтезираме от различните закони, наредби и т.н. информацията какво трябва да съдържат етикетите по отношение на състав, трайност, противопоказания, място на производство, страна на произход - това по отношение на кремовете. Също така е хубаво някой да измъкне един техен договор, да видим доколко е законосъобразен, какви са клаузите за прекратяване и връщане на продуктите, как точно се сключва лизингът, с кого, при какви условия и т. и т.н.
Полезно би било и всички, които имат негативен опит, както авторката на темата, да подават жалби и сигнали към институциите, и после да обявяват тук резултата.

Така темата би била наистина полезна. Иначе е ясно - ще се регистрират още 20 нови потребители да обясняват колко сме прости, че не искаме да сме красиви, ние ще се ядосваме и ще им "скачаме" и ще им се смеем, но така темата олеква, и току виж още хора се подлъгали  Tired

Като цяло не се интересувам от такъв тип козметика, но в случая дори не говорим за конкретния продукт, а за правата ни на потребители. Дори да предлагаше матраци, или съдове за готвене, фирма с подобно поведение, силно напомнящо едновремешните пирамиди и перачници за пари, нямат място на пазара  Peace
Виж целия пост
# 283
Аз продължавам упорито да си искам отговора на въпроса на какво основание изисквате лична карта при посещение? На какво основание записвате ЕГН-то на хората?
Очаквам някой от представителите на тази фирма да ми отговори.
Виж целия пост
# 284
Аз продължавам упорито да си искам отговора на въпроса на какво основание изисквате лична карта при посещение? На какво основание записвате ЕГН-то на хората?
Очаквам някой от представителите на тази фирма да ми отговори.

+1.
Грозни, занемарени домакини сме, това ясно. Не ни пука за външния ни вид и т.н. и т.н.
Но защо искате ЛК на хората? Оператори ли сте на лични данни, а ако да, какво налага предоставянето на личната карта, преди изобщо да стане дума за договор?
Защо толкова държите гостите ви да са сами? Защо когато някой иска да върне кремовете, вие му отказвате, независимо, че е спазен срока, в който по закон клиент има право да се откаже от покупка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия