Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 733
  • 2 962
# 585
Да, очакват подобен отговор .. Защото ако някой каже нещо не чак толкова лошо веднага започват да го обвиняват в разни неща (говоря като цяло, не само за тази тема тук, за съжаление и в живота е така). Има хора, които живеят за да вгорчават живота на другите, да ги подтискат и смазват с негативизна си. Чуйте какво ще ви кажа, недейте да злобеете, защото има голяма опасност да се сбръчкате преждевременно и сами ще идете да ви махнат бръчките Grinning ... Шегувам се, разбира се, но наистина, хора, недейте с толкова злоба, ако искате ходете, ако не искате, живи и здрави. Недейте веднага да нападате човека, ако не ви харесва че не е така злобно настроен като вас. По този начин сами си вгорчавате живота с разни глупости. Теглете една майна и толкоз ...
Виж целия пост
# 586
Теглете една майна и толкоз ...
Винаги, когато направя това, пратения на майната ми се обажда и казва, че Пловдив бил прекрасен град Mr. Green Laughing  Joy

Но как да реагира човек когато види възхвала на нещо, което е очеизвадно пошло, и то от потребител, регистрирал се току-що hahaha

А относно бръчките ни - споко, има кой да ни ги опъва Mr. Green Crazy Laughing
Виж целия пост
# 587
Нее, има някаква грешка тук Grinning В никакъв случай не ги възхвалявам Grinning Просто казвам, че няма смисъл да се затормозяваш с такива глупости. Ако обръщаме толкова внимание и се нервираме за всеки опит някой да изкара пари на чужд гръб, до къде ще стигнем. Опитвам се да внеса малко позитивизъм .. но за съжаление винаги грешно ме разбират. Grinning
Виж целия пост
# 588
Мда, ама този опъващият има ли Нобелова награда Laughing?
Виж целия пост
# 589
Ако обръщаме толкова внимание и се нервираме за всеки опит някой да изкара пари на чужд гръб, до къде ще стигнем. Опитвам се да внеса малко позитивизъм ..


Честно казано, не мисля, че има място за позитивизъм, когато ставаме свидетели как агресивно, манипулативно и с некоректен подход някой се опитва да се възползва от хората около нас. Нарича се съпричастност - може да не съм аз, но да е моя приятелка, моя колежка, моя роднина. Когато човек види несправедливост, или погазване на законите и некоректни практики - трябва да сигнализира на компетентните органи, и да огласи информацията, с която разполага, за да може да предпази максимален брой хоро. Не може винаги и непрекъснато да подминаваме с "Нали не се случва на мен, я да не обръщам внимание и да гледам на нещата позитивно!" - защото това е дебилщина, извинете.


Виж целия пост
# 590
Току що колежка ме зарадва - дала ми тел. № за почистване на лице. Безплатно било, уникална козметика и тн. Ясно, няма да отида. Но пък доста често ме търсят по тел. и  заради тях сега да не вдигам на непознат №. Не ми е приятно, че ми раздава тел. на непознати. А и май нея са я зарибили и се е изръсила за кремчета. Та сега само ме убеждава колко са полезни и как масово жените си ги купуват. Да - да  Laughing
Уф, оплаках се.
Виж целия пост
# 591
Цялото лице ми почистиха Grinning И да за разлика от това как се е отразило на други жени, на мен се отрази добре, нямам зачервявание или някакви такива неща по лицето след това което ми направиха. Но май само аз забелязвам разлика, явно съм си внушила нещо Grinning защото близките ми не видяха никаква разлика, освен че лицето ми е станало малко по-бяло .. свалили са ми тена от солариума Grinning
Popcorn beer  Епизод незнам-си-кой на този смешен сериал  Mr. Green
Жалко, че няма имотиконка, която да показва как ядем доматите с колците, щото тези от Де Шели си мислят, че сме хванати от гората и пасем трева ooooh!
Хайде де, бъдете малко по-оригинални и измислете нещо ново, този номер вече се изтърка Sunglasses Laughing

Нищо бе, нека се регистрират да пишат хвалебствията, тъкмо повдигат темата по-нагоре и повече хора ще я четат.  Laughing
Виж целия пост
# 592
Мда, ама този опъващият има ли Нобелова награда Laughing?
Няма Нобелова, ама има лично издадена от мен Награда за добро опъване... (на бръчки) Crazy Mr. Green Laughing Joy

Цялото лице ми почистиха Grinning И да за разлика от това как се е отразило на други жени, на мен се отрази добре, нямам зачервявание или някакви такива неща по лицето след това което ми направиха. Но май само аз забелязвам разлика, явно съм си внушила нещо Grinning защото близките ми не видяха никаква разлика, освен че лицето ми е станало малко по-бяло .. свалили са ми тена от солариума Grinning

Протестирам! Пък не е честно - само софиянки да сте красиви и подмладени, а ние от провинцията - кучета ни яли. Ми и наште мъже искат хубави жени до себе си  Crossing Arms ... Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 593
Звъннах им да им кажа, че няма да отида

И как точно си звъннала, след като звънят от кол център, и номерата, които се изписват са винаги различни, и никой от тях не отговаря при обратно повикване, защото връзките са много и само изходящи?

Браво за новия подход, но поне съчинете по-правдопобна версия. И в темата се спомена, и от познати знам - обратна връзка НЯМА, те звънят, и всеки пък от различен номер. Но нищо де, опита си го биваше  Joy



Ами звъннаха ми час преди уговорения ни час, и аз звъннах на телефона който ми се изписа. След това звъннах още веднъж даже. От два номера са ми звъняли, първия и втория път, но като звъннах вдигна същата мацка, която ме навиваше да отида. Имаше обратна връзка, сега не знам ако звънна седмица след това, но аз се свързах. Не ме убиха там, вярно, че не е кой знае какво това почистване. Вярно, че сега ми е досадно като ми звънят познати да ме питат къде съм им дала номера. Но си имаше и плюсове това, че отидох, например че ми хрумна да си мажа лицето с крем без да го подсушавам. Крема ми струва 10-15 лв (не съм си взела от техните), но е по-хидратиращо като го нанасям на мокро лице (там така правеха). Успокой се, BirdsFlu, не целия свят се е обединил да те прецака, а аз лично си имам и друга работа Simple Smile) . Мога да споделям даже и още по-подробни впечатления, ако някой иска Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Съжалявам за двата поредни поста, но изчетох още малко отговори. Не съм представител на фирмата, както BirdsFlu подозира Simple Smile. само в интерес на спиране на истерията ще споделя впечатления:
1.Нищо особено не е процедурата, според мен почистване няма, само хидратация, която обаче на мен ми се отрази добре.
2. Номера им е, че нанасят кремовете разтворени с вода, като твърдят, че са концентрати. Нанасят на половината лице, за да видиш разликата, а после на другата половина.
3. Според мен, лично, с какъвто и крем да се намажеш в 5 следобед след измиване на лицета (в толкова бях там аз), ще има известно освежаване и разлика с ненамазаната половина.
4. Струва си да отиде човек, ако има нужда да дрънка по женски с козметичката, ако има нужда от хидратация на лицето (но може и сам да си го направи, не го правят много по-добре)
5. Не си струва да отидете, ако транспорта ви дотам е неудобен, не е чак такава ползата.
6.Момичета от провинцията, не ревете, че уж не са ви поканили, въпрос на време е, скоро ще почнат да ви пукат и вашите телефони от звънене, нападат яко Simple Smile
7. Ако не сте пробвали - пробвайте да си нанасяте крема на мокро лице, много е яко Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Успокой се, BirdsFlu, не целия свят се е обединил да те прецака, а аз лично си имам и друга работа

О, аз съм много спокойна - обадиха ми се, отрязах ги... Интересът ми е ПРИНЦИПЕН - агресивен подход, смешна ПРО-кампания в отговор на абсолютно аргументираната АНТИ-такава, пълна липса на професионализъм, измамна схема с кредитирането... За такива неща трябва да се говори, за да стигне до повече хора.
Иначе няма лошо - момичетата напред постнаха информация какво съдържат въпросните кремове, писа се, че и алергизират... Но щом някой няма нищо против да се подлага на риск, само защото е "безплатно" и да е опитно зайче на очевидно събрани от кол и въже хора, проблемът си е негов. Момичета споделиха по-напред и как си набират персонал, и как изглеждат въпросните "професионалистки"...

На всичко това може да се хване и само човек с явно доста ниски критерии за козметични препарати и услуги. Нищо лично.
Виж целия пост
# 596
Да, очакват подобен отговор .. Защото ако някой каже нещо не чак толкова лошо веднага започват да го обвиняват в разни неща (говоря като цяло, не само за тази тема тук, за съжаление и в живота е така). Има хора, които живеят за да вгорчават живота на другите, да ги подтискат и смазват с негативизна си. Чуйте какво ще ви кажа, недейте да злобеете, защото има голяма опасност да се сбръчкате преждевременно и сами ще идете да ви махнат бръчките Grinning ... Шегувам се, разбира се, но наистина, хора, недейте с толкова злоба, ако искате ходете, ако не искате, живи и здрави. Недейте веднага да нападате човека, ако не ви харесва че не е така злобно настроен като вас. По този начин сами си вгорчавате живота с разни глупости. Теглете една майна и толкоз ...

 Rolling Eyes Ти пък! Къде видя негативизъм? Виж как всички се радваме на театъра, който разиграваш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 597
 cheers Popcorn
Виж целия пост
# 598

6.Момичета от провинцията, не ревете, че уж не са ви поканили, въпрос на време е, скоро ще почнат да ви пукат и вашите телефони от звънене, нападат яко Simple Smile

Joy Joy Joy Ох, с нетърпение чакам да ми запука телефона от яко звънене баш от тез сладури и 'професионалисти' в Де Шели... Обаче докато ми запука телефона ще продължавам да рева за тази дискриминация - ся, кат съм от провинцията, да не съм второ качество човек. Crossing Arms Няма пък, сега и веднага искам да бъда поканена на тази СПА процедура, където с кеф да им дам да ми намажат лицето с крем с неясни съставки, неупоменати никъде... Ааа, и дано не са свършили умните им кристали, че имам ревяща нужда от поумняване Mr. Green Laughing Crazy


Свършиха ми пуканките, някой да има резервен пакет Grinning Приемам и чипс в краен случай Joy Mr. Green Joy


Успокой се, BirdsFlu, не целия свят се е обединил да те прецака, а аз лично си имам и друга работа

О, аз съм много спокойна - обадиха ми се, отрязах ги... Интересът ми е ПРИНЦИПЕН - агресивен подход, смешна ПРО-кампания в отговор на абсолютно аргументираната АНТИ-такава, пълна липса на професионализъм, измамна схема с кредитирането... За такива неща трябва да се говори, за да стигне до повече хора.
Иначе няма лошо - момичетата напред постнаха информация какво съдържат въпросните кремове, писа се, че и алергизират... Но щом някой няма нищо против да се подлага на риск, само защото е "безплатно" и да е опитно зайче на очевидно събрани от кол и въже хора, проблемът си е негов. Момичета споделиха по-напред и как си набират персонал, и как изглеждат въпросните "професионалистки"...

На всичко това може да се хване и само човек с явно доста ниски критерии за козметични препарати и услуги. Нищо лично.

+1  Peace
Виж целия пост
# 599
Да, очакват подобен отговор .. Защото ако някой каже нещо не чак толкова лошо веднага започват да го обвиняват в разни неща (говоря като цяло, не само за тази тема тук, за съжаление и в живота е така). Има хора, които живеят за да вгорчават живота на другите, да ги подтискат и смазват с негативизна си. Чуйте какво ще ви кажа, недейте да злобеете, защото има голяма опасност да се сбръчкате преждевременно и сами ще идете да ви махнат бръчките Grinning ... Шегувам се, разбира се, но наистина, хора, недейте с толкова злоба, ако искате ходете, ако не искате, живи и здрави. Недейте веднага да нападате човека, ако не ви харесва че не е така злобно настроен като вас. По този начин сами си вгорчавате живота с разни глупости. Теглете една майна и толкоз ...
Оппааа, тая обида вече я използваха колежките ти по-напред в темата. Като се предстхавяте за доволни потребители, моля не използвайте същите реплики.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия