Ако искат и едно рамо с превеждането на целия сайт, не само половината от руски, да помогнем

Богинче, най-после можеш да заявиш лелеяната демонстрация чрез сайта!
Големи сте смешковци

добре, че се сетих да надникна в темата, иначе бих им създала големи проблеми 
. 


.



, по принцип ходя на козметик от 7-8 години само в Yves Rocher, но приятелката ми е доста грамотен човек и ми се стори интересно да не съм, като кон с капаци и да видя нещо ново. Та накраткоооо.... Обадиха ми се миналата седмица и ми казаха, че имам подарък - козметична процедура от моя приятелка. До тук добре. Попитах коя е приятелката и след като се убедих, че на нея може да се има доверие продължихме пазарлъка. Девойката настоя още на другия ден да се появя Препоръчани теми