Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 763
  • 2 962
# 630
P.S. Специално се регистрирах, за да се включа в темата, не можах да се сдържа да не споделя с вас. Сега ще видим, какво ще се случи, като не отида.
Виж целия пост
# 631

Големи сте смешковци

Ти май си от новите, не са те научили още да обиждаш качествено. Я виж колежките ти напред как добре се справят. Поне спомени нещо за набръчкване от злоба, че ще ти резнат бонуса накрая.

Ама вие сте толкова досадни с това, че направо да му писне на човек. Това, че вие не сте доволни и плюете, не означава че никой не им купува козметиката. Ясно е, че НЕ ВИ ИЗНАСЯ някой да харесва фирмата, но оставете хората да си изразят мнението, хиени. hahaha bowuu newsm78
И защо да не ни изнася? От нас ли вземат 2000 лева за да си купуват козметика?
Който няма мозък за пет стотинки ще тегли, ние само се забавляваме с консултантките, които ако знаят, че и мерси няма да чуят от дешели изобщо няма така настървено да ги защитават.  hahaha
Виж целия пост
# 632

Големи сте смешковци

Ти май си от новите, не са те научили още да обиждаш качествено. Я виж колежките ти напред как добре се справят. Поне спомени нещо за набръчкване от злоба, че ще ти резнат бонуса накрая.

Ама вие сте толкова досадни с това, че направо да му писне на човек. Това, че вие не сте доволни и плюете, не означава че никой не им купува козметиката. Ясно е, че НЕ ВИ ИЗНАСЯ някой да харесва фирмата, но оставете хората да си изразят мнението, хиени. hahaha bowuu newsm78
И защо да не ни изнася? От нас ли вземат 2000 лева за да си купуват козметика?
Който няма мозък за пет стотинки ще тегли, ние само се забавляваме с консултантките, които ако знаят, че и мерси няма да чуят от дешели изобщо няма така настървено да ги защитават.  hahaha

Всеки защитава своето, какъв ви е проблема  Shocked Както и да е, има хора които си купуват хляб за левче, има такива, които дават по 4 лева за био хляб. Това значи ли, че са глупаци?  Thinking Grinning Grinning Мисля, че и кредит могат да вземат, ако искат разбира се. Какво ви бърка вас това?  hahaha
Виж целия пост
# 633
Разбира се, че са глупаци. Всички разбрахме какво съдържат тези кремове за 2000 лева.
Виж целия пост
# 634
Лелки са те! Аз съм хубава и млада  Flutter
Дори и без да ползвам козметиката им  Laughing
Колкото до хиените - да внимават да не бъдат изпохапани. Явно вече доста им се случва, защото усилено пишат тук  Laughing
Виж целия пост
# 635
Разбира се, че са глупаци. Всички разбрахме какво съдържат тези кремове за 2000 лева.
Споделете, г-жо Шнобел
Виж целия пост
# 636
Разбира се, че са глупаци. Всички разбрахме какво съдържат тези кремове за 2000 лева.
Споделете, г-жо Шнобел
Да бе, как ли няма да тръгна да преравям цялата тема за една никоя.  ooooh!
Който го интересува да потърси. Разбиращите от качествена козметика НИКОГА не биха си и помислили да се намажат с тези боклуци. Това, че на разни бостански плашила им се иска да има вълшебен крем, който да ги подмлади с 15 години си е техен проблем, който няма как да се разреши.
Виж целия пост
# 637
Разбира се, че са глупаци. Всички разбрахме какво съдържат тези кремове за 2000 лева.
Споделете, г-жо Шнобел
Да бе, как ли няма да тръгна да преравям цялата тема за една никоя.  ooooh!
Който го интересува да потърси. Разбиращите от качествена козметика НИКОГА не биха си и помислили да се намажат с тези боклуци. Това, че на разни бостански плашила им се иска да има вълшебен крем, който да ги подмлади с 15 години си е техен проблем, който няма как да се разреши.
Харесва ми как говорите и, разбира се, съгласна съм с вас  bowuu
Виж целия пост
# 638
Обаче е добре, че служители на фирмата се регистрират, за да хвалят нещото за лице. Така темата излиза на първо място в Гугъл.

Допълвам със съдържанието, дадено по-рано в темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=720036.msg25587066#msg25587066

Ето я Наредбата за изискванията към козм. продукти - http://lex.bg/laws/ldoc/2135513887
Виж целия пост
# 639
При второто обаждане им казах, че пак съм на почивка до края на август  Mr. Green и не информираха за огромно тяхно съжаление, че след това "промоцията спира" и няма да мога да се възползвам. Направо трябваше да започна да страдам  Mr. Green

Мен пък ме попитаха, дали ще е удобно да се обадят през септември  Wink

Интересното е, че говорих с дамата, която ми е дала телефона, точно един ден преди да ми се обадят, точно тази фирма обсъждахме (предизвика го нейна публикация във фейсбук), а тя така и не ми каза, че ми е дала телефона  Sunglasses

дано не съм в някакъв септемврийски списък - директно ще кажа, че не ме интересуват и не стм давала съгласие да ме тормозят по телефона  Crossing Arms

мен явно са се опитали да ме подпалят с това, че септември няма да има "аванта"  Joy hahaha

На мен пък преди седмица ми се обадиха от една банка с подобен подход - имали подарък за мен и да съм минела през един техен конкретен офис съвсем скоро. Казах им, че не се интересувам и момичето насреща остана нямо- ама как така, подаръкът е за вас, все пак. Всички са полудели вече с тези "подаръци" - докато хората не се научат, че безплатни "подаръци" няма, номерата ще продължават да вървят...
Виж целия пост
# 640
olia1, да знаеш изобщо не ти личи, че работиш там? Всички във форума са балъци да знаеш!?
Виж целия пост
# 641
olia1, да знаеш изобщо не ти личи, че работиш там? Всички във форума са балъци да знаеш!?
дами, прекалено много са ви лъгали и не се доверявате  Cry
Виж целия пост
# 642
Разбрахте ли обаче как от "злобни лелки" бяхме повишени в "хиени"?
Ти защо се обаждаш? Доколкото знам офиса им е в София, не във Варна майка  hahaha
Я виж ти ooooh! А на теб пък кой ти вмени длъжността "Шеф на Форума", че ще определяш кой и как да се изказва по темата newsm78  Sick Whistling
Виж целия пост
# 643
Миналата седмица ми се обадиха. Връзката беше много лоша и така и не чух коя "приятелка" ме е насадила. За мое щастие в този момент ми се беше подпалила главата с разни служебни проблеми и казах "Аз по козметици не ходя, хубава съм си!", а отсреща доста агресивно ме попитаха "Каква жена сте вие, че не искате да се погрижите за себе си, при това с безплатна процедура!". Затворих телефона и забравих за случката.
Днес чета темата и съм изключително щастлива, че се разминах лесно и бързо, а ако ми звъннат пак веднага ще ги подпукам.
Добре е някоя от опарилите се жени да се свърже с "Господарите" или друго предаване. За съжаление в БГ нещата се случват само когато публично се отрази някакъв проблем, всички други жалби до инстанции и подобни, са обречени Sad
Виж целия пост
# 644
olia1, да знаеш изобщо не ти личи, че работиш там? Всички във форума са балъци да знаеш!?
дами, прекалено много са ви лъгали и не се доверявате  Cry

Заповядай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия