Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 731
  • 2 962
# 660
...
На лицето си слагам само козметика, чиито състав знам...

Не успях да намеря съставките им на български. Което, освен че е нарушение на закона, говори и че явно са опасни.
Някъде по-напред в темата момичетата бяха дали линк към руски сайт със съставките на чудодейните кремчета Crazy, и доколкото си спомням имаше такива съставки, дето Менделеев ще се преобърне в гроба, ако разбере, че се ползват за козметика  ooooh!
Виж целия пост
# 661
...
На лицето си слагам само козметика, чиито състав знам...

Не успях да намеря съставките им на български. Което, освен че е нарушение на закона, говори и че явно са опасни.
Някъде по-напред в темата момичетата бяха дали линк към руски сайт със съставките на чудодейните кремчета Crazy, и доколкото си спомням имаше такива съставки, дето Менделеев ще се преобърне в гроба, ако разбере, че се ползват за козметика  ooooh!
Joy Joy Joy Joy на мен ми казаха, че няма химия. Искам да видя линка  newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35
Виж целия пост
# 662
Bravo na avtora na statiqta, nqma nito edna duma koqto da e laja ili izmislica samata istina e az sam tqhna bivsha slujitelka i znam kakvo se sluchvashe po vreme na taka narechenite mitingi i sabraniq ....
Руска фирма зомбира българските потребители с козметика


Руската компания  „Алфа екотрейд” ООД, която официално пласира израелска козметика у нас, необезпокоявано от никой и под носа на всички институции ЗОМБИРА българските потребители. Твърдя, че това е така, а екипът на управителя Максим Константинович Банин е от висока класа, действа изключително рафинирано и нагло. Според потърпевши и хора от персонала, фирмата навлиза на нашия пазар агресивно и ползва в работата си хипнотични и сектантски техники за зомбиране при директен маркетинг на стоки.


БАЛСАМЪТ НА ВЕЧНАТА МЛАДОСТ „ДЕ ШЕЛИ” И СХЕМАТА
Капанът за родните дами се нарича  De Shelli, http://www.desheli.bg/.  Схемата работи по следния начин: от кол – центъра на компанията в България /София, Студентски град,  ул. Професор Атанас Иширков 13/ звънят на мобилни номера. Канят отзовалата се дама на безплатна демонстрация на чудодейни кремове, които гарантират вечна младост. Към безобидната покана идва и бонус – козметична спа - процедура на лице, отново напълно безвъзмездно.

Поканената клиентка бърза да се отзове и да намери адреса на руската фирма в Студентски град. Сградата е стъклена, привидно  без охрана, на четири етажа. Посрещат я усмихнати девойки - козметички и я отвеждат в залата за процедури. След като демонстрацията завърши, започва най – важното, психологическата обработка. Целта:  клиентката, трябва да бъде убедена да закупи цялата серия от кремове „Де Шели”, заедно с апарат  на цена 1.900 лв.

Сумата е прекалено висока за българските  стандарти на живот. Затова, веднага идва и предложението за разсрочено плащане и сключване на договор с банка или кредитна институция. Отвеждат дамата на друг етаж и след минути неусетно, с изключителен възторг и превъзбуда, поредната госпожа полага парафа си под контракта.

Като знак на благодарност към щедрите посветители в тайнството на вечната младост е нужно щастливката безплатно да даде поне 20 телефонни номера на свои приятели/ки, които ще получат покана за подобно въведение в чудото.

Апропо, всички служители на офиса в София се следят и записват с картина и звук  от Център за наблюдение в сградата на фирмата, в нарушение на всички стандарти и права на личността. „Чувстваме се като в централа на КГБ”, коментират с ужас бивши вече служителки.

Камерите следят не само  магическата процедура, но и  спазването на строго регламентирани правила за дисциплинираност и очакваното поведение на персонала и мениджърите на центъра, обучени за постигане на търговските цели по специална методика и техника. 
Клиентките го определят след време като изключително манипулативно и агресивно, изпилващо въздействащи на подсъзнанието хипнотични техники.


След продажбата, най – честият вариант, който  се случва още на другия ден е следния:  клиентката се връща окопитена, с желание да разтрогне договора си и  почти винаги започва скандал с руската фирма за анулиране на сделката. В повечето случаи, „проглеждането” по повод подписания договор, касаещ разсроченото плащане на продукта към компанията, маскиран като кредит, настъпва фатално късно. Опитите за връщане на козметиката, също не са толкова лесно начинание….
 

РУСКИТЕ МЕДИИ РАЗСЛЕДВАТ БАЛСАМА ?


Рекламираната като израелска козметична линия -  „Де Шели” се оказва, че въобще не е популярна в Израел. Нещо повече  - за нея никой не е и чувал. Това твърдят руските медии и потребители.

В чуждестранните форуми /в това число и руските/ е пълно с мнения на хора, които са опитвали т.нар. балсам. Има много случаи на алергии, противореакции, ужилени финансово клиенти, там… в Русия.

В братската нам страна козметиката струва 35.000, после 45.000 , след това - 52.000 рубли. Първата вноска е в размер на 3.999.

Разновидностите на мошеничеството са жестоки и са много. Преди години, същата фирма е пласирала прахосмукачки в необятната страна от изтока. Практика е,  всяко едно от дружествата – клонинги в отделната страна или република, да  се регистрира отделно, независимо едно от друго или от компанията – майка. Така, няма опасност да повлече при провал никого. Ако пък изчезне от пазара внезапно, следите не водят към никого. Руските власти отдавна гонят тези мошеници. 

Руският тв канал „Первой” излъчи специално дискусионно студио за жертвите и пласирането на козметиката „Де Шели”. http://www.youtube.com/watch?v=4L4Uc7gQ15o


Друга медия -  телевизия „РЕН” направи впечатляващ филм – разследване за приомите и опасностите от допира със сектантите – търговци, пласиращи „Де Шели”. http://www.youtube.com/watch?v=lrmZtrZ9WZ0

Лентата разкрива защо е опасна козметиката и какъв е криминалния маркетинг, който се прилага над беззащитните клиенти. 

И новинарите от руския канал  „Первой” направиха разследване. http://www.youtube.com/watch?v=JY44gxCY8tA

 
Виж целия пост
# 663
Защото сигурно е дошло време да й плащат  Mr. Green
Вътрешните кадри, споделете, моля, като как е заплащането?
Виж целия пост
# 664
...
На лицето си слагам само козметика, чиито състав знам...

Не успях да намеря съставките им на български. Което, освен че е нарушение на закона, говори и че явно са опасни.
Някъде по-напред в темата момичетата бяха дали линк към руски сайт със съставките на чудодейните кремчета Crazy, и доколкото си спомням имаше такива съставки, дето Менделеев ще се преобърне в гроба, ако разбере, че се ползват за козметика  ooooh!
Joy Joy Joy Joy на мен ми казаха, че няма химия. Искам да видя линка  newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35 newsm35
Ми върни се назад в темата и го виж Mr. Green
Виж целия пост
# 665
Защото сигурно е дошло време да й плащат  Mr. Green
Вътрешните кадри, споделете, моля, като как е заплащането?
е стига де, наистина ми е интересно  Flutter кажи каква ти беше заплатата?
Виж целия пост
# 666
Здравейте сладурани,
още веднъж ви благодаря, че сте си направили труда да предупредите за тези УЖАСНИ МЕНТЕТА.
И аз се бях подлъгала да си запиша час, защото ме заблудиха, че е козметична процедура подарък от приятелка. ГАДОВЕТЕ не казват, че е демонстрация. Ако бяха казали, щях да ги отрежа на мига, да не коментираме и факта, че са събрани от кол и въже лелки и девойки. Между другото моята приятелка, която ми е дала телефона е адвокат и с това си обяснявам, че не са посмели да правят магарии, при нея всичко е било в рамките на глезене. Явно не са посмели да се ебават.
Аз лесно се отървах от тях. Надявам се. Точно както сте написали във форума 1 час преди моя час се обади някаква девойка да потвърдя. Аз казах, че няма да ходя, тя пита кога да ми се обади пак, аз изсъсках злобно: "НИКОГА" и тя така ми тресна телефона, че само дето не ми спука тъпанчето. Да се надяваме, че няма да се присетят след време.
Сладури, моля ви за коментар, защо питат дали нямаш рак или диабет? Това много, много ме озадачи. Още веднъж благодаря!
Виж целия пост
# 667
...
На лицето си слагам само козметика, чиито състав знам...

Не успях да намеря съставките им на български. Което, освен че е нарушение на закона, говори и че явно са опасни.
Някъде по-напред в темата момичетата бяха дали линк към руски сайт със съставките на чудодейните кремчета Crazy, и доколкото си спомням имаше такива съставки, дето Менделеев ще се преобърне в гроба, ако разбере, че се ползват за козметика  ooooh!

Ооо, да, линкът на руски го има няколко пъти в темата, но интересното е, че на бг го няма. И след като извършват толкова очевидно и очевадно нарушение на закона, какви ли са не толкова очевидните нарушения?
Виж целия пост
# 668
ГАДОВЕТЕ не казват, че е демонстрация.

И тези с парочистачките не казват, че е демонстрация, а че си спечелил почистване на нещо у дома по твой избор - прозорци, матрак, килим.  Tired
Хората масово биха отказали демонстрация, затова този тип продуктово предлагане залага на "спечелихте процедура".
Виж целия пост
# 669
Оля, предполагам им предлагат 1 месец безплатно обучение  и след това им бият шута. Е ако има таланти, които успешно зарибяват може и да им метнат някой бонус, да се радва. За бг стандартите 200 евро ще свърши работа, защото българина не си цени труда, често го предлага дори и безплатно.
Виж целия пост
# 670
Bravo na avtora na statiqta, nqma nito edna duma koqto da e laja ili izmislica samata istina e az sam tqhna bivsha slujitelka i znam kakvo se sluchvashe po vreme na taka narechenite mitingi i sabraniq ....
сподели де  Peace
Виж целия пост
# 671
според мен са я изгонили защото е неграмотна  Joy нищо лично де  baby_neutral
Виж целия пост
# 672
според мен са я изгонили защото е неграмотна  Joy нищо лично де  baby_neutral
Нищо лично, ама много се чудя как са наели теб, абсолютна козметично неграмотна, която нарича извивачката за мигли "инструментче за кърдене на мигли".
Шегувам се, изобщо не се чудя.  Joy
Виж целия пост
# 673
според мен са я изгонили защото е неграмотна  Joy нищо лично де  baby_neutral
Нищо лично, ама много се чудя как са наели теб, абсолютна козметично неграмотна, която нарича извивачката за мигли "инструментче за кърдене на мигли".
Шегувам се, изобщо не се чудя.  Joy
Ами лесно - не са ме наели, защото не съм и кандидатствала  Heart Eyes
Виж целия пост
# 674
според мен са я изгонили защото е неграмотна  Joy нищо лично де  baby_neutral
Нищо лично, ама много се чудя как са наели теб, абсолютна козметично неграмотна, която нарича извивачката за мигли "инструментче за кърдене на мигли".
Шегувам се, изобщо не се чудя.  Joy
Ами лесно - не са ме наели, защото не съм и кандидатствала  Heart Eyes
Вярваме ти, нистина.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия