А аз изобщо не бях чела темата тук,те не ми казаха името на компанията,а само че моята приятелка ме е препоръчала и понеже аз имах рожден ден след 2 дни,ми се строи като подарък за р.д...Честно казано написах номерата на няколко приятелки и познати и после веднага им се обадих да им разясня,че уловката е как те притискат да дадеш едни 2 бона за кремове и две приятелки казаха че няма да отидат,а други 3 казаха,че това не им пречи и ще отидат.После останали доволни,не са купили нещо,защото нямали възможност.Дразнещо е как те изправят пред огледалото да си видиш бръчките,освен това как подигравателно те отказват да говориш с мъжа си,нали ТИ сама си изкарваш пари,защо ще се консултираш с него.Аз бях сигурна ,че нищо няма да си купя,просто няма начин да ме убедят веднага да подпиша договор за 2 бона,просто абсурд!~Но явно много хора го правят и затова реших да си напиша и моята история и дано тези,които отиват,поне да са подготвени какво ги чака!

И нека да говорим всички с майките, свекървите, бабите си, да ги предупредим да не се поддават, защото цялата схема явно е насочена към по-лесно поддаващите жени, а с възрастт човек губи критично мислене...
.

