Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 708
  • 2 962
# 825

Много, много ти благодаря за тази информация! Вчера една приятелка страшно доволна ми се обади да се похвали, че я били поканили в мола за някаква презентация на козметика и аз веднага се сетих за темичката ви! Тъкмо влязох да пиша да ви питам дали не става въпрос за същата фирма, а ти си отговорила въпроса ми преди да е зададен  Grinning! Веднага ще я предупредя да не ходи.

Моля, за нищо! Grinning

Сигурно доста са се оръсили за точно това място в мола. Money Детския кът беше прекрасен, а сега е сбутан на горния етаж, при манджите...Ядосах се и ми стана тъжно...Дано са малко жените, които се подлъжат! Дано повече хора четат в нета и да не забравят, че безплатен обяд няма... Close

Виж целия пост
# 826
Разкажи как точно успя да се свържеш с тях, понеже в темата доста пъти се подчерта, че не вдигат на телефонни позвънявания.
Обаждат се от кол център, но не отговарят на обратни повиквания.

И разбира се, никоя жена не би припарила до сградата им, ако не е заобиколена от толкова "добри приятелки"...
          ето го телефона   0877677570 ,този имам ,но след разговор с нея ме прехвърли към друга жена,не запаметих другият тел. защото инфото го имах вече кое ,как и колко пари дефакто е този "проклет" куфар на стойност 2400лв с лихвите на ТBI-bank
Виж целия пост
# 827
И на мен току-що ми се обадиха...няма такъв смях,чак само днес или утре имало свободни часове...,а в бг мама всичко било измислица и най-добре да отида на място да се уверя,че тази козметика е уникална.Аз просто й вметнах,че от 10г.съм козметик и няма с какво да ме изненадат ,наистина съм работила с най-добрата козметика...и почна да се държи супер нагло...смешници..ето го и телефона 0884658045
Виж целия пост
# 828
И аз като всичик вас ходих за ползуване на  въпросната козметика , и като по умна жена, вееч на възраст и с опит все някакъв,  знаейки какво правя и защо съм тук, изчаках да ме " разкразят" , казах че имам много заеми по банките и не мога да плащам още други  и си тръгнах. Притискаха  ме и мене, Simple Smile но.... насила никой неможе нищо да ти вземе. Споко  Simple Smile, отидете порадвайте се на безплатната процедура измислете няколко телефона с имена /може и да не са реални- те няма откъде да го научат око не се обадят веднага/ и си тръгнете без да се  обръщате. Ако имаше и други такива презентации като маникюр, ресторант, кино защо да не се възползва човек, след като те мислят за балама а всъшнос те падат в капана. Дано има повече умни жени- тогава такива фирми като тази няма да оцеляват. Успех на всички с разкрасителната процедура. Peace
Виж целия пост
# 829
Не знам колко умна трябва да си, за да отидеш да ти слагат по лицето препарати с неизвестен произход, като малкото известни съставки в тях са забранени поради вредност. Пък дори и безплатно.
Виж целия пост
# 830
На мен лично не ми се иска да ми плескат по лицето неизвестни мазила само защото е безплатно.
Виж целия пост
# 831
И аз като всичик вас ходих за ползуване на  въпросната козметика , и като по умна жена, вееч на възраст и с опит все някакъв,  знаейки какво правя и защо съм тук, изчаках да ме " разкразят" , казах че имам много заеми по банките и не мога да плащам още други  и си тръгнах. Притискаха  ме и мене, Simple Smile но.... насила никой неможе нищо да ти вземе. Споко  Simple Smile, отидете порадвайте се на безплатната процедура измислете няколко телефона с имена /може и да не са реални- те няма откъде да го научат око не се обадят веднага/ и си тръгнете без да се  обръщате. Ако имаше и други такива презентации като маникюр, ресторант, кино защо да не се възползва човек, след като те мислят за балама а всъшнос те падат в капана. Дано има повече умни жени- тогава такива фирми като тази няма да оцеляват. Успех на всички с разкрасителната процедура. Peace

"Безплатната процедура" не е много ясно с доколко безопасна козметика се извършва.
Виж целия пост
# 832
Много са смешни...вашата приятелка ви е направила подарък-безплатна процедура в нашият спа център...тия от бг мама са много зле...всичко е исмислица...никоя от тях не е идвала никога...това бяха част от бисерите на девойчето,което на един въпрос не можа да ми отговори адекватно.
Виж целия пост
# 833
И аз като всичик вас ходих за ползуване на въпросната козметика, и като по умна жена, вече на възраст и с опит все някакъв, знаейки какво правя и защо съм тук, изчаках да ме "разкраcят", казах че имам много заеми по банките и не мога да плащам още други и си тръгнах. Притискаха ме и мене, но насила никой не може нищо да ти вземе. Споко, отидете порадвайте се на безплатната процедура измислете няколко телефона с имена /може и да не са реални - те няма откъде да го научат ако не се обадят веднага/ и си тръгнете без да се обръщате. Ако имаше и други такива презентации като маникюр, ресторант, кино защо да не се възползва човек, след като те мислят за балама, а всъщнос те падат в капана. Дано има повече умни жени - тогава такива фирми като тази няма да оцеляват. Успех на всички с разкрасителната процедура!
А не те ли попитаха дали страдаш от рак, диабет, проблеми с щитовидната жлеза и т.н., или случайно пропуснаха? newsm78
И не се ли усъмни все пак, че може да са те "разкрасявали" с токсични мазила?
Не се заяждам, просто ми е интересно.
И най умните жени могат да се излъжат понякога, особено ако им скрои номер "приятелка".
Виж целия пост
# 834
Ако някой се интересува по обстойно от информация за тази фирма може да се свърже с мен на sandyt0@mail.bg .. имам какво да кажа относно тази фирмичка и какви "чудеса" ми сътвориха без дори да си имам на идея Wink
Виж целия пост
# 835
Защо не го напишеш направо тук?
Виж целия пост
# 836
Ако някой се интересува по обстойно от информация за тази фирма може да се свърже с мен на sandyt0@mail.bg .. имам какво да кажа относно тази фирмичка и какви "чудеса" ми сътвориха без дори да си имам на идея Wink

Би ли могла да го споделиш тук?
Виж целия пост
# 837
Ако някой се интересува по обстойно от информация за тази фирма може да се свърже с мен на sandyt0@mail.bg .. имам какво да кажа относно тази фирмичка и какви "чудеса" ми сътвориха без дори да си имам на идея Wink

Би ли могла да го споделиш тук?
Стана ми интересно и се позаинтересувах. Помолих познат в Русия да ми намери повечко информация и да видим колко им е чиста работата там (нали там са отворили първо).
Виж целия пост
# 838
Ако някой се интересува по обстойно от информация за тази фирма може да се свърже с мен на sandyt0@mail.bg .. имам какво да кажа относно тази фирмичка и какви "чудеса" ми сътвориха без дори да си имам на идея Wink

Би ли могла да го споделиш тук?
Стана ми интересно и се позаинтересувах. Помолих познат в Русия да ми намери повечко информация и да видим колко им е чиста работата там (нали там са отворили първо).

Да, там имат най-голямо присъствие и най-много потърпевши.
Виж целия пост
# 839
И тайнственият Нобелов лауреат беше от там, май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия