Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 394 697
  • 2 962
# 900
Ама вие и отговори ли очаквате?  Mr. Green
Виж целия пост
# 901
Ами госпойцата рече, че е отворена за питанки. Crazy
Виж целия пост
# 902
Ами госпойцата рече, че е отворена за питанки. Crazy

Отворена, отворена, колко да е отворена, като не е отговорила на нито един въпрос  Crazy
Виж целия пост
# 903
Здравейте, аз искам да кажа, че по големия проблем е какво се опитват да накарат клиентите да направят, а то е, ако неразполагаш с налични средства да те убедят да изтеглиш кредит. Това се опитаха да направят с мен. Аз немога да твардя, че продуктите са лоши. Колкото до маркетинга не е лошо, но когато са се обадили на моя близка са казали ние ви правим подарък благодарение на вашта близка иначе тази продседура струва 300 лв. Не се отказвайте така с лека ръка вашта близка си закупи продуктите, а аз не съм си ги купила.
Виж целия пост
# 904
Днес съм като ударена с мокър парцал, след посещението ми при "онези".Първо да изкажа възмущението си към прекрасните презентаторки. Какви дребни душички сте вие та да се захванете с това, дори и за пари. Жалко-жалко за продажните ви душици.
Схемата вече на всички е ясна, как се посещава този луксозен комплекс с огромен персонал. Още, когато ме накараха да подпиша някакво потвърждение, че ми е направена презентацията и прочетох последното изречение, че се осъществява видео и аудио запис ми призля /без въобще да съм уведомена предварително/, но някак си запазих самообладание/защо ли се питам и защо ли подписах/. Теста на прекрасните продукти обаче на милата ми ръчичка не устоя-започна неприятно усещане на сърбеж, щипане, парене.... Вдигнах и другия ръкав, но и там също усетих дискомфорт. Втора лампичка присветна-викам си дим да те няма, докато не си загазила. Категорично ми отказаха процедурата при условие, че изпитвам  това дразнене и консултантката ми обясни, че било от алергия към прополиса, който се съдържа в продуктите. Казах й, че не е възможно, тъй като приемам прополис почти ежедневно. ха-ха. Правете си изводите сами. Нека не оставяме едни неквалифицирани хора да ни обясняват за дерма, епидермис, молекулен състав, а техните работодатели да мамят прекрасната българка. Писна ми от лъжи на всеки ъгъл. Жалко, че се сблъсках и  с това. Влагата от парцала ще е за дълго. Дано нямат за дълго  почва за изява в България-предупреждавайте всички свои близки и познати. Поздрави.
Виж целия пост
# 905
Здравейте, аз искам да кажа, че по големия проблем е какво се опитват да накарат клиентите да направят, а то е, ако неразполагаш с налични средства да те убедят да изтеглиш кредит.
Този проблем не би трябвало да съществува ако имаш нещо в главата Peace
Виж целия пост
# 906
Днес съм като ударена с мокър парцал, след посещението ми при "онези".Първо да изкажа възмущението си към прекрасните презентаторки. Какви дребни душички сте вие та да се захванете с това, дори и за пари. Жалко-жалко за продажните ви душици.
Схемата вече на всички е ясна, как се посещава този луксозен комплекс с огромен персонал. Още, когато ме накараха да подпиша някакво потвърждение, че ми е направена презентацията и прочетох последното изречение, че се осъществява видео и аудио запис ми призля /без въобще да съм уведомена предварително/, но някак си запазих самообладание/защо ли се питам и защо ли подписах/. Теста на прекрасните продукти обаче на милата ми ръчичка не устоя-започна неприятно усещане на сърбеж, щипане, парене.... Вдигнах и другия ръкав, но и там също усетих дискомфорт. Втора лампичка присветна-викам си дим да те няма, докато не си загазила. Категорично ми отказаха процедурата при условие, че изпитвам  това дразнене и консултантката ми обясни, че било от алергия към прополиса, който се съдържа в продуктите. Казах й, че не е възможно, тъй като приемам прополис почти ежедневно. ха-ха. Правете си изводите сами. Нека не оставяме едни неквалифицирани хора да ни обясняват за дерма, епидермис, молекулен състав, а техните работодатели да мамят прекрасната българка. Писна ми от лъжи на всеки ъгъл. Жалко, че се сблъсках и  с това. Влагата от парцала ще е за дълго. Дано нямат за дълго  почва за изява в България-предупреждавайте всички свои близки и познати. Поздрави.

По-скоро предупредете прокуратурата  Peace
Виж целия пост
# 907
 Днес получих покана, приятелка дала контакт. Уговорката е да се чуем идната седмица  Mr. Green
Всъщност не бяха агресивни, не са ми задавали никакви въпроси. Уточниха, че става въпрос за презентация и това беше всичко.
 Още вчера, като ми звънна дружката, си помислих - това бяха мошениците дето четох в Мамата, обаче като ме поканиха в Мол Варна реших, че са други. Като че ли в мола не може да има измамници  Laughing
Виж целия пост
# 908
Днес получих покана, приятелка дала контакт. Уговорката е да се чуем идната седмица  Mr. Green
Всъщност не бяха агресивни, не са ми задавали никакви въпроси. Уточниха, че става въпрос за презентация и това беше всичко.
 Още вчера, като ми звънна дружката, си помислих - това бяха мошениците дето четох в Мамата, обаче като ме поканиха в Мол Варна реших, че са други. Като че ли в Мола не може да има измамници  Laughing

Там са, една голяма рецепция, една камара кабинки, калцуни, шапки...страшна работа Simple Smile Joy
 и като те изправят пред огледалото да си видиш бръчките:) доста са настоятелни някои от момичетата, които правят процедурите. Успех:)
Виж целия пост
# 909
Само едно не мога да разбера-каква е целта на цялото плюене тука.Никой не ви задължава да ходите,както и да пробвате продуктите.На мен ми звъннаха(приятелката,която ме беше записала ми беше казала за какво става въпрос с две приказки) и аз прецених,че няма да отида.Нито са ми казвали сума за процедурата,която "изпускам",нито са ме притискали.Но колкото повече чета коментарите,толкова повече стигам до извода,че ви е яд на това,че някой е намерил начин да предлага продукти за космическата сума от 2150лв.  newsm78
Виж целия пост
# 910
О, персонала сериозно се е ограмотил. По едно интервалче след препинателните не е излишно, но да не придиряме все пак.
Виж целия пост
# 911
Колко ли още нови регистрации ни очакват?  Mr. Green
Виж целия пост
# 912
Здравейте, специално се регистрирах да ви  поздравя за полезната тема - днес ако не бях проверила за  адреса на тези  сладури  щях да загубя безценното си  време за разправии с тях, защото със сигурност нямаше да  купя  нищо. Имах записан  час за тази  сутрин в 10 часа, добре  че съм на ти с интернета и  бръкнах в него та попаднах  директно на  вашата  тема. Точно от  вратата един вид се върнах и  отказах записания  час минути преди да  изляза  от другия  край на града да  им  уйдисвам на  акъла.
Стана следното: още  септември месец моята кума, която  е кръстница на децата  ми, е отишла  там, но бе  подмамена да даде  телефони на  близките  й  ПРЕДИ процедурата и тя даде  телефона ми и на дъщеря  й. След като  отказах  часа на тези малоумници, звънях й и тя призна че  много  съжалява, задето е дала  телефона ми, но явно е попаднала на консултант който я е омагьосал със сладки приказки как иска да направи  подарък-промоция-безплатна процедура на нейни  близки. Ако  знаеше  жената какво  ще  последва никога  нямаше да даде телефона най-малкото на  дъщеря си... такаааа... И след това става номера с огледалото и агресивните  нападки "вие не искате ли да се погрижете  за сабе си?". Тя жената е 50+, но  изобщо не можеш да  й дадеш  годините, с фино стегнато тяло  е заради  активен начин на  живот и масажи, и в лицето поне с 10 години  изглежда  по-млада, наистина се  грижи са  себе си. Тези там се  опитаха да  я смачкат чисто  морално, да я зомбират за взимане на кредит след разпит за доходите  й, и когато тя  призна  че нямат възможност да  заделят от семейния  бюджет такава  сума й се троснаха:
- Не е нужно  мъжът ви да знае!
Опааааааааааа, тук я  изгубиха окончателно, защото за над 30 години  брак те с Половинката й не са свикнали да  правят подобни  шмекерии... После  дъщеря й отиде на процедура, върна се като  повече  млади  жени развеселена  от цялата  работа:
- Какво толкова, отиваш,  цапат те с едни  мазила, мъчат се  да ти пробутат  нещо, ти не се съгласяваш и голяма  работа.

Ама  аз съм страшно  благодарна на тази  тема която е на първа страница на  Гугъла че  поне не се подведох да отида. да бия  път да ми пробутат нещо си  там че и с неизвестни съставки, добре  щях да си  убия  времето и  нервите. Кума ми ми  е звъняла след посещението си още  септември месец да ме  предупреди  че те са  мошеници, но не сме се  чували 3-4  защото  бях по  чужбини а после по  операции, и за това  тя както  ме познава  каква съм  гъба  отровна е решила  че  вече са ме  открили  и съм наясно с измамата. Но тия са ме намерили  миналата  седмица и днес сутринта имах  час.  Добре  че сте  ми  вие да попрочета и да ги отсвиря. На три пъти  ми звъняха  пак  днес да си  презапиша  часа, ама не са  познали.

Поздрави за  познавателна и адекватна  тема! Като прочетох и  отзиви на руснаците - косата ми се  откъдри.
Виж целия пост
# 913
http://www.youtube.com/watch?v=1d3G3PdzHLs
Виж целия пост
# 914

Много полезно видео  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия