........въпреки направените опити явно не сте вникнали достатъчно в темата...аз не видях чак толкова противоречиви мнения...общо взето почти всички (освен вие и вашите служители ) сме на мнение , че подходът на фирмата е агресивен,съмнителен и най-вече се подигравате с жените и техните семейства...това си е схема за печелене на бързи пари и вече е късно да ме убедите в противното...дразни ме най-много това,че продължавате да сте нагли.Ако някой иска да наложи продукти,които по вашите думи са уникални , не би имал такова недопустимо държание , а най-общо казано би заложил на реклама,мостри...всички от Дешели се защитавате по много нелеп начин..вие дори не говорите толкова са предимствата на вашата космическа
козметика,а постоянно се обяснявате защо еди какво си....мииии НЕ сте интересни,престанете да ни облъчвате с лъжите си,на българите ни писна да ни лъжат и насилват
.
макар с общата цел да нямат "клиенти". 
,които да купуват и то на лизинг...явно наистина е голям пресинг
.Нагли са много Дешели ,как им дава сърце при положение , че повечето привикани са средностатистически жени,ми защо не викнат политиците
,ма като ги гледам и тях какви са май няма да е много показателно
Препоръчани теми