Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, докато чакам млякото да слезе? Няма ли да свикнат с лесното хранене?
Какво представлява обратният кръвен поток и какви са неговите последици при едно бебе?
Какво да правя, ако бебетата плачат от глад и не могат да се наситят при кърмене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, докато чакам млякото да слезе? Няма ли да свикнат с лесното хранене?
-
Какво представлява обратният кръвен поток и какви са неговите последици при едно бебе?
-
Какво да правя, ако бебетата плачат от глад и не могат да се наситят при кърмене?
-
Какво да правя, ако кърмата не дойде и бебетата са гладни?
-
Какво представлява феталната морфология и какво е феталната ехокардиография?
Ама доки каза, че може да се е объркал миналия път) Разочаровах се малко, очаквах над 2кг и за двамата, на толкова кила , дето лепнах. Отпада ми датата за секцио, сега ще чакаме да станат по 2,300 и ме вика чак след 2 седмици на преглед.
искам да попитам някоя от вас дали има същите проблеми като мен, страшно почнаха да ми се подуват краката, нямам глезени и едва вървя 
пък съм ехеееее, къде след вас

Онзи ден, заспах в съда и си изпуснах делото