Почивка на планина-Къде?

  • 90 721
  • 260
# 135

Извинявай, но и ние с приятели сме били гости на Тера верде и като чета между редовете, ми звучи доста измислено и осукано това което пишеш!Няма нищо подобно в цялото ти изявление за този прекрасен хотел!Вече 3 пъти сме били гости на хотела и винаги са се отнасяли отзивчиво, просто едно прекрасно семейство!Много подробно сте изрисували всичко в хотела но в отрицателна насока, а това не е вярно! Простееш мила!!!
А това е твоето 1 и единствено мнение?????
Прекрасен изказ и учтив тон-браво.
Виж целия пост
# 136
Моите впечатления за "Тера верде" са същите - тясно и неудобно, храната е от две близки механи, а мястото за хранене в хотела навън е пълно с мухи. Пространството не позволява да се събират много хора, стаите са супер тесни и неудобни, а матраците са аут. Бях там миналата година и повече няма да отида. На снимките наистина изглежда по-просторно.
Басейнът също е малък и в него не може да се плува. Може само да цамбурнеш от водната пързалка или да си седиш в него.
Виж целия пост
# 137
На всичкото от горе Тера Верде са си вдигнли цените това лято, а и са махнали включенат закуска към цената.Много бяхме навити за там, но при тия отрицатени отзиви се отказхме.
Виж целия пост
# 138

Извинявай, но и ние с приятели сме били гости на Тера верде и като чета между редовете, ми звучи доста измислено и осукано това което пишеш!Няма нищо подобно в цялото ти изявление за този прекрасен хотел!Вече 3 пъти сме били гости на хотела и винаги са се отнасяли отзивчиво, просто едно прекрасно семейство!Много подробно сте изрисували всичко в хотела но в отрицателна насока, а това не е вярно! Простееш мила!!!
А това е твоето 1 и единствено мнение?????
Прекрасен изказ и учтив тон-браво.

Да тук съм за да следя темите за децата ни и правилното им изхранване, но след като прочетох отзива не се стърпях!
Хотела е прекрасен и за пореден път виждам че тук в този сайт, за голямо съжаление освен злобарки и клюкарки, няма нищо качествено!
Виж целия пост
# 139
На всичкото от горе Тера Верде са си вдигнли цените това лято, а и са махнали включенат закуска към цената.Много бяхме навити за там, но при тия отрицатени отзиви се отказхме.

И на Вас ще ВЪЗРАЗЯ, цените не са  вдигнати в хотел Тера Верде,защото и това лято както и предишното бяхме тяхни гости! И понеже ги посещаваме редовно може би не сте забелязали че всяка година махат закуските през летния сезон, за да не вдигат цените ,а да остават същите!
Проверете цените в района, и ще се настаните за същите пари в хотел или къща за гости без кухни, без басейн и пързалка!
Наистина този сайт се е превърнал в клюкарска среща!!!
Виж целия пост
# 140
... че всяка година махат закуските през летния сезон, за да не вдигат цените ,а да остават същите!
Е, каква е пък тази глупост?! Кой малоумник, мислещ себе си за хотелиер или мениджър, не може да си направи сметката ПРЕЗ ЛЯТОТО и лишава клиентите си от закуска?!  Mr. Green
Извинявай, beyi85, но не можеш да ме убедиш, че този псевдо-хотел е прекрасен!
Не съм била в него, но съм била през лятото в Каза Арт, който е в съседство през няколко улици от Тера Верде и много добре знам какво представляват селото и района. Да се говори за вдигане на цени там през лятото е смешно и абсурдно. Интересно къде закусват клиентите на Тера Верде... 
Виж целия пост
# 141
... че всяка година махат закуските през летния сезон, за да не вдигат цените ,а да остават същите!
Е, каква е пък тази глупост?! Кой малоумник, мислещ себе си за хотелиер или мениджър, не може да си направи сметката ПРЕЗ ЛЯТОТО и лишава клиентите си от закуска?!  Mr. Green
Извинявай, beyi85, но не можеш да ме убедиш, че този псевдо-хотел е прекрасен!
Не съм била в него, но съм била през лятото в Каза Арт, който е в съседство през няколко улици от Тера Верде и много добре знам какво представляват селото и района. Да се говори за вдигане на цени там през лятото е смешно и абсурдно. Интересно къде закусват клиентите на Тера Верде... 

Цените не са вдигнати, незнам защо не четете мнението ми, никой не говори за вдигнати цени, миналата година за 7 нощувки сме платили 55 лв.на вечер като и тази година.А дали басейна за плуване в Каза Арт се подържа толкова добре и се отоплява както Тера Верде, защото беше толкова мътен когато го посетихме, за да го разгледаме, да не говорим за циганина който уж го чистеше!
Хотела в който отсядаме предлагат кетъринг с безплатна доставка,  10 менюта само за закуска от механа която няма да спомена, а и предлагат кухни  напълно оборудвани да си приготвиш каквото пожелаеш, което в Каза Арт няма ! Но ние плащаме 55 лв. за стая на вечер плюс два спа масажа подарък от хотела за периода който почиваме, а Вие близо 100 лв. на вечер. Незнам  какво закусвате толкова и претендирате за високи цени тук!
С МНЕНИЕТО СИ НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, ПРОСТО ВИЖДАМ НЯКАКВА ЗЛОБА КЪМ ОПРЕДЕЛЕН ХОТЕЛ КОЙТО ПОСЕЩАВАМЕ РЕДОВНО!
Виж целия пост
# 142
... че всяка година махат закуските през летния сезон, за да не вдигат цените ,а да остават същите!
Е, каква е пък тази глупост?! Кой малоумник, мислещ себе си за хотелиер или мениджър, не може да си направи сметката ПРЕЗ ЛЯТОТО и лишава клиентите си от закуска?!  Mr. Green
Извинявай, beyi85, но не можеш да ме убедиш, че този псевдо-хотел е прекрасен!
Не съм била в него, но съм била през лятото в Каза Арт, който е в съседство през няколко улици от Тера Верде и много добре знам какво представляват селото и района. Да се говори за вдигане на цени там през лятото е смешно и абсурдно. Интересно къде закусват клиентите на Тера Верде... 

Цените не са вдигнати, незнам защо не четете мнението ми, никой не говори за вдигнати цени, миналата година за 7 нощувки сме платили 55 лв.на вечер като и тази година.Май не сте забелязали че през летния сезон не ние, а Вие сте настанени с по-високи цени от останалото време на годината!  Simple Smile Проверявайте си информацията на хотелите които посещавате! Simple Smile Дали басейна за плуване в Каза Арт се подържа толкова добре и се отоплява както в случая Тера Верде, защото беше толкова мътен когато го посетихме, за да го разгледаме, да не говорим за циганина който уж го чистеше!
Хотела в който отсядаме предлагат кетъринг с безплатна доставка,  10 менюта само за закуска, да не говорим за дневното меню,от механа която няма да спомена, а и предлагат кухни  напълно оборудвани да си приготвиш каквото пожелаеш, което в Каза Арт няма, отделно ти режат главата в ресторанта ! Но ние плащаме 55 лв. за стая на вечер плюс два спа масажа подарък от хотела за периода който почиваме, а Вие близо 100 лв. на вечер. Незнам  какво закусвате толкова и претендирате за високи цени тук!
С МНЕНИЕТО СИ НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, ПРОСТО ВИЖДАМ НЯКАКВА ЗЛОБА КЪМ ОПРЕДЕЛЕН ХОТЕЛ КОЙТО ПОСЕЩАВАМЕ РЕДОВНО!

Виж целия пост
# 143
Някой с отзив за Спа хотел Каменград-Панагюрище
Виж целия пост
# 144
С МНЕНИЕТО СИ НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, ПРОСТО ВИЖДАМ НЯКАКВА ЗЛОБА КЪМ ОПРЕДЕЛЕН ХОТЕЛ КОЙТО ПОСЕЩАВАМЕ РЕДОВНО!
Нямам никакво отношение към хотел Тера Верде, както писах, не съм го посещавала, затова няма да водя полемика за него, нито ще го сравнявам с Каза Арт.
Независимо дали става въпрос за Тера Верде или друго място за настаняване, поддържам мнението си. Хотелиер, който си позволява да спре да предлага закуска като част от хотелското настаняване с цел да не вдига цените и то през определен сезон, е някакъв идиот, а хотелът му не струва. Според мен ти без да искаш направи голяма анти-реклама на това място.
Виж целия пост
# 145
Според мен ти без да искаш направи голяма анти-реклама на това място.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 146
Здравейте, някои дали е ходил на почивка в района на Годеч? Казаха ми за доста интересни места, които могат да се видят. Някакви препоръки ? Simple Smile Благодаря предварително...
Виж целия пост
# 147
... че всяка година махат закуските през летния сезон, за да не вдигат цените ,а да остават същите!
Е, каква е пък тази глупост?! Кой малоумник, мислещ себе си за хотелиер или мениджър, не може да си направи сметката ПРЕЗ ЛЯТОТО и лишава клиентите си от закуска?!  Mr. Green
Извинявай, beyi85, но не можеш да ме убедиш, че този псевдо-хотел е прекрасен!
Не съм била в него, но съм била през лятото в Каза Арт, който е в съседство през няколко улици от Тера Верде и много добре знам какво представляват селото и района. Да се говори за вдигане на цени там през лятото е смешно и абсурдно. Интересно къде закусват клиентите на Тера Верде... 

А защо пък трбва да вдигат лятото цените??? newsm78
Виж целия пост
# 148
Извинявайте, че се намесвам, ама темата не е "за и против Тера верде", а "Почивка на палнина - Къде?". Моля, не занимавайте всички с битовизми и нелепи спорове.
Виж целия пост
# 149
Здравейте приятели! Simple Smile В края на м. януари  ще ходим на почивка в Добринище. Някой има ли предложения за хубави и евтини механи newsm78 Simple Smile ? Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия