Почивка на планина-Къде?

  • 90 721
  • 260
# 150
Здравейте приятели! Simple Smile В края на м. януари  ще ходим на почивка в Добринище. Някой има ли предложения за хубави и евтини механи newsm78? Има ли къде да се ходи? Благодаря предварително! 
Виж целия пост
# 151
Механа Добринище май беше, на центъра, огромна, каменна...много добро обслужване и вкусна храна  Peace
Виж целия пост
# 152
Здравейте приятели! Simple Smile В края на м. януари  ще ходим на почивка в Добринище. Някой има ли предложения за хубави и евтини механи newsm78? Има ли къде да се ходи? Благодаря предварително! 
ресторант "Македонска кръчма"Чудесна кухня и обслужване  bouquet
Виж целия пост
# 153
Механата на къща за гости Стойчеви също не е за пренебрегване. Вкусно готвят, нормални цени, новичко е още.
Виж целия пост
# 154
Момичета, препоръчайте хотел в Банско.
Виж целия пост
# 155
Има тема за Банско, а може и да са няколко. За да получиш препоръки, трябва да кажеш какво търсиш и какви са ти изискванията. Хотели много - семейни, несемейни, с и без изхранване, с и без спа, близко или далеч от пистите и т.н.
Виж целия пост
# 156
Здравейте, в края на февруари искам да заведа някъде малката на сняг, да има пързалка. Ние сме от Варна и единственото по-близко място където се сещам е Беклемето. Имате ли някаква друга идея?
Виж целия пост
# 157
Узана - има и влек.
Виж целия пост
# 158
Да благодаря за там не се бях сетила. Ако някой се сети нещо друго да предлага.
Виж целия пост
# 159

Това не значи, че ще има сняг  Mr. Green
Виж целия пост
# 160
Това за снега си важи напоследък за цялата страна.  Laughing
В момента има, но ако духне нещо като вчера, за броени дни ще изчезне. До обяд валя, мрачно, облачно, сърдито време, сега пече яко и натрупаното до обяд протече- пълна шизофренична картинка...
..........................
Аз искам да помоля за съвет за добър малък хотел в южни Родопи- Ягодина, Триград, около Смолян.
Виж целия пост
# 161
..........................
Аз искам да помоля за съвет за добър малък хотел в южни Родопи- Ягодина, Триград, около Смолян.

Виж тази тема и предходните и - има доста изписано
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=800231.45;topicrefid=20
Виж целия пост
# 162
..........................
Аз искам да помоля за съвет за добър малък хотел в южни Родопи- Ягодина, Триград, около Смолян.

Виж тази тема и предходните и - има доста изписано
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=800231.45;topicrefid=20

Да, темата е доста подробна и информативна. А ако искате да комбинирате и със СПА - Девин е мястото.
Виж целия пост
# 163
Дивин и Спа?Голяма грешка.Със студена вода.ниско качество и високи цени.А за това пък да се разходиш някъде и да се нахраниш извън хотела е мисия невъзможна.
Виж целия пост
# 164
Дивин и Спа?Голяма грешка.Със студена вода.ниско качество и високи цени.А за това пък да се разходиш някъде и да се нахраниш извън хотела е мисия невъзможна.
Ако сте били в Исмена, сигурно ще имате друго мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия