Мнения за школа "Междучасие"

  • 197 398
  • 688
# 210
Как стои въпросът с математическите състезания? Записват ли децата за участие чрез Междучасие или се записват сами?
Виж целия пост
# 211
Как стои въпросът с математическите състезания? Записват ли децата за участие чрез Междучасие или се записват сами?
Кои състезания имаш предвид - Коледно математическо , Великденско и други такива ли?
Школата няма нищо общо с тези състезания. В училище трябва да ги информират и съответно да ги запишат. Ако това не се случва следиш темата за математическите турнири http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731059.0 и записваш детето.
Жасмин, миналата година имаше добре работеща машина на майките, които без жал натоварвахме децата с пробни от други школи Mr. Green И при вас ще проработи, сигурна съм Peace
Виж целия пост
# 212
Как стои въпросът с математическите състезания? Записват ли децата за участие чрез Междучасие или се записват сами?
Кои състезания имаш предвид - Коледно математическо , Великденско и други такива ли?
Не тях, разбира се. Говоря за тези състезания, които участват в рейтинга за прием в СМГ. Синът ми е четвърти клас. В момента конкретно ме интересува ЧХ.
Виж целия пост
# 213
Здравейте,

Дали можете да ни препоръчате преподавател за 2ри, съответно 3-ти клас. На нас ни предстои да започнем курс при Детелина Найденова, но нямам никаква информация за нея и ще съм признатена за Вашите отзиви !  bouquet
Доста прочетох, но не видях мнение за тази преподавателка. И моята дъщеря от събота е на курс при нея. Става въпрос за 2 клас.
Виж целия пост
# 214
Здравейте,

Дали можете да ни препоръчате преподавател за 2ри, съответно 3-ти клас. На нас ни предстои да започнем курс при Детелина Найденова, но нямам никаква информация за нея и ще съм признатена за Вашите отзиви !  bouquet
Доста прочетох, но не видях мнение за тази преподавателка. И моята дъщеря от събота е на курс при нея. Става въпрос за 2 клас.
и моя син в събота ще бъде за първи път при нея, 3-ти клас е.  Peace
Виж целия пост
# 215
Специално за 2 клас в сайта на "Междучасие" пише, че групата е до 11 деца, а има и две свободни. Явно не толкова майки се сещат като мен още от 2 клас. Laughing
Групата за 3 клас обаче е пълна, а нагоре конкуренцията расте ли расте.
Аз попаднах случайно на този курс, след като бях ужасно закъсняла за СМГ - август месец всички курсове няха пълни, при положение, че бройката е 28 деца.
Доколкото проследих графика на г-жа Найденова, тя сутрин е в СМГ с 2 клас, след това в Междучасие наобяд с 3 клас и следваме ние 2 клас.
Да видим докъде ще го докараме с амбициите, че каката е по-скоро "езиково" дете, отколкото математическо. Mr. Green
Виж целия пост
# 216
На четвъртокласниците им издърпват курса от 03,11, на 26,10, заради двете важни за тях състезания.
 Вчера ми изпраха мейл. bowuu
Виж целия пост
# 217
Междучасие имат ли пробни изпити за шестокласници по матемтика и/или български?
Виж целия пост
# 218
Междучасие имат ли пробни изпити за шестокласници по матемтика и/или български?

Да.  Peace  След всеки модул.
Виж целия пост
# 219
Жасмин, благодаря!
Виж целия пост
# 220
На четвъртокласниците им издърпват курса от 03,11, на 26,10, заради двете важни за тях състезания.
 Вчера ми изпраха мейл. bowuu

На кои четвъртокласници, обаче... уточнявайте  Wink При кой преподавател сте? В моя мейл няма промяна на курса, само предложение за организирано явяване в СМГ на Черноризеца.
Да не са ме пропуснали? Rolling Eyes
Знам, че при Златилов има промяна, но моята дъщеря е при Тонова.
Виж целия пост
# 221
На четвъртокласниците им издърпват курса от 03,11, на 26,10, заради двете важни за тях състезания.
 Вчера ми изпраха мейл. bowuu

На кои четвъртокласници, обаче... уточнявайте  Wink При кой преподавател сте? В моя мейл няма промяна на курса, само предложение за организирано явяване в СМГ на Черноризеца.
Да не са ме пропуснали? Rolling Eyes
Знам, че при Златилов има промяна, но моята дъщеря е при Тонова.


Да , при Златилов сме... Embarassed Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
Да , при Златилов сме... Embarassed Heart Eyes

 Hug Значи за нас няма промяна.
Виж целия пост
# 223
Гореща молба

Извинете, моят син вчера е забравил да си запише какво домашно е дал Иван Симеонов за следващата неделя.

Ако тук има родител на дете от седмокласната група - неделя от 16:00 часа, моля да напише.

Синът ми не познава другите деца и не си е записал телефона на нито едно от тях.

Може и в лично съобщение, да не спамим темата.

Моля  Praynig!
Виж целия пост
# 224
Sash, дай един мейл на лични, че имам ограничение на компа и пиша сега от тел, което е ужас
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия