Мнения за школа "Междучасие"

  • 197 414
  • 688
# 240
В сайта на "Междучасие" са обявени дати за пробните изпити за 7 клас в края на първи модул.
Много благодаря, Марти и Маги, за подсещането! Не знам дали щяха да им кажат, пък и дори и да им кажат не знам дали моят кандидат-гимназист щеше да ми предаде инфото или удобно да си замълчи  Mr. Green
Виж целия пост
# 241
В сайта на "Междучасие" са обявени дати за пробните изпити за 7 клас в края на първи модул.
Много благодаря, Марти и Маги, за подсещането! Не знам дали щяха да им кажат, пък и дори и да им кажат не знам дали моят кандидат-гимназист щеше да ми предаде инфото или удобно да си замълчи  Mr. Green

казали са им още предишната седмица кои са датите, а преди две ги бяха предупредили, че наближават  Whistling
за моята девойка - тази събота бел, следващата - мат.
Саш, ако някой е премълчал, утре също имат занятия  Laughing
Виж целия пост
# 242
Всичко беше много добре, когато детето ми донесе официално писмо, в което бяха указани датата, часът и мястото за пробен изпит за конкретното дете, както и телефони, на които може да се правят промени. Е, възползвах се, тъй като часът за изпит по Мат. съвпадаше с курса по БЕЛ в друга школа.

Какво беше разочарованието и на детето, и моето, като разбрахме, че са ни дали грешна дата по телефона и изпуснахме изпита!!! Добре, че има още дати...

Виж целия пост
# 243
А тези, които са плащали по банков път, да са забелязали, че Междучасие имат  нов IBAN?

Аз съм недоволна от изпита по МАТ по друга причина: нашата група беше на изпит, съставен от Симеонов и неговите групи явно са били по-напред с материала. Струва ми се по-разумно всеки преподавател да си съставя задачи.
Виж целия пост
# 244
А тези, които са плащали по банков път, да са забелязали, че Междучасие имат  нов IBAN?

A! Аз не съм. През е-пей копирах данните от лятото и пратих парите. Потвърдиха ми, че да ги получили.  Rolling Eyes Сега гледах и в секцията за 4 клас си е същия от лятото
Виж целия пост
# 245
Аз определно съм платила през май на друг, но не са спрели детето от школа.  Не смея да плащам на стария IBAN, Нищо де, ще ги питам.
Виж целия пост
# 246
Здравейте,
от Междучасие ми се обадиха, че Златилов вече няма да води курса си за 4 клас по здравословни причини и ще го замести Дима Слабакова.
Някой има ли впечатления от нея?
Виж целия пост
# 247
Я кажете, защо има разлика в цените за втория модул?
Виж целия пост
# 248
Здравейте,
от Междучасие ми се обадиха, че Златилов вече няма да води курса си за 4 клас по здравословни причини и ще го замести Дима Слабакова.
Някой има ли впечатления от нея?
Можело и в някоя от останалите групи да преместват деца, но аз и там / освен В.Данова / нямам впечатления.  Tired
Виж целия пост
# 249
Я кажете, защо има разлика в цените за втория модул?

Ако за първия си платила лятото, си имала отстъпка за ранно записване.
Виж целия пост
# 250
Да , лятото платих. Но останах с впечатлението, че отстъпката е за цялата такса.
Виж целия пост
# 251
Да , лятото платих. Но останах с впечатлението, че отстъпката е за цялата такса.

Тц, само за първия модул е.
А от кога до кога трябваше да се плати втория? И за 6кл за математика и БЕЛ колко общо се връзваше?
Виж целия пост
# 252
Сега до 16ти. 328 май за двата предмета общо, ако детето е посещавало миналата година, иначе около 350.

Всъщност това е за 7ми клас, за 6ти може да са повече занятията в модул. Виж си мейла, те предупреждават.
Виж целия пост
# 253
Сега до 16ти. 328 май за двата предмета общо, ако детето е посещавало миналата година, иначе около 350.

Всъщност това е за 7ми клас, за 6ти може да са повече занятията в модул. Виж си мейла, те предупреждават.

Явно има разлика, защото ми се мотае в главата, че трябваше в началото на декември да плащам. Ще се наложи да изровя писмото, което ми дадоха при започването.
Виж целия пост
# 254
Сега до 16ти. 328 май за двата предмета общо, ако детето е посещавало миналата година, иначе около 350.

Всъщност това е за 7ми клас, за 6ти може да са повече занятията в модул. Виж си мейла, те предупреждават.

Явно има разлика, защото ми се мотае в главата, че трябваше в началото на декември да плащам. Ще се наложи да изровя писмото, което ми дадоха при започването.
и при нас е началото на декември, но ние стартирахме на 12 октомври  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия