Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси

  • 169 258
  • 434
# 255
Boshi-Moshi , къде провеждаш процедурите?

Aми, за сега не исках да казвам ... до като не видя резултат, за да не им правя безплатна реклама. (все пак може да се окаже, че няма ефект поне няма да си давате парите и ВиеPeace  Ако все пак не можеш да ме чакаш драсни едно съобщение на лични да ти кажа.
Аз съм се снимала преди, ще се снимам и след ... и ще покажа ако има резултат Peace
Виж целия пост
# 256
Препоръчайте ми масажист в Борово
Виж целия пост
# 257
Препоръчайте ми масажист в Борово

От моя прителка, чух добри отзиви за салона http://www.splendid-spa.com/ Peace
Виж целия пост
# 258
Boshi-Moshi , къде провеждаш процедурите?

Aми, за сега не исках да казвам ... до като не видя резултат, за да не им правя безплатна реклама. (все пак може да се окаже, че няма ефект поне няма да си давате парите и ВиеPeace  Ако все пак не можеш да ме чакаш драсни едно съобщение на лични да ти кажа.
Аз съм се снимала преди, ще се снимам и след ... и ще покажа ако има резултат Peace

ОК, тогава очаквам да споделиш резултат Simple Smile УСПЕХ!
Виж целия пост
# 259
Миналото лято направих 14 процедури LPG  и съм много доволна - естествено ме домързя да ходя на подържащи веднъж месечно, но мисля май месец пак да направя един курс  -  кожата се изглажда и ако целулита не е много дълбок / в моя случай имам 2 трапчинки слава богу  на дупето, които не се виждат когато си с бански/наистина поизчезва на 70 % . Лично аз нямах намаление в обиколките, но изпънах кожата  Joy

Малко се включих в темата, без никой да ме пита - та моля да ме извините де, ама нали е за добра кауза !
Виж целия пост
# 260
ОК, тогава очаквам да споделиш резултат Simple Smile УСПЕХ!

Много Мерси, Rosita   bouquet

Малко се включих в темата, без никой да ме пита - та моля да ме извините де, ама нали е за добра кауза !

A-aaa включвай се Hug, изобщо не се притеснявай идейката е да обменяме опит   bouquet
Виж целия пост
# 261
Някой може ли да препоръча някое място в района на Младост 2 в близост до РУМа? Аз знам за фитнес плюс, салона за красота в сградата на Еврофутбола и един близо до последната спирка на 306.. Някой посещавал ли е някое от тези три места и може ли да ми препоръча? Благодаря много.  bouquet
Виж целия пост
# 262
Лоля, някой да сподели, дали ходи на антицелулитни някъде в района на кв. "Х. Димитър"?
Виж целия пост
# 263
Малко се включих в темата, без никой да ме пита - та моля да ме извините де, ама нали е за добра кауза !

  bouquetРазбира се че ще се включиш,щом имаш да споделиш нещо по темата Hug/благодаря за което/ тя не е частна  Laughing и ограничена територия  bouquet
Виж целия пост
# 264
Здравейте,момичета!
Някоя може ли да ми препоръча къде да отида в Люлин на антицелулитни процедури?
Виж целия пост
# 265
Привет момичета?От това което чета повечето сте от София.А има ли някоя която да ме посъветва къде да направя антицелулитен масаж в Бургас.И има ли добър масажист който да работи на адрес,че моите две бебчета не ми позволяват много да излизам сама.
Виж целия пост
# 266
 привет!това за антицелулитните масажи не е лоша идея.а някои може ли да ми каже къде мога да намеря такива услуги в младост?ще му бъда много благодарна Wink
Виж целия пост
# 267
elleny ходи ли на масажи в Перфекта А-Я? Моля те сподели как беше, какви са условията и къде точно се намира салона ?
Виж целия пост
# 268
здравейте момичета!да се включа в темата за антицелулитните масажи. Аз лично ходя в едно козметично студио на Граф Игнатиев на антицелулитни процедури с целутрон. Изключително много съм доволна. Сега от миналия понеделник тръгнах за 3-ти път /миналата година ходих там 2 пъти/. Страшно съм доволна- цената на една процедура от 40 минути е само 7.50 лв /да не повярва човек, че все още има такива цени/. процедурите  с целутрон /поне при мен/ са страшно ефикасни. аз работя в центъра и ми е удобно. ако някой иска повече информация мога да му я изпратя /или поне да дам името и телефон на студиото/. моят имейл е vasilena55@mail.bg. Опитайте.няма да се разочаровате.
Василена
Виж целия пост
# 269
аз съм малко не просветена ама това с целутрона беше с иглите нали?ле-ле как го обясних само...... ooooh! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия