Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 7

  • 95 678
  • 738
# 120




Виж целия пост
# 121
Виж целия пост
# 122
Ямур: Емре , ти наистина ли искаш да живееш такъв живот?

Емре: Не мога да обърна гръб на баща си,искам всичко да е както преди.
Какво мога да направя,Ямур.

Ямур: Живей така,както ти искаш.

Емре: Нужен съм на семейството си, те имат нужда от мен.

Ямур: Както искаш.

Емре: Всичко ще бъде наред.


Малко объркано пиша,но днес превеждат две момичета, а аз карам подред.

Рюзгяр явно е казал на брат си,че е бил с Дерин само защото се е опитвал да забрави Ямур, но не му се е получило.Казва,че с това е свършено. Да,ама не...
Пак смешка : Бедничкият,не знае ,че от онази "Любов в рая" ще има последствия. /Нали така нарече един коктейл Дерин./

Баръш съветва брат си да се бори за Ямур и за любовта им, да не се отказва.

Диска изчезна и Емре подозира майка си. Това семейство направо ме убиват- всеки подозира всеки. Умолява майка си да му върне диска,за да спаси баща си. На мама героя.... Да му се не надяваш.

Халдунката е разкрил Лейла и че тя е в заговор с Шахика.

Виж целия пост
# 123












Виж целия пост
# 124
Леле, момичета, каква хубава реклама ни дадоха  newsm44 Аз за първи път я гледам.
Виж целия пост
# 125






Чики, докато копвах снимките, изпуснах рекламата,но ще я изгледам по-късно
Виж целия пост
# 126
Ямур: Пусни Хакан, аз съм ти нужна.

Абил: Ела без оръжие и не се опитвай да си играеш с мен. Иначе ще навредиш на приятелчето си.

Баръш намери чека  за един милион долара,който остави Емре.
Пита брат си какви са тези пари. Рюзгяр му обяснява ,че Емре му ги е дал,защото иска да забрави за случилото се онази нощ със Селен. Казва ,че ще отиде да ги върне на Емре,но Баръш го уговаря да не го прави.

В сем. Арсой всеки обвинява всеки за изчезването на доказателствата. Емре обвинява майка си, тя обвинява Халдун и т.н. по веригата...

Емре пита баща си защо не е унищожил тези уличаващи записи досега,а той казва че те са неговата застраховка. newsm78

Видяхте ли Беренка колко е красива в новата реклама на Duru. Много е сладка,видях я за първи път.

Чики,сега видях че и ти си писала за същото. Hug

Виж целия пост
# 127
Какъв поглед само...

                 
Виж целия пост
# 128
Дъгичка, няма проблем. Радвам се, че още някой е видял рекламата  Hug
Виж целия пост
# 129
Дъгичка, чудесна си с превода  Peace  всичко е точно   bouquet
mar_ana   bouquet  за снимките
Чики  wavey изпуснах рекламите - за сериала ли беше  #Crazy newsm78 ooooh! четох превода на Дъгичка  thumbsup thumbsup

Виж целия пост
# 130
Дайче, дадоха рекламата на "Дуру" с Берен  Hug
Виж целия пост
# 131
Джемре: Аз съм свикнала да живея постоянно в лъжи около себе си.

Шахика: Не говори така,дъще. Загрижена съм за теб.
Недей да се притесняваш толкова заради Баръш.
Шахика съветва дъщеря си да покаже на това момче Баръш какво означава да обиди една Арсой.
Тоест, съветва я да отмъщава- типично.

Момичето /приятелката на Баръш/ май му призна,че и тя го харесва.

Емре пита Аслъ защо го избягва. Аслъ отговаря ,че повече не иска да се занимава със сватбените приготовления. Казва на Емре да си отвори очите и че Ямур го лъже и не го обича. Не успява да го убеди. Явно ще се наложи да прилага План Б.

Рюзгяр към Емре: Аз нямам нужда от тези прари,на никого не искам да съм задължен.

Емре: Много е просто, просто повече никога няма да говорим за това.

Рюзгяр: Няма ти да ми казваш кога да говоря и кога да мълча.

Намериха камерата,която постави Ямур в кабинета на Халдун.
Виж целия пост
# 132
Понеже гледам накъсано, не мога да преценя Хакан колко време прекара при онзи мъчител.

Аслъ май реши да си ползва "жокера". Айде да го видим Емре.

Ей това е много сладко.

                                     

Виж целия пост
# 133
Аслъ: Емре, аз още не съм ти казала всичко за Ямур.

Емре: Какво още имаш да ми казваш?

Аслъ: Ямур те лъже. Вчера отидох у тях и тя не беше сама.Беше с Рюзгяр.
Съжалявам, но те не седяха там като приятели , а се целуваха...

Емре: Лъжеш....

Аслъ: Попитай тях...


Ямур и Хакан

Ямур казва,че тя ще остане, защото този човек /Абил/ така или иначе няма да я остави на мира. Казва на Хакан да замине и ако не се спаси, да каже на Рюзгяр ,че го обича.

Хакан: Ти няма да можеш сама да се справиш с него.

Ямур: Длъжен си да отидеш и да изчистиш моето име,ако не мога да изляза повече оттук, моля те кажи на Рюзгяр ,че го обичам.

Преди това Емре казва на Рюзгяр,че трябва да се страхува от него,много смешно. Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 134
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия