Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 7

  • 95 678
  • 738
# 105
ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА!  Hug

                                
                                  

Най-после успях да свърша задачите за днес и да седна пред компютъра и телевизора, а вас ви няма.
Бива ли така?

Чики, Марианка,Тони,Дива Hug Hug Hug Hug
Благодаря ви за интересната инфорация и снимки,които сте сложили днес в темата.

Повторението започна и аз се оттеглям да гледам, а вас очаквам да се появите на балкона.

ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!
 Hug

                                          
                                  
                                            
Виж целия пост
# 106
Тук съм,момичета!
Пожелавам приятно гледане! Очаквам ви скоро да се появите! Понеже съм още на работа и съм с флашконет няма да мога да гледам,но ще следя за снимки във Фейсбук!

Дива,
Скрит текст:
имам някакво много странно усещане,че Ейдън крие най-голямата си тайна все още че в последният епизод на сезон 2 точно той се изправя срещу Виктория като първородният й син Патрик,когото тя е изоставила! Но дали съм права ще науча чак септември месец,когато ще започне трети сезон!
Виж целия пост
# 107
Приятно последно реалити за първия ни сезон!
                         
                      Perşembe 20.00 saat

Виж целия пост
# 108
Марианка  Hug



В момента повтарят най-трогателния момент /поне за мен/ от 21 епизод. Перфектно изигран и от двамата,пардон - тримата. Чакъл също се оказа превъзходен актьор...


                                  
Виж целия пост
# 109
Виж целия пост
# 110
Марианка  Hug

В момента повтарят най-трогателния момент /поне за мен/ от 21 епизод. Перфектно изигран и от двамата,пардон - тримата. Чакъл също се оказа превъзходен актьор...

                                  


Дъгичка, напълно споделям мнението ти за този трогателен момент!
Виж целия пост
# 111
Колко ми се искаше да знам какво си казаха след целувката...

От рускините: Рюзгяр убеждава Ямур да не се омъжва за Емре.
Ямур отговаря,че вече е твърде късно за това,вече е тръгнала по този път и трябва да го извърви докрай.
На рускините нета има засича и им иде да направят това: Дано да се оправи.

Виж целия пост
# 112
 wavey Добра вечер и от мен     typeuu
Този път четвъртък-а дойде много бързо   #Crazy но следващия ...  newsm78 ooooh! от нас зависи  cry а ... може би няма да ни се увиди чакането  Smile
Дъгичка, mar_ana   bouquet    bouquet
Виж целия пост
# 113
Ето ме и мен  Hug Hug Hug

Тук съм и се готвя за последното гледане този сезон Party

Виж целия пост
# 114
Виж целия пост
# 115
Дайче,Чики Hug


                           
Виж целия пост
# 116
Рюзгяр призна на Ямур,че я обича.
Ямур призна същото,но го направи след като той си замина....

Абил: Кажи,Хакан. Какво иска от мен Дерин?

Хакан: Дерин отдавна си отиде оттук.

Абил: Играта приключи...

Хакан казва на Абил,че не бива да ядосва Дерин,защотоняма да е добре за него.

Ямур чу как Емре каза на баща си по телефона,че ще му донесе доказателствата във фирмата.



Виж целия пост
# 117
Виж целия пост
# 118
Виж целия пост
# 119
Аслъ нали е скрита лимонка ,не каза на Ямур нищо и измисли някаква причина ,за да обясни защо не е отишла у тях. Ще използва информацията по-късно явно, не иска да се издава.

Джемре на майка си: Бях у Баръш,той беше там с друго момиче. Намерил си е друга,въпреки че се кълнеше ,че няма да ме остави...

Шахика: Заслужаваш някой по-добър от Баръш.

Рюзгяр споделя с брат си за целувката си с сЯмур,казва че е сигурен че и тя го обича.

Баръш: Батко,ти видя ли се с Ямур?

Рюзгяр: Ние се целунахме...

Баръш: Но защо чак сега ми казваш...

Рюзгяр: Аз знам само едно,Ямур също ме обича.

Баръш: А Емре?

Рюзгяр: Не знам,не ми задавай повече въпроси,много съм объркан...


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия