
Момичета, Благодаря ви!!!
Дъги, всичко е много точно и хубаво, което си написала!!!
Чики, благодаря за всички снимки!
Ето и от мен!

Няма тъпи в нашата тема!!! Те са на друго място!!! И понеже Тони сигурно е заета, а аз го раздавам разбирач / вече преполових втори сезон на Revenge


Може да сме малко,но при нас е весело! 




Лек ден!


благодарая ти за интересните информации!!!
благодаря ти за подсказките. Част от тях вече видях. Още не съм намерила 21 и 22 еп. на бг., но се надявам, докато стигна до там, да се повят. 

То май вече си е добър ден




Дъгичка 
благодаря за постнатото. Не се знае коя ще играе майката на Ямур, но поне са посочили варианти. И двете са добри актриси, а сигурно има и други! Но Небахат Чехре ме впечатлява, освен с таланта си и с визията, която поддържа за нейната възраст.
А Вахиде Гюрдюм, освен талант показа, че има силата да се пребори с рака!!! 
Препоръчани теми