СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 31 966
  • 723
# 120
Запис, после ще ви чета Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
Добро утро!
Танева,добре дошла.
Фейт,ха дано Пламката прояде манджичките от кухнята.
Аз досега простирах,сега ще чистя и после с дребен на разходка,че от 6.30 е станал и не се търпи.
Сега ще кача няколко снимки на Дени в стола за хранене.
Виж целия пост
# 122
здравейте,
и ние днес сме на кухня
Данайче дано вече не му се случват подобни неща на Марти, ще свикне наново у дома
Виж целия пост
# 123
Тежка нощ  newsm57, още по-кофти сутрин  Weary, а времето просто остава без коментар  buria
Надявам се всички болни мами и бебчета да са добре  Praynig
Добре дошла и на новата мама  welcome
Аз си седя на дивана и гледам тъпо  smile3506 без да имам желание за нищо, чакайки малкият ненасапал се цяла нощ юнак да стане  baby_neutral
На всички вас пожелавам хубав и слунчев ден с много спокойни бебечета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 124
И мойта нощ беше поредната с безброй събуждания - дребната спи нервно нещо и скимти на сън. Като я взема и засмуче, се успокоява и заспива пак. Връщах я обратно и след час пак. Като стана ММ и я взех при мен - спахме дружно до обяд.  ooooh! И добре, че става така, защото иначе съм жива умряла с тоя таласъм.
Даная, и Лора ходи на пръсти - и аз отнасям критиките, защото съм я била сложила на проходилка от 6тия месец. Един ортопед "мъдро" се произнесе преди време, че това била причината децата да тръгват на пръсти...  #2gunfire И познайте - ММ като се залови за това и - край! - детето няма да ходи с паяка. Да ама не!  #Cussing out
Аз за гърнето още не смея да я слагам. И без друго храната й създава достатъчно негативни емоции.  Mr. Green Иначе обикновено я усещам кога ще ароматизира атмосферата - то няма такива опънати муцки и опити да изкачи всичко.  Shocked
Виж целия пост
# 125
Един ортопед "мъдро" се произнесе преди време, че това била причината децата да тръгват на пръсти...  #2gunfire И познайте - ММ като се залови за това и - край! - детето няма да ходи с паяка. Да ама не!  #Cussing out


Да, бе да ... Племен като изобщо не е виждал проходилка какво ще каже въпросния ортопед, айде моля  NaughtyИма бебета, които просто така си стъпват ... няма цал живот да ходи на присти, нали  Mr. Green

Ние си взехме кухнята  Mr. Green Пламен изяде 1/3 в парка, обаче много се разсейваше и тръгнах да го прибрам вкъщи. По пътя обаче заспа и сега играе, а за храна не ще и да чуе ... може би не е бил много и гладен  Crazy Обаче така широко отваряше уста и определено я намаше онази физиономия, все едно лимон му давам  Joy Наистина се надявам да прояде ... това обаче с времето  Praynig

Мели ... къде се изгуби и ти бе жена  Mr. Green Много ми липсват коментарите и чувството ти за хумор  Hug

Данайче .. радвам, се че вече сте си вкъщи, от това по-хубаво няма  Hug
Малкия явно нещо се е стресирал милия  Tired дано се оправи и пак си стане същия Марти  Hug

Бели .. чакам да споделиш и ти впечатления от кухнята  Mr. Green

Мобси  Hug

Чики .. добре си се завърнала  Hug ама защо се връщаш, там не ти ли хареса  Mr. Green
Виж целия пост
# 126
Добър ден!
Фейт дано Пламката прояде вече.Може и да не е бил много гладен.Днеска и моето си изяде манджата без пазарлъци и то спанак с ориз.Чак аз се учудих как широко отваряше уста.
Аз да Ви кажа Дени нещо спря да спи преди обяд и на обяд в 13 вече е готов за сън.Само се наяжда и докато го сложа в леглото заспива веднага.
Виж целия пост
# 127
Благодаря за топлото посрещане на всички мами.Ива-Мария в средата на първия месец започна да повръща и казаха,че е с ГЕР.Пихме сироп Мутилиум и след като спрях да я кърмя,в шестия месец и половина,сега пием адаптирано мляко Friso vom.Почти спря повръщането,само когато и дам нова по рядка храна.Проблема ни е че качваме малко от самото начало.На седем месеца беше 6,640 кг.,а след като май месец често боледуваше,сега на 8 месеца даже сме отслабнали и е 6,615 кг.Късно се захранваме със всичко.Ядем зеленчукови и местни пюрета,каши за следобед и Фризо вом.Днес я захраних и с рибно пюре,вчера пробвах с попара,но нея хареса.С чай ли правите попарата,какъв.Предложете бебешка вкусна храна,от която да качи някой грам,че взех много да се тревожа.Батко и на 3 месеца и половина беше 7,300 кг.и то само от кърма.Моля помагайте.
Виж целия пост
# 128
попарата повечето не я харесват.правих а чаѝ шипка или лаѝка,но не я хареса.наѝ-много се качва от кашите,но все пак си е до детенце.сега въвела ли си млечни като е с ГЕР?
Виж целия пост
# 129
Тенева добре дошла! Както Облачето е писала най-много се качва от кашите. Кус-куса също можеш да пробваш за закуска.
После ще се включа пак, че ще се приспиваме.
Виж целия пост
# 130
Феѝт,Пламката хапна ли още?
Виж целия пост
# 131
Здравейте wavey
taneva73  welcome,не мога да помогна по въпроса и ние малко качваме, а и бавно се захранваме.
Даная80 добра новина. Радвам се, че сте си вкъщи вече, дано всичко е отшумяло. Що се отнася до гърнето не го насилвай малкия,когато пожелае детето само ще си покаже. Чета форума за ЕБХ, там споделят че децата като прохождат, забравяли за гърнето и всичко се почвало отначало. Аз затова вече не ѝ давам зор на малката, слагам я само като ми даде сигнала Embarassed.
Стефи споко мила,винаги имам време за една бира, ти само ела на местна почва  Wink
 Празника на детето го изкарахме много напрегнато. На каката много ѝ хареса,докато Герито беше много изнервена и неспокойна. За сметка на това вчерашния втори юни почти целия го проспахме с Герито, та днес сме на ниво  thumbsup
Нубче браво на Тони, много добре се справя. Много послушен цял ден в количката,искам и моята мома така да стои - завид, завид (благородно)  Simple Smile.
Виж целия пост
# 132
Тета,ти ако се оплакваш,аз направо трябва да се застрелям  Mr. Green
Виж целия пост
# 133
Да започнахме и млечни каши с банан на Humana.Кашите на Слънчо ги харесва и яде но след като е яла от тях винаги после повръща.Ядем кашете на Humana като ги въртим за да не и омръзват.Всичко много бързо и омръзва,храна играчки,мястото за игра и сън,и от както се научи да седи седнала и да се върти за секунди не седи мирна.Даже и до като спи,сяда или постоянно се върти.Кажете нещо и за излизане по леко на зъбките,освен Денто кинд.С кукото не бързайте,защото детето го намразва,баткото седеше с час да си играе на него и като стане свършваше работата в гащите или памперса,или се испишка на пода.При вас от кога започвате кухнята.В Пловдив е от 1 до 3 годишна възраст.
Виж целия пост
# 134
Здравейте  Heart Eyes моето сладко бебе днес става на 8 месеца, почерпете се за негово здраве  Heart Eyes



Взехме кухнята днес и му хареса, изяде си всичката манджа за обяд, супата обаче беше фасул и го изядох аз  Mr. Green той без това беше с люспи и бая домати  Crazy 
Сега спи, десерта после като стане ще го яде  Simple Smile

Танева  държавната кухня в Пловдив е от 10 месеца  до 3 години. На мен ми дадоха талонче от друго дете и затова ще взимам от по-рано  Simple Smile
За попарата - аз я правя с чай от лайка, два сухара и половина, малко сирене и масло, пасирам и всичко си изяжда  Simple Smile
Запиши я на кухня, от там може да яде повече и няма да и омръзва, че всеки ден е различно, ако не я вземат на държавна може на частна да я запишеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия