СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 31 966
  • 723
# 105
Добър вечер Simple Smile
Цвети,като никога беше послушна. Даже заспа първа от четири бебета.И първа се събуди де,но това е друг въпрос.
Даная,много лошо така . Предполагам,че си в МБАЛа?
Виж целия пост
# 106
Данайче,да се опраавя скоро Марти.
Облаче,дано е временно.
Днеска пък моете дете ме слуша много и затова мисля утре,ако става времето да го наградя.Е,той и днеска получи много подаръци,но нищо.
Аз да питам мамите с момчета-вашите деца започнаха ли да си играят с бубата,когато ги къпете?Моето от 1 седмица голяма игра с нея.Аз не давам,но той само докато го съблека и започва.
Виж целия пост
# 107
Оф, не мога да ви изчета  ooooh! какво е това писане  Grinning

Днес цял ден обикалях с малкия, направо се срасна с количката, от 9 часа съм излязла и в 19 се прибрах  Mr. Green Иначе си беше като всеки ден, спи си , играе в количката, не разбра че има празник, ама догодина ще навакса  Grinning

Аз млякото вече го смених с по-евтино, Хумана 2 , 500 г е 11лв. , за сега добре му понася, не се е запекъл .

Всички болни да оздравяват, малката Ема бързо да се оправя и да не и се случва отново, Стаси и ти дано се оправиш бързо

Данаека и моя тропчо като е гол само мачка и опъва пишката  Grinning остави го детето не му се карай, нищо няма да му стане  Simple Smile

За столчетата още се вози в кошницата, за сега  още не съм решила какъв стол да взимам

За говореното Тони упорито отказва да приказва   Thinking казва чат-пат " ба-ба " или "ла-ла" , но основно само вика "аааааааааа"  Simple Smile

Другата седмица го дават да вали , май ще си припомня мола отново  Grinning

Сега ви качвам едно клипче да видите колко " бързо пълзи " малкия  Heart Eyes

https://www.facebook.com/photo.php?v=612253542120077&set=vb.100000063112322&type=2&theater

Лека вечер от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 108
Уж само една лъжичка кисело мляко хапна,но лекарите казват че е от това.А дали....?Не знам.
Стскайте палци резултатите да са хубави,че сега му взеха кръвчица  Praynig
Виж целия пост
# 109
Добро утро!
Моето диване е станало от 7 и е направо невъзможен.От сутринта мрънка и иска навънка,но няма да стане по-рано от 10,ако не завали.
Нубче,завиждам ти.Моето диване не иска да стои по цял ден в количката и затова излизаме до обяд и следобяд като се наспи пак.
Браво на Тони.Голям бързак е.Моето още не е започнало да пълзи,но иначе заема правилната поза.
И ние сме още в кошницата,но вече не иска да стой и в нея.
Данайче,дано е ОК всичко с Марти и скоро да Ви изпишат.
Виж целия пост
# 110
Добро утро  Heart Eyes

Ееее Нубче, чак не мога да повярвам, че Тони е извън количката и лази  Mr. Green
Браво на него, скоро ще се осъвършенства и му мисли  Mr. Green започва да пипа и хвърля на всякъде  hahaha
Виж целия пост
# 111
ПриевеТ  Mr. Green
Честит празник!
Вчера не ми се пишеше, но днес се включвам  Crazy
Вчерашният 1-ви юни Пламката го от празнува като го заведох на маратон с проходилки, но той се разсърди. Направихме една хубава разходка в морската, получи подаръци и вечерта беше гроги. Чак не можах да си позная детето как от раз заспа  Blush
Нубче браво на Тони  Hug Пламката така и не усвои хубаво пълзенето, а се приплъзва като Тони само напред. Иначе назад може много добре изправен Joy Joy Joy Същото е и с проходилката. Това дете все назад тръгва....и после се усеща и тръгва напред .
Данайче, дано всичко да ОК при вас и дано са открили правилният алерген  Hug
Виж целия пост
# 112
Аз изтървах няколко теми, но сега ще се запиша.
При мен е голяма лудница. Каката завърши училище и сега се нагаждаме трите, по цял ден кой какво иска да прави. Малката има алергия към белтъка на кравето мляко и ми е много трудно какво да и измислям за ядене. Имаме си три зъба и това е с две думи. Надявам се да се включвам по- честичко.
Виж целия пост
# 113
Майчета,благодаря за стиснатите палци  Hug.Вече сме си в къщи и малкия най-накрая заспа.Резултатите бяха хубави и след няколко дни сме на контролен преглед.Милото дете много изстрада,чак е забравил какво е да си си в къщи.Когато понечих да загася лампата се разписка и започна да се озърта като подплашена сърничка.Забелязах,че като ходи вече стъпва само на пръсти,докато преди болницата стъпваше уверено с цяло краче.Другото е гърнето-отказва да седне на него,пиши та се къса.Всичко започваме от начало,но важното е той да е добре.
Виж целия пост
# 114
Даная радвам се , че Марти е добре вече и си е в къщи  Hug а за другото има време, ще се научи, важно е да е жив и здрав  Hug

Днес успях най-накрая да направя прословутата попара и Тони яде с удоволствие  Heart Eyes много съм доволна, вече има нова храна за закуска  Grinning

Утре първи ден ще взимам храна от държавната кухня, вълнувам се все едно на градина ще тръгва   Grinning ама съм спокойна, че ще яде манджите, че до сега от частната всичко ядеше  Grinning Стискам палци Пламен на Фейт и той да хапва манджичките и да и е по-спокойно вече  Praynig
Виж целия пост
# 115
Момичета, привет, нямаше ме тези дни - ходихме с ММ и компания на палатки в Гърция за събота и неделя  newsm41 Утре ще чета и ще наваксвам, че доста страници са ми се събрали. Лека на всички  Hug
Виж целия пост
# 116
Нубче,браво на Тони.Все така добре да хапва.
Даная,дано всичко е наред вече с Марти.Не го насилвай за гърнето.Нека малко позабрави болницата и тогава.
Ние днеска излизахме и дребен намаза доста неща.Във вторник,ако преведат майчинството пак ще има подаръци за него.
Виж целия пост
# 117
Хилоууууу Hug
Данайче, супер новина! Радвам се, че всичко е ок при вас и сте си вкъщи  Hug Знам от опит какво е. Споко, ще се адаптира в къщи, но му трябва малко време. Те децата бързо забравят. Нормално е да е стреснат от всичко преживяно. От толкова неприятни емоции им трябва малко време да се отърсят. Но бъди търпелива и му дай много любов и ще забрави. Не го насилвай, той ще си покаже кога е готов за гърнето и за всичко, което досега си е правил Марти.Целувки и прегръдки от нас с Пламката. Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 118
Здравейте,аз мама новак в интернет форумите,но бих искала да се включа във вашия.Моята дъщеричка се роди на 26 септември 2012г.Терминът ми беше на 6 октомври 2012г.Роди се прекрасно момиченце с тегло 3,150кг. и ръст 50 см.Казва се Ива-Мария и сега е на 8 месеца и 7 дни.
Виж целия пост
# 119
Тенева, добре дошла  Hug
Данайче ... Пламен също стъпва на пръсти от самото начало, но не ме притеснява, в нашата рода е наследсвено  Mr. Green После ще се оправи, спокойно - радвам се, че вече сте си вкъщи  Hug

Толкова за сега, че трябва да стягам чантата за излизане, а имам нова .. с буркани за кухня   Joy
... после, ако остане време ще се допълня, хубав ден майчета  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия