
Цвети,като никога беше послушна. Даже заспа първа от четири бебета.И първа се събуди де,но това е друг въпрос.
Даная,много лошо така . Предполагам,че си в МБАЛа?

какво е това писане 

остави го детето не му се карай, нищо няма да му стане 
казва чат-пат " ба-ба " или "ла-ла" , но основно само вика "аааааааааа" 




Пламката така и не усвои хубаво пълзенето, а се приплъзва като Тони само напред. Иначе назад може много добре изправен
Същото е и с проходилката. Това дете все назад тръгва....и после се усеща и тръгва напред .
.Вече сме си в къщи и малкия най-накрая заспа.Резултатите бяха хубави и след няколко дни сме на контролен преглед.Милото дете много изстрада,чак е забравил какво е да си си в къщи.Когато понечих да загася лампата се разписка и започна да се озърта като подплашена сърничка.Забелязах,че като ходи вече стъпва само на пръсти,докато преди болницата стъпваше уверено с цяло краче.Другото е гърнето-отказва да седне на него,пиши та се къса.Всичко започваме от начало,но важното е той да е добре.
а за другото има време, ще се научи, важно е да е жив и здрав 
много съм доволна, вече има нова храна за закуска 
ама съм спокойна, че ще яде манджите, че до сега от частната всичко ядеше
Стискам палци Пламен на Фейт и той да хапва манджичките и да и е по-спокойно вече
Утре ще чета и ще наваксвам, че доста страници са ми се събрали. Лека на всички

Знам от опит какво е. Споко, ще се адаптира в къщи, но му трябва малко време. Те децата бързо забравят. Нормално е да е стреснат от всичко преживяно. От толкова неприятни емоции им трябва малко време да се отърсят. Но бъди търпелива и му дай много любов и ще забрави. Не го насилвай, той ще си покаже кога е готов за гърнето и за всичко, което досега си е правил Марти.Целувки и прегръдки от нас с Пламката.



Препоръчани теми