Страхотен е . Ако знаеш само адаша му как се смя и забавлява докато го гледа

Страхотен е . Ако знаеш само адаша му как се смя и забавлява докато го гледа

Като се позачетох за средните мерки на дечицата, то излиза, че има причина все да ми казват: "Малката на годинка, годинка и половина ли е?!"
Вие се оплаквате от "долната граница", а на мен педката ми забрани да давам каша на детето, че да не стане
А тя просто си е голяма.
Отбивам се да видя как сте! Има ли проходили, проговорили
Имате ли идея от кога мога да включа гъби и маслини.




Ще ви кача снимки, че да не съм голословна.





.

До някъде ме успокои с факта, че яде само по едно пюре и кисел, а през останалото време е на мляко, че и Пламен е така и аз все си мисля, че само той е останал млекарче


Препоръчани теми