СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 31 966
  • 723
# 90
Честит празник на прекрасните ни дечица!

Агира, ако това те успокоява ние сме 10.600 кг 76 см. Отдавна вървим над нормата, но аз спрях да се тревожа за това. Ето последния месец не е наддала. В един момент от самосебеси ще се нормализира. Не се връзвай на таблици и норми и си храни детето нормално и здравословно  Hug

Фейт, детето си знае кога колко му се яде. Не се тревожи. Има и такива деца. Когато порасне ще открие по-вкусните храни и ще си има любими. Мойто момче е голяма мъка с храненето, все нещо не обича, не му харесва, не иска.
Виж целия пост
# 91
Barbera, тя Йоанка май и сега е по-височка от връстниците си или греша? Но пък тя има татко за обяснение. А ние и двамата не сме кой знае колко високи. Освен ако Лора не е дръпнала някой ген на чичо си.  Joy (брат-близнак на ММ, но са коренно различни). А Ева колко е пораснала!!! Не съм я виждала отдавна. Голям сладкиш!
Фейти, за мен детето никак не е огромно, аз съм си свикнала с размерите й. Съвсем си ми е нормална. Просто отстрани все това ми повтарят - колко е по-едра от другите. И сте прави, че децата са различни и всяко си расте индивидуално. Ето, например, на една приятелка момченцето вече е на годинка, но Лора го мина като размери и тегло още преди 3 месеца.  Rolling Eyes
А това, че е млекарче - ми нямам избор, тя с 300 зора изяжда малкото пюренце. Пък и аз си бях решила, че до годинката САМО ще запознавам с вкусовете на човешката храна и основно ще си е на кърма детето. Имам много, тя иска да суче - какъв е проблемът?!  Wink
За нервите - да ти кажа и аз съм така. Сега както Лора влезе пак във фаза на зъбивадене - квичи по цял ден, мрънка, раздразнителна, с разстройство и не спи спокойно, освен ако не си завре муцунката в цица, вече съвсем съм на ръба. Почвам да се питам и дали не е нещо хормонално - аз нали още кърмя интензивно и цикъл нямам.
Видях Пламчо в албумчето снощи - голяма скица! Много слънчево дете! И изобщо всичките са пораснали като гъбки! Да са ви живи и здрави!
Миленита, успокои ме, че не съм само аз с дете-мутант.  Joy Като дойде време да ги подреждат в училище, нашите ще ги слагат отзад, че да не пречат на другите  hahaha
Виж целия пост
# 92
Малеее момичета,кога ще ви изчитам не знам.
Стискайте ни по едно палче бързо да оздравяваме.От вторник сме в болницата с алергична реакция.Отделно се отключи някакво възаление на ушичките и има разстройство.Урте сме на контролен преглед и се моля понеушичкте д са на ред.Обрива е много упорит и ту се показва ту се скрива.Можело да продължи дългичко.Sad
Виж целия пост
# 93
Добър ден!
Честит празник на всички дечица.Да са ни живи и здрави и много да ни слушкат.
Даная,стискаме палци.От какво се получи тази алергия-от храна ли или от какво?
Агира и на мен ми казват,че е над нормата,но хич не ми пука.За мен,че е 9.300 и 76см,не е толкова много.Е,караме с дрехи за 12 месеца,но нищо.А и аз и моя мъж не сме малки.
Фейт,как сте?По-добре ли сте вече?
Хайде,Дени заспа и аз май малко ще се поопъна.
Виж целия пост
# 94
Малеее момичета,кога ще ви изчитам не знам.
Стискайте ни по едно палче бързо да оздравяваме.От вторник сме в болницата с алергична реакция.Отделно се отключи някакво възаление на ушичките и има разстройство.Урте сме на контролен преглед и се моля понеушичкте д са на ред.Обрива е много упорит и ту се показва ту се скрива.Можело да продължи дългичко.Sad

Лелел Данайче ... с вас сме мила  Praynig Praynig Praynig
Казват ли поне от какво е този обрив. Сега нали сте основно на мляко, пак ли избива?
Виж целия пост
# 95
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ, ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА  Hug
Желая ви изпълнен с усмивки и детски смях ден  Heart Eyes
Данайка, дано по-бързо ви пуснат и всичко да е наред  Praynig
Вчера поръчахме тортата на господин претенция  Mr. Green ще я видим каква ще я направят.
Като се наспят моите хора, отиваме да празнуваме и ние .
Виж целия пост
# 96
ужасен ден  Cry
Виж целия пост
# 97

 какво е станало ....
Виж целия пост
# 98
Здравейте!малкия спинка и на бързо да пиша.Последно вкарах киселото мляко и най-вероятно от него може да е,но пак не е сигурно.При тази алергия обривите се показват и изчезват.Много упорита работа,можело да продължи повече дни.Дано вече да е увладяно Praynig.
А няма да ви казвам какво им е отношението на лекарите и сестрите(някои).Питаш ли нещо се правят на господ и ни ума ни дума.Направо ми идва да се саморазправям,ама се удържам още.
Виж целия пост
# 99
нищо особено,но това дете ли е като нормалните дечица,които се радват и си играят.цял ден рев,тръшкане.излязохме,правих бебе среща,купих подаръци,подариха ѝ балон,кукла,въртележка.после и всички я носиха,а тя рееев по центъра.6 часа не спа и всичко хвърля на земята от яд.чак сега кротна.и така е всеки ден..виках си поне днес няма,но  Sad
Виж целия пост
# 100
много ми се спи,дано сте ми разбрали мисълта,че съм писала доста накратко
Виж целия пост
# 101
Данаѝче,ти не беше ли дала някакво минимално количество кис. мляко?толкова упорит обрив не ми се вярва да е от 1лъжичка.да не е от прах,омекотител?бързо да минава   bouquet
Виж целия пост
# 102
Облаче  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 103
Облаче ... дано да е нещо временно и бързо да мине  Hug

Данайче ...  Hug
Виж целия пост
# 104
Agira Йоана не е по-висока от другите. Сложила съм снимки У фейса, не ги ли гледа? А това, че сега Лора е по-едра не се знае до първи клас дали от зад или от пред ще я подреждат  Wink
Danaya бързо оздравяване  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия