Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са задачите за изпита в 134 СОУ?
Какви въпроси обикновено се задават по време на интервюто с родителите за прием в 134 СОУ?
Какви са опциите, ако едно дете не бъде прието в 134 СОУ?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са задачите за изпита в 134 СОУ?
Задачите за изпита в 134 СОУ включват различни езикови и логически умения. Например, учениците трябва да попълнят думи, да определят броя на звуците в думите, да подчертаят думи с определени букви и да решават логически задачи. Това показва, че изпитът включва разнообразни умения и не се фокусира само върху една област.
-
Какви въпроси обикновено се задават по време на интервюто с родителите за прием в 134 СОУ?
-
Какви са опциите, ако едно дете не бъде прието в 134 СОУ?
Ако едно дете не бъде прието в 134 СОУ, родителите могат да се консултират с директора на училището за повече информация. В случай на отказ те могат да подадат молба за преразглеждане на решението. Освен това родителите могат да проучат други училища и да изберат подходяща алтернатива за образованието на детето си.
-
Какви са изискванията за прием в 134 СОУ?
-
Какво е мнението на родителите за 134 СОУ?

Иначе, ние имаме точки само за 30-то и то не пълен брой... Но не ми харесва училището и това е
Не ми харесва 32, особено като говорих лично с начален учител там... И 18-то не ми харесва, по други причини, които няма да споделям за сега. Но пък щом в 18 има изпит, а не само точкуване ще умувам и за него(макар че не мога да се въздържа- мнооооого лоша среда в междучасията, сега всяко дете си има глава на раменете, но не мога да пренебрегна толкова много родители и толкова лоши мнения затова; със сигурност и в други училища е така, но имам и лични наблюдения...). Благодаря за информацията, че има училища, които приемат и без точки... Гледам и за НЧУ Питагор, но и там има резачка и подбор, отделно въпреки, че цените са добри като за частно училище, не знам дали е добра инвестиция, все пак парите не са чак толкова малко ...
Не знам, това с училищата е някаква невероятна "драма" в София. Всеки има някакви претенции, включително и аз....Поне ни приеха в предучилищната в Еврейското и от първата ми среща с учителката мога да кажа, че избора ни е правилен. Отделно, същата жена е преподавала и на детето на наши приятели и те са във възторг от нея....Но тяхното дете не беше прието в училището след това....