Каква раница за първокласник?

  • 319 853
  • 2 341
# 360
Попаднах на огромно намаление на фирмата GIM чанти за училище до 80%

Браво на теб!
Виж целия пост
# 361
А на кои несесери разчитате? Подариха ни два,единия вече е изхърлен втория сега му се разпердошиниха ластиците.
Виж целия пост
# 362
А на кои несесери разчитате? Подариха ни два,единия вече е изхърлен втория сега му се разпердошиниха ластиците.
Херлиц.  Grinning Peace
Виж целия пост
# 363

http://www.shop.lumar-bg.com/neseseri/neseseri-za-momcheta?product_id=3612

На нас страшно ни хареса, като функционалност, за съжаление няма снимка отвътре. По- скъп е сравнение с другите марки на пазара. До тук един месец е ползван, ако искара до края на годината, значи си струва разликата в цената. Иначе е дали ни пари за несесер, похарчили.
Виж целия пост
# 364
Наще и двата са на Херлитц, единия е с ластици, за подреждане на моливи, линии, гуми и т.н., а другия е тип пртмоне, където са й четките за рисуване, лепило, ножица. Втора година ги ползва, пера ги в пералнята двата, като нови са Grinning
Виж целия пост
# 365
И нашите несесери са херлитц, комплект към раниците бяха.
В пералнята пускаш и този несесер, който се отваря като книга ли?
Аз миналата година на ръка и много внимателно изпрах един на арс уна и за нищо не ставаше повече, тъй като страните отвъртре му бяха от нещо като картон явно, изду се, промени си формата.
Отвътре се цапат, по-скоро оцветяват, тези несесери, като децата слагат моливите в ластичните държачи.



Виж целия пост
# 366
И нашите несесери са херлитц, комплект към раниците бяха.
В пералнята пускаш и този несесер, който се отваря като книга ли?
Аз миналата година на ръка и много внимателно изпрах един на арс уна и за нищо не ставаше повече, тъй като страните отвъртре му бяха от нещо като картон явно, изду се, промени си формата.
Отвътре се цапат, по-скоро оцветяват, тези несесери, като децата слагат моливите в ластичните държачи.


поне 2-3 пъти годишно го пера в пералнята. Напръсквам с препарат, слагам в торбичка за пране на сутиени и заедно с другото пране в пералнята, на 30 градуса.
Виж целия пост
# 367
Хич и не пръскам с препарат, не го и слагам в торбичка. Разкопчавам и двата несесера и със светлата пералня ги пускам на 40 градуса.
Виж целия пост
# 368
    Моля ви дайте мнение за тази раница..подходяща ли е за първокласник?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/62674
 
  Притесняват ме раниците с твърдо дъно..синът ми пък иска с колелца, но смятам че няма нужда. Ще го водим и взимаме от училище с кола.
Виж целия пост
# 369
    Моля ви дайте мнение за тази раница..подходяща ли е за първокласник?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/62674
 
  Притесняват ме раниците с твърдо дъно..синът ми пък иска с колелца, но смятам че няма нужда. Ще го водим и взимаме от училище с кола.
С твърдо дъно е супер. Показаната раница няма външни джобове, освен за вода, а моята щерка не може да се накефи на раница без джобове.
Виж целия пост
# 370
   Благодаря! Ще го мисля..тръшнал се е за тия Трансформърс и това е! Гледах Херлитц Миди, няма ги пустите Трансформърс. ooooh!
Виж целия пост
# 371
Ние в предучилищната караме с някаква смотана раница, но така и така аз я нося, та реших инвестицията в раница да е догодина.
След проучването, мисля, че ще се спра на Der Die Das модел Ergo flex, ето ги http://www.derdiedas.de/modelle/ergoflex/

Харесаха ми, защото са възможно най-леки от предлаганите с ергономичен гръб. Другите ми изисквания - светлоотразители и водонепромокаемост също ги покриват, сега остава дебненето за някое намаление, та да мога да си я позволя..
Имам въпрос обаче - тъй като има вариант с обем към 20л и по-голям - 25литра, според вас кой е по-удачно да купувам? Ако може да пишете вашите раници с какъв обем са и дали ви е достатъчен? 
Виж целия пост
# 372
На Херлица пише, че е 13 литра, та не смея да си представя 25 литра колко е голяма. Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Кашарел, ето тук има раница Миди на Херлиц с Трансформърс. Препоръчвам я - много е удобна.
Виж целия пост
# 374
Паста, много добре си се ориентирала, само да вметна - външен джоб за шише е много добра опция, да не кажа незаменима. Това при положение, че се носи шише разбира се. Ако се купува всекидневно от лавката в у-ще, отпада необходимостта. Simple Smile
И това с литражите на раниците ептен не го рабирам... newsm78 Да не носят течности?!  ooooh!
Гледай размерите, препоръчвам аз, пък после литража (вече са те е упътила Барбалеле).  Grinning  Важното е да влизат най-големите учебници и блок за рисуване.  
И в крайна сметка е важо дали ще се носят нещата ежедневно или ще стоят в у-ще, дали ще се придвижва детето с кола и дали изобщо то ще носи раницата или родител. От тези неща много зависи изботът на раница.   Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия