JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме

  • 36 849
  • 750
# 570
Наслади се, наслади hahaha
Аз ще попитам- това Томовият Луис ли е, или фенско детенце newsm78?


Относно предниците- мисля от поколението най-показван е "срамният" на Фаса, а най-дълго задържал се в единичен кадър- Килиъновият в "28 дни по-късно" Laughing.
Виж целия пост
# 571
Вижте, какво, подигравчийки такива - освен, че пее, Том и свири. На барабани.
Скрит текст:
This is a magical link from a piece that the great MR ED friend and DJ of we makes the beats created many years ago - we entered one of the roughest pubs off the Caledonian road and asked if we might use their stage to shoot a 5 minute music video - for a laugh - none of us could sing or play - that wasn't the point - we came to make magic - we played for 20 mins and it is believed narrowly avoided death by shooting or stabbing

Джо, не мисля, че е неговият Луис. Той е на около 5, това дете ми изглежда по-малко.
Виж целия пост
# 572
Нямам идея колко е стара снимката Simple Smile. Обаче наистина не се сещам за снимка на Том с наследника, след бебешките такива.
Виж целия пост
# 573
Вижте, какво, подигравчийки такива - освен, че пее, Том и свири. На барабани.
hahaha
Виж целия пост
# 574
Леле, гледайте какво видео намерих Laughing:


Освен че е много патетичен надъханият им американизъм, ами и винаги са ми били супер смешни трениращите актьорчета hahaha. Особено Райън, който е толкова видим женчо, изглежда адски не на мястото си....
Виж целия пост
# 575
Специален донжуански поздрав за Джо.  Grinning 

Joseph Gordon-Levitt - Michael Muller Flaunt shoot, 2012 (цъкай смело на всички снимки  Wink)

Скрит текст:


И един също така специален поздрав за Мяч. Grinning Тези са по-малко и няма да ги крия. Пак цъкайте.  Wink

Виж целия пост
# 576
В отделен пост пускам първите снимки и клипчета от новия Х-мен. За съжаление още няма Джеймс. Прощавайте за дублирането, но имам подозрения, че покрай снимките няма да го отразите.  Grinning

X-Men: Days of Future Past Viral Website Reveals Trask Industrie … and the Sentinels

Питър Динклидж е умопомрачающ  hahaha


И нови постери на филма









От бързане да наслагам всичките снимки в предния пост забравих да се посмея с Джоузеф, Чанинг и Райън, които си играят на войници.  Laughing

Виж целия пост
# 577
Питър Динклидж е умопомрачающ  hahaha

И толкова 70тарски.  hahaha

Обаче Фаса и Иан Маккелън все едно са един и същ човек.

Виж целия пост
# 578


 hahaha  hahaha  hahaha

В tmbrl-то, където го намерих, отдолу под колажа имаше надпис We're Smashing!


Злате, благодаря за подаръка!   bouquet
Много са хубави снимките.
Вчера ги гледах и аз по едно време, докато бях в офиса, но бях доста заета, та не успях да ги пусна тук.


Криста, наистина прави впечатление тази "визуална близост" на сър Иън и Майкъл. Още в първия постер си личеше, сега също.
Което прави абсолютно оправдано "противопоставянето" им в онази анкета, дето Златето пусна в британската тема.
Само дето там сър Иън засега убедително води пред Майкъл.
Вероятно заради многобройните тийнове (почитатели на Хари Потър), които гласуват.
Виж целия пост
# 579
Въх! #Shocked Прегрях! smile3544
Виж целия пост
# 580
Ееее, фотосесията на Джоузи ми напълни душата - сладкишче Heart Eyes


Сега, по същество, гледах преди малко Welcome to the Punch и ще споделя само много хубави думи за този филм. Изключителен, прекрасен, не съм мръднала/е, почти - само веднъж си слагах сладолед Wink/, чудесен Филм!
Не знам от къде да започна точно, защото съм доста впечатлена, а повярвайте ми аз съм човек, който се вглежда в детайлите и мога да кажа, че тук хората са си свършили прекрасно работата.
Най-силно съм впечатлена от факта, че една на пръв поглед толкова банална история/сюжет/ - а, именно че добрите гонят лошите и накрай започваме да симпатизираме на лошите е развита и поднесена толкова професионално. Играта на Джеймс за мен е отлична, както и на другия актьор, който играеше Стърн.....нещо си...крадеца Grinning
Забелязах как освен, че героя на Джеймс не беше "просто" ченге, а беше мислещо ченге. Хареса ми, когато отиграваше ситуациата при престрелката в хотела, също как бързо и мъжкарски реагираше при различните казуси Peace Много му отива тази роля на Джеймс, страхотен пич е, въпреки дребния си ръст, роля натоварена с истинско мъжкарско поведение.
Впечатлена съм от динамиката на филма, от обрата/въпреки, че и този обрат сме го гледали често в сюжетите - когато добрите изведнъж се оказват по-лоши и от най-големия серииен убиец/, но тук някакси нещата преливаха толкова естествено от преследването на крадеца, през случая с онзи убиец/бабиния/ и чак до момичето, което стана невинна жертва. Нищо във филма не ми се стори нелогично и пресилено, страхотен е просто. Сюжетните линии така са вплетени, наистина добре свършена работа.
Имаше и дозата чуствителност, човещината, всичко това беше по-силно за мен от задкулисните игри на полиция и правителството, въпреки, че на пръв поглед те са водещи за сюжета.
Още мога да си пиша, но спирам за да не ви отегча...ако, се сетя нещо пак ще се включа Wink    
Виж целия пост
# 581
Скрит текст:


hahaha  hahaha  hahaha

В tmbrl-то, където го намерих, отдолу под колажа имаше надпис We're Smashing!

 Laughing Добро попадение.

Отпускарският месец си личи и тук, обаче аз ще пусна една скорошна снимка на Том от Прага. Явно е ходил на шопинг. Бавно и славно сваля натрупаното от Бейн и отново заприличва на момченце.

Виж целия пост
# 582
Ау, магазина на "Адидас" в Паладиум. Егати, защо не предупреждават в кои дни ще ми се разхождат под носа Crossing Arms?
Това с неговите кила хич не го разбирам- преди по-малко от месец далеч не беше така слабичък. Да не е на ВМ-НВХ hahaha?
Виж целия пост
# 583
Те ръцете му и гърбът още са големи сякаш, на тази се вижда по-добре, но обръсне ли се, автоматично става на 17г., какъв човек! Laughing

Виж целия пост
# 584
Вратлето ми се видя много тъничко на първата снимка, втората по-достоверна ми се чини Joy. А с тези вечно нацупени по детски устни и на 50 ще изглежда най-много на 30 Heart Eyes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия