БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 67 538
  • 736
# 105
аз ших с 2 нишки
Виж целия пост
# 106

Не прозира ли много? Дай да видя твоето  Praynig
Виж целия пост
# 107
ми подарих го преди да го снимам. няма какво да прозира, говорим за графика. шила съм и други гоблени на 14ска и си е ок
Виж целия пост
# 108
ми подарих го преди да го снимам. няма какво да прозира, говорим за графика. шила съм и други гоблени на 14ска и си е ок

Мерси много  Hug И без това мразя тройния конец  Simple Smile
Виж целия пост
# 109
не си сама  hahaha
Виж целия пост
# 110
И аз съм шила с две нишки

мисля че добре се получи Thinking
Виж целия пост
# 111
      Ох, вихри се купон, пък аз без тоци и други подобни екстри!
      Зори, честит ти ден рожден! Да си здрава, щастлива и доволна, пък кой както иска да постъпва по такива празници! Наздраве!
      Не всичко успях да видя и прочета, но ви поздравявам за труда и майсторлъка!
      Деси, може и да съм показвала, а може и да не съм, но виж моя ирис:

                                                   , надявам се да личи, че е с две и една нишки, ако подобно онагледяване ти върши работа! За жалост, не винаги снимам, щото всички ме знаят какъв пишман- фотограф съм!!! УжасТ!!!

      
Виж целия пост
# 112
ФинЕти, много е хубав, очички хвърлих...
Виж целия пост
# 113
Реа, това означава ли че ти е скорошно другарчето. Да не съм аз? newsm12

 smile3505 smile3533



  party006 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН zori_man !   party006
 
Виж целия пост
# 114
Честит рожден ден, Зори.   bouquet  bouquet

От мен поредното етапче:

Интересно ми е Бачийска с какво ще 'излезе' за рождения ден на Зори Simple Smile))

Всички показвате едни такива красиви нещааа  newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 115
Албенче, Финети, много благодаря  Hug

Финети, този не си го показвала, а е прекрасен   bouquet

Целуфка, мноооого е истински!  Peace
Виж целия пост
# 116
ФинЕти, много е хубав, очички хвърлих...

          Heart Eyes Има неща, които за по-малко от наносекунда разбирам, че са създадени за мен! Такъв беше случаят и с този ирис! Шила съм къде по-сложни, големи и шарени неща, но само това ми виси на стената вкъщи! И всеки ден ми носи все същото трепетно чувство! Heart Eyes
      И след лирическите ми напъни, кажи дали да го качвам, дружке, че да го сваляш! Joy Joy Joy

      ЦелуФке, това коте да го цунка човек... Laughing

      Деси, мерси, писали сме едновременно! Wink
Виж целия пост
# 117
Интересно ми е Бачийска с какво ще 'излезе' за рождения ден на Зори Simple Smile))
С какво може да излезе Бачийска- с един гол...
...или няколко...
Котето се получава много добре.
Виж целия пост
# 118
Качвай се Wink, не се бави, че стълбите дългиииии
Виж целия пост
# 119
ФинЕти[   много нежни и красиви тези Ириси Hug
celuFka  много е красив,аз преди от снимката не го харесвах много,но сега като виждам ушито .... БРАВО  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия