БРОДИРАНА КРАСОТА ТЕМА 110

  • 67 538
  • 736
# 90
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, zori_man.
Виж целия пост
# 91
Честит Рожден Ден Zori_man!

Не бих ти пожелала успех,
защото си достатъчно силна
да постигнеш ВСИЧКО!
Не бих ти пожелала щастие,
защото знам, че до теб са хората,
които те карат да се усмихваш.
Бих ти пожелала само здраве,
за да се радваш дълго на успехите си,
на милионите усмивки и хората, които те обичат!
Виж целия пост
# 92
Честиг рожден ден,   zori_man!  Много здраве и късмет! Наздраве!
И аз съм чувала че не се празнува, но аз моя си го празнувах миналата година. Само с най - близките, но все пак си го празнувах - то си ми е рожден ден.
Виж целия пост
# 93
Честит Рождн ден zori_man  bouquet Tada

Защо 20 годишният рожден ден да не се празнува  Wink
Виж целия пост
# 94
Zоri_man Честит рожден ден!  newsm59
Виж целия пост
# 95
zori_man, честит рожден ден.   bouquet
Виж целия пост
# 96
Зори, Честит Рожден Ден и от мен   bouquet
Пожелавам ти здраве и много късмет  Hug
Виж целия пост
# 97
Зори,
Виж целия пост
# 98
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН zori_man ! newsm67 newsm67 newsm67

Баха ми казали, че на този рожден ден трябва не ти да черпиш, а приятели да те изведат и да те почерпят. Така че около теб хич да не се ослушват, ами да те изведат довечера на купон.  Joy

albenapd браво на майка ти. Много ми хареса идеята с фотолентата.   bouquet
Виж целия пост
# 99
Благодаря ви за хубавите думи, вълшебници на словото и магьосници с иглата и гергефа! Всичко, което сте ми пожелали да ви се връща по мно-о-о-о-о-ого, нека да има! Бъдете ми здрави, защото вашата компания ми е безкрайно приятна!
Виж целия пост
# 100
Зори, честит рожден ден! Да си жива и здрава!   bouquet

Защо 20 годишният рожден ден да не се празнува  Wink

 newsm10

Много хубав книгоразделител   bouquet  Направо ме върна в детството ми, такива си правехме, а сега не би ми хрумнало, макар че е изключително сполучлива идея  Peace
Виж целия пост
# 101
Зори, ЧРД............ smile3525
Празнува се разбира се, аз моя го празнувах, почерпих, подаръци получих и никой не попита на колко ставам пък и аз не се напъвах да кажа  Joy

Момичета, напоследък влизам и завиждам на красотите, които показвате   bouquet, аз май игла не съм хващала от отдавна и не се очертава скоро Sad
Виж целия пост
# 102
И аз снощи не успях да намеря време дори за няколко бода  Confused. Тази вечер също така се очертава  Rolling Eyes. Нооооо.....събота и неделя предстоят  smile3508 И след като туширам домашните задължения  box sweating ще си седна спокойно и ще си боцкам. И без това навън е дъждовно и не става за излизане....ще се възползвам максимално  newsm74
Виж целия пост
# 103
Влизам да честитя рождения ден на zori_man. С пожелание за здраве, щастие и много свободно време за любимото хоби. Аз си боцкам вечер по някой и друг бод. Този месец нямам много свободно време.
Виж целия пост
# 104
Момичета, кой е шил графика на Аида 14? Черното с два или три ката е по-добре?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия