Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на Риолс за меката панама?
Къде във Варна мога да намеря добро място за рамкиране на гоблени?
Какво е мнението за гоблени на Казанлъшки гоблени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на Риолс за меката панама?
-
Къде във Варна мога да намеря добро място за рамкиране на гоблени?
-
Какво е мнението за гоблени на Казанлъшки гоблени?
-
Какви са мненията за гоблените на Luca-S?
-
Какви са мненията за гоблените на Риолис?
Много красив


Супер става.


Разкошни са и двата. Домашната ти багрилница искрено ме развесели. 

Много ми стана красиво! Поздравявам всички ви от душа!
Няма да изброявам, че ще пропусна някого.
. Та в този ред на мисли, по колко резерва оставяте на панамата, че дамата с рамките ми каза, че моята малко била...А май бях оставила около 5 см, доколкото си спомням
.