Покажи ми красота пак и отново... (8)

  • 51 322
  • 722
# 450
Бързам да ви покажа. Току що ми разцъфна кактуса!!!  Представяте ли си ,сега в 21.30ч. От кога го чакам да знаете...








красив е нали? Две години го чакам!!!
Виж целия пост
# 451
midkoo, прекрасен е!! Завиждам ти на търпението, аз не бих могла. Браво!!

"Целувката"


Най-сладката дрямка.

"Роза"

Малкият машинист
Виж целия пост
# 452
- на разходка
Виж целия пост
# 453
Виж целия пост
# 454




Виж целия пост
# 455
Виж целия пост
# 456
http://www.dancersamongus.com/photos/Towson-MD-Rachel-Bell


https://cdn.bg-mamma.com/7KOG/aba20497.jpg
Виж целия пост
# 457





Виж целия пост
# 458
- класика Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Великолепни немски овчарки:









Виж целия пост
# 460
Виж целия пост
# 461
Виж целия пост
# 462















Виж целия пост
# 463
- -готови ли сте за снимка?! Simple Smile
Виж целия пост
# 464

Явно снимката е доста стара.  Grinning Няма нито един катинар на моста.  Laughing

Ето как изглежда сега:



Скрит текст:

 

 

 Не всяка любов е вечна  Wink

Митко, кактусът само една нощ ли цъфтя? Преди години имах кактус, който цъфтеше само за една нощ. Ето и една снимка от 2002 г.:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия