Вградена фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел

  • 326 316
  • 2 044
# 690
Моята май е такава. Беше с издрана дръжка, която те оправиха с полиране, и чукнат долен ръб. Питай ги конкретно за дефекта и  да ти го снимат.
Не разбрах каква "такава" - АЕГ, или Горение?
Виж целия пост
# 691
Е, тази и аз си харесах - продадена е Laughing Точно заради нея се "зарибих" в този магазин

Ако имаш време не бързай, ако нямаш- не прави компромиси, защото после много ще те е яд /ако съдя по себе си  Laughing/. За толкова пари долу горе има Електролукс-и с подобни характеристики, без парата май само.
Виж целия пост
# 692
Е, тази и аз си харесах - продадена е Laughing Точно заради нея се "зарибих" в този магазин

Ако имаш време не бързай, ако нямаш- не прави компромиси, защото после много ще те е яд /ако съдя по себе си  Laughing/. За толкова пари долу горе има Електролукс-и с подобни характеристики, без парата май само.
Хм, тя тая пара...не ми е позната, но с нашата силно варовита вода ми се струва, че е повече недостатък. Благодаря за отделеното време! Hug
Виж целия пост
# 693
Чудесен индукционен плот Siemens iQ300 ..... за 150 лв  Peace
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9313343477 … D0%BC%D0%B0%D0%BD
Скрит текст:
http://www.mullendomestic.com/siemens-iq300-extra-wide-touchslid … l-trim-eh975sk11e
Виж целия пост
# 694
Моята май е такава. Беше с издрана дръжка, която те оправиха с полиране, и чукнат долен ръб. Питай ги конкретно за дефекта и  да ти го снимат.
Не разбрах каква "такава" - АЕГ, или Горение?

AEG, ето и снимка. В долния десен ъгъл се вижда изкривеното, ама майната му  Grinning Харесвам си я, скоро трябва да пусна пиролизата.

И аз мисля като РАя_Никол, изчакай и не бързай. Ще заредят пак.
Виж целия пост
# 695
Моята май е такава. Беше с издрана дръжка, която те оправиха с полиране, и чукнат долен ръб. Питай ги конкретно за дефекта и  да ти го снимат.
Не разбрах каква "такава" - АЕГ, или Горение?

AEG, ето и снимка. В долния десен ъгъл се вижда изкривеното, ама майната му  Grinning Харесвам си я, скоро трябва да пусна пиролизата.

И аз мисля като РАя_Никол, изчакай и не бързай. Ще заредят пак.
Наистина си е "майната му" - няма да се снимаш с ъгъла, важното е да върши добра работа. Благодаря за обратната връзка! Обадих се, казах, че ще изчакам за АЕГ и ми предложиха да ми се обадят при наличност. И без това сега ще ми се пречка, тъй като не е готово помещението, та... По-важното е, че запитах за евентуален сервиз впоследствие и ме увериха, че Варна е втората локация след София за сервизната им база. Това ме успокоява, защото за мен сервиза е важен, тъй като до този момент съм купувала такива уреди само от Технохит, а при тях сервиза е железен - ако не отстранят евентуална повреда до два дни, носят временен уред и това е винаги с техен транспорт. Яд ме е само, че в технически "белите" държави не използват комбинирани плотове, та ще се наложи да купувам от наш магазин Горение, но ще го преглътна.

Благодаря ви, момичета, още веднъж за отзивчивостта! Сигурно щях да взема това Горение, само да ми се маха тая точка от списъка, че имам много...треска на обзавеждането #Crazy
Виж целия пост
# 696
След 4 дни почват големите намаления в Техномаркет. Видях и реклама за Зора. Така че хвърлете едно око.
Виж целия пост
# 697
В техномаркет започват от 13.04 до 17.04, но не важи за онлайн поръчки. Така пише в сайта им.
Виж целия пост
# 698
След 4 дни почват големите намаления в Техномаркет. Видях и реклама за Зора. Така че хвърлете едно око.
Аз имам опит почти само с техника с транспортни дефекти, или поне след 89 година, но от това, което чета тук, оставам с впечатление, че не са особено надеждни уредите в тези вериги. Всичко, купено от "тренспортните дефекти" е бетон, до този момент поне, а при един проблем с гаранционната ни пералня дойде техник, разглоби я и мъжа ми видя, че мотор някакъв, или пък бубина.. newsm78, е с много повече намотки, обороти и тежест, в сравнение със същата от Техномаркет. Просто имахме еднакви модели перални с наши близки и той помага на мъжа за ремонт "домашен майстор". Та затова съм леко спептична, но е хубаво да се погледне и там. До този момент всичката техника у нас е късметлийска и няма проблем, нали било като с брака - или...или Laughing Joy
Виж целия пост
# 699
Благодарение на вашите отзиви, реших да взема тази фурна http://www.techmart.bg/products/product_details/33280.
В Техномаркет от днес е на 679 лв. но май не е с 5 год. гаранция?
Виж целия пост
# 700
Благодарение на вашите отзиви, реших да взема тази фурна http://www.techmart.bg/products/product_details/33280.
В Техномаркет от днес е на 679 лв. но май не е с 5 год. гаранция?

Тази май няма телескопични водачи, или ти не държиш на тях?


Техномаркет са в промоция викате, затова ли не им работи сайта  #2gunfire
Виж целия пост
# 701
Има телескопи, в Техмарт описанието й е грешно. Simple Smile И стъклата й са 4, а не 2 бр.
Виж целия пост
# 702
Има ли тема за хладилници? Спряла  съм се на LG - NO EROST,, горна камера и търся мнение.
Например това: http://www.techmart.bg/products/product_details/29749
Може ли да кажете надеждни сайтове за онлайн пазаруване?
Виж целия пост
# 703
Момичета. ...дочаках я. Току що мъжа ми се обади от Техномаркет. Вече си имам Electrolux EOC3430COX. Благодарение на вас. Между другото в магазина има повече неща от брошурата.
Виж целия пост
# 704
На каква цена е въпросната фурна в Техномаркета?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия