
Весело се е получило при вас. Вярвам, че ще отмине. Дай му малко време да свикне
Аз забравих да спомена за Йосиф - това дете не върви, само тича

Всичко ще влезе в нормален ритъм, спокойно!
ама много смешно зяпа. Тук на едната площадка има всякакви размери деца, от бебета до тийнове. Ралито застава до някакъв екшън и започва да гледа с отворена уста. Така може да стои 20 минути и да не мръдне. Попива страшно.






ю
Лека бременност

Така като се стисна все още си има бели капки (дори не са прозрачни), но доста малко, не е така на струи вече 

Иначе аз лично за гърдите нищо не правих. И аз имах капчици, дори и сега ако стисна повече може да се появи. Но нито съм имала напрежение, нито болки, уплътнения или нещо такова. Е, свалих размер сутиен, обаче
Но поражения чак толкова големи няма. Дори сякаш тази едрина в раменете изчезва с бюста и аз се чувствам по-добре
Препоръчани теми