Решила съм да го отведа на невролог, така ме посъветваха логопедите, ще видим кога ще мога да го организирам.
Решила съм да го отведа на невролог, така ме посъветваха логопедите, ще видим кога ще мога да го организирам. 



. Имам желание да го заведа на логопед и/или психолог, но още си търся.
Ние сме добре, Софи ходи на ДГ, аз чакам трето детенце август и общо взето това е ново при нас. Връщам се да ви дочета. Гледам за говора сте писали аз с Крис и до днес имам проблеми, но Софи пък е голяма бърборана, а сега с френския е уникална. Как го изкарва това ''Р'' точно като белгийците. 
Да разреждам ли или така направо да жабуркам!?
Днес замина весел на ясла, Баба Марта щяла да идва и да им донесе питка и "пукики"
Да разреждам ли или така направо да жабуркам!?
Днес замина весел на ясла, Баба Марта щяла да идва и да им донесе питка и "пукики" 

Препоръчани теми