Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за секса по време на бременност?
Какво е мнението за епидуралната анестезия при раждане?
Какви са мненията относно пазаруването за бебето и себе си преди раждането, както и подготовката за раждането и покупките на бебешки артикули?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за секса по време на бременност?
Мнението за секса по време на бременност може да варира. Някои жени изпитват повишено желание, докато други го намаляват. Това е нормално и се дължи на хормоналните промени и физическите промени в тялото по време на бременността. От решаващо значение е да общувате с партньора си и да гарантирате, че се чувствате комфортно и доволни.
-
Какво е мнението за епидуралната анестезия при раждане?
Мнението за епидуралната анестезия при раждане е индивидуално. Използва се за облекчаване на болката по време на раждането. Някои жени го избират, защото предлага ефективно облекчаване на болката, докато други предпочитат да раждат без него. Важно е да се консултирате с вашия лекар и да разгледате всички възможности, за да вземете информирано решение.
-
Какви са мненията относно пазаруването за бебето и себе си преди раждането, както и подготовката за раждането и покупките на бебешки артикули?
Мненията относно пазаруването за бебето и себе си преди раждането варират. Някои майки започват да пазаруват рано, докато други предпочитат да изчакат. Важно е да планирате покупките според индивидуалните нужди и предпочитания, като същевременно се консултирате с други майки и проучвате различни опции, за да вземете информирано решение. Участниците обсъждат своя опит и мнения относно подготовката за раждането и покупките на бебешки артикули. Те споделят закупените от тях бебешки продукти, като предоставят забавни анекдоти от пазаруването. Освен това те споделят своите преживявания и съвети за подготовката си за раждането, включително физическите промени по време на бременността.
-
Какви са мненията за шишетата на НУК и AVENT?
-
Какви са някои от преживяванията на бъдещите майки?
Взех да си записвам по-важните неща,щото иначе няма оправия.Успокоява ме ,че е само временно,около 2-3г. 


. Що се отнася до козметиката за бебе , аз поне като за начало съм се спряла на Oilatum , пък по натам бебето ще си покаже дали е ОК с нея . По отношение на разходките сенадявам на чудесни септември и октомври , че да сме всеки ден навън
.А доки пък казва,че 2кг. си е добре
и си купих малки разфасовки паста за зъби, шампоан , душ гел , и еднократна употреба гащи и джапанки и съм готова за родилното!
рано рано след като са родили и си е всичко нормално- нали са летни бебета.