Фотокниги - Слънцето напече 10 тема фотолюбителят започва вече

  • 96 898
  • 541
# 420
Има нови кодове за книжки за 0.99.
Ето един: Z099PHOTOBKSAQDH7

Пак се опитах да поръчам от тях, но пак получих съобщение, че системата им е открила, че вече съм ползвала такъв код. Може би е позволено само по веднъж за всеки абонат, независимо, че кодовете са различни. Някой да си е поръчвал от същия IP адрес по повече от една такава книжка?

Ето кодове и за други неща:

1. Any 10 selected items here for $20 (100 points per referral)
http://www.artscow.com/photo-gifts/crazy-bundle
Coupon code: ZCRAYSALE4B2VJ, Expires on 09-08-2015)

2. $0.99 Custom Allover Print Tank Top with Free Shipping.
http://www.artscow.com/photo-gifts/allover-print-tank-top-1552
Coupon code: Z099TANKTOPQ4HS2, Expires on 09-08-2015

3. $0.99 Personalized Cosmetic Bag with Free Shipping.
http://www.artscow.com/photo-gifts/all-cosmetic-bags
Coupon code: ZPKV9JU4M, Expires on 09-08-2015
Виж целия пост
# 421
Здравейте, и аз споделям моите кодове за 0,99$

$0.99 custom mousepad with free shipping.
http://www.artscow.com/photo-gifts/large-mousepad-160
Coupon code: Z099MOUSEPADM3E5A, Expires on 09-09-2015

$0.99 custom allover print tank top with free shipping.
http://www.artscow.com/photo-gifts/allover-print-tank-top-1552
Coupon code: Z099TANKTOPTCJPP, Expires on 09-09-2015)

$0.99 personalized cosmetic bag with free shipping.
http://www.artscow.com/photo-gifts/all-cosmetic-bags
Coupon code: ZE9SE2R, Expires on 09-09-2015)

Виж целия пост
# 422
За Artscow:

3   Referee   8x8 Photo Book (20 pages)   06/16/2015   Expiring soon, Time Left: 2 days 23 hours 46 mins    No   5jnvsgnv942q    

100   Referrer   Prints 4" x 6"   06/20/2015   Expiring soon, Time Left: 6 days 2 hours 50 mins    No   pggsa0n6fo08    

50   Referrer   Prints 5" x 7"   06/20/2015   Expiring soon, Time Left: 6 days 2 hours 50 mins    No   cgyku6sv5m9s    
Виж целия пост
# 423
Направих две поръчки от Artscow с кода за 5 неща за 10$ - общо за 20$ - 8 кутии за визитни картички и 3 огледала (за мен и като сувенири, трябват ми за подаръци понякога).

От кутиите съм доволна - лекички, тънички, печатът е много добър, въпреки че в Artscow има негативни коментари за печата, а моите изображения са с доста дребни детайли. Няма нищо размазано, няма и смесване на цветовете. Капакът е целият покрит с лак, според други негативни коментари в Artscow лесно се драска, но засега не забелязвам проблеми.

Огледалата обаче са пълна недомислица. Мислех, че са огледало плюс капаче, а те са само огледала, може да се сложи картинка на гърба на огледалото. Изглеждат като голяма значка. Иначе печатът на тях е отличен. От трите едното пристигна счупено, и то най-симпатичното. Разочарована съм и повече със сигурност няма да поръчвам огледала.
Виж целия пост
# 424
записанааа (да не остана на зад WinkPeace Peace
Виж целия пост
# 425
Здравейте,
Поръчах фотокнига за около 32 долара. Като пристигне ще трябва ли да плащам и мито и ако да, горе долу каква е сумата?
Ще съм благодарна на отговор!
Виж целия пост
# 426
Случайно да има кодове за 100 бр. безплатни снимки  4 х 6 ?
Интересува ме още, ако направя нов акаунт ще мине ли номера и да получа отново кодове за безплатни снимки?
Благодаря!
Виж целия пост
# 427
Няма да получиш безплатни, запомнят IPто. Получаваш ако препоръчаш на някой сайта и от имейли с кодове.
Виж целия пост
# 428
Случайно да има кодове за 100 бр. безплатни снимки  4 х 6 ?
Интересува ме още, ако направя нов акаунт ще мине ли номера и да получа отново кодове за безплатни снимки?
Благодаря!
Писах ти на лични код  Peace
Виж целия пост
# 429
Като поръчаш сега ще ти зареди нови кодове.
Виж целия пост
# 430
Здравейте, искам и аз да попитам за получаване на поръчките - трябва ли да се ходи на митница и има ли мито? Досега винаги от photobox съм поръчвала, защото си мисля, че кравата е свързана с митничарски неволи.  Laughing
Виж целия пост
# 431
  До сега никога не съм ходила на митница, но винаги има такава възможност. Поръчвам често но на части, по 100 снимки или 1-2 книги.
Виж целия пост
# 432
Аз чакам една книга от кравичката вече месец,ако не дойде как се процедира?
Виж целия пост
# 433
По принцип на 43-44-ия ден е  хубаво да се пусне диспут в Пейпал, да е сигурно, че няма да изгубиш парите. Но тези от Кравата много се дразнят на отворен диспут. Започват да те натискат да затвориш диспута, казват, че няма да ти пращат бъдещи поръчки. Според тях, ако нещото не дойде за около 60 дни, ще ти го пуснат отново. Но това е само ако нямаш отворен диспут, което си е риск.
Аз си водих една дъъълга кореспонденция с техния човек от съпорта. Много държеше да му обещая, че няма да отварям никога диспут и за бъдещите ми поръчки. Опитах се да го убедя, че това е голяма глупост, но той си повтаряше едно и също. Накрая му обещах най-тържествено, че няма да отварям диспут и ще си плащам всичко без да очаквам нищо срещу парите си. А той ми каза "благодаря", явно на английски не мога да съм саркастична  Grinning
Виж целия пост
# 434
На мен са ми пращали повторно поръчка, неполучена.Не съм отваряла диспути и др,писах си с тях преди време.Понякога се бавят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия