Фотокниги - Слънцето напече 10 тема фотолюбителят започва вече

  • 96 897
  • 541
# 450
Тествах кода - изписа ми, че важи за цена от $0,99, за първата книга с размер 6х6 или 7х5. Всяка следваща е за $4,99. Не знам обаче дали ще действа ако се пуснат няколко отделни поръчки? 
Виж целия пост
# 451
Тествах кода - изписа ми, че важи за цена от $0,99, за първата книга с размер 6х6 или 7х5. Всяка следваща е за $4,99. Не знам обаче дали ще действа ако се пуснат няколко отделни поръчки? 
Аз си поръчах 1 Simple Smile  Вие получихте ли си книжките,видях че сте писали на предишната страница, моята още не е пратена, ще си почакам Simple Smile Днес получих снимки, поръчани на 22/12 Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Получих ги. Не помня точно кога,но може би беше преди 15.12. Направи ми впечатление обаче, че са малко по-различни от предните.
Иначе тия дни ако ми остане време и аз ще пусна нови да се правят.
Виж целия пост
# 453
Получих ги. Не помня точно кога,но може би беше преди 15.12. Направи ми впечатление обаче, че са малко по-различни от предните.
Иначе тия дни ако ми остане време и аз ще пусна нови да се правят.
колко снимки се събират в тази 5х7
Виж целия пост
# 454
Може и една, може и 4 - зависи колко големи искаш да бъдат.
5 на 7 е 13 на 18 см.,
Виж целия пост
# 455
Получих ги. Не помня точно кога,но може би беше преди 15.12. Направи ми впечатление обаче, че са малко по-различни от предните.
Иначе тия дни ако ми остане време и аз ще пусна нови да се правят.

По-хубави ли са Wink Последно поръчвах преди 3 години...нямам книжка от скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Същите са. Качеството зависи от качеството на камерата.
Виж целия пост
# 457
Абе не е май и до качество на снимките. Имам книги правени със снимки от фотосесии и пак са малко кофти - червенеят леко, но пък за парите са екстра. Слагала съм снимки и от телефона и от хубав апарат - няма голяма разлика. Иначе април 2015г. поръчах първите 2 книги, а сега декември още 5. Разликата е в плътността. Вторите са като че ли малко по-меки - вътре страниците имам в предвид.
За броя снимки - зависи си от темплейта, който ползваш. Аз нещо не мога да се ориентирам как да си направя мой темплейт та ползвам от готовите. Средно около 40-50 снимки се събират. Повечето снимки предполагат да са по-малки после. Ако са по-малко снимките самите снимки на книгата са по-големи и по-хубави съответно.
Виж целия пост
# 458
Здравейте момичета и момчета! 
Имам едно бързо въпросче.  Laughing Все още не съм получила календари, пуснати от кравичката да пътуват на 04.12.2015, досега никога не са се бавили толкова много.  Confused
Има ли други чакащи от този период? И знаете ли как мога да проверя в пощата дали не са там (съответно нямам тракинг номер)
Благодаря ви. bouquet
Виж целия пост
# 459
Здравейте момичета и момчета! 
Имам едно бързо въпросче.  Laughing Все още не съм получила календари, пуснати от кравичката да пътуват на 04.12.2015, досега никога не са се бавили толкова много.  Confused
Има ли други чакащи от този период? И знаете ли как мога да проверя в пощата дали не са там (съответно нямам тракинг номер)
Благодаря ви. bouquet
Аз все още чакам книга от 22 Октомври.
От Кравата ми се обясняват за забавяния и дъра-бъра, само ми повтарят да бъда търпелива...
Виж целия пост
# 460
Здравейте момичета и момчета! 
Имам едно бързо въпросче.  Laughing Все още не съм получила календари, пуснати от кравичката да пътуват на 04.12.2015, досега никога не са се бавили толкова много.  Confused
Има ли други чакащи от този период? И знаете ли как мога да проверя в пощата дали не са там (съответно нямам тракинг номер)
Благодаря ви. bouquet
Аз все още чакам книга от 22 Октомври.
От Кравата ми се обясняват за забавяния и дъра-бъра, само ми повтарят да бъда търпелива...

Аз получих книжка поръчана на 30 декември Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Благодаря, момичета! Явно единствено може да чакаме Confused
Бабите вече си взеха календари, че то януари мина! Тази година ще се подготвя още октомври, въпреки, че досега винаги съм ги правила едва ли не първите дни на декември и са били тук навреме!
Виж целия пост
# 462
И аз се запалих по фотокнигите. Simple Smile Откъде взимате кодове?
Виж целия пост
# 463
И аз се запалих по фотокнигите. Simple Smile Откъде взимате кодове?

Като се регистрираш в сайта  - в профила ти дават кодове различни....  / за снимки, книги и т.н. /
Отделно и на пощата ще ти изпращат техни оферти.
Виж целия пост
# 464
И аз се запалих по фотокнигите. Simple Smile Откъде взимате кодове?

Ето и код за книжка 6х6" или 5х7" за 0.99$.

Unique Coupon Code:   ZSTOLEN36YWT 
Expiry Date:   FEB 17, 2016
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия