Момче ли си, или момиче, бързо ти си покажи, ДЕКЕМВРИйче ти не се свени!

  • 29 808
  • 751
# 150
Здравейте, момичета!


Аз се върнах от преглед по повод на моето отлепване. Прегледа ме д-ра пита ме пия ли нещо,  казах, че моята докторка нищо не ми е изписала и той ми изписа Дуфастон, Папаверин, Магнерот и Но-шпа и ми казва "сега ще ти изпиша едни неща, ама искам наистина да ги пиеш, да не забравиш"       в смисъл повдигна ми и малко духа, че аз тука два дни направо не знаех по коя земя ходя.    И най-вече защото се чувствах безсилна - знаех, че имам проблем, но никой нищо не ми изписваше за този проблем и все едно си блъсках главата в стена  

Сега съм доста по-позитивно настроена.   Mr. Green

Ще лежа, ще си пия хаповете и всичко ще бъде наред  Peace

Благодаря ви момичета за подкрепата тук и във ФБ групата и на всички, които ми писахте на лични и ме успокоявахте с думите си!   Hug

Връщам се назад да ви чета  Peace
Виж целия пост
# 151
Привет и от мен до тук нямам проблем не съм повръщала и не ми е било лошо а гърдите ме болият когато ставам сутрин явно след лежането и после гравитацията а те доста по наедряха .Аз имам друг проблем и това са комарите преди ползвах тези машинки които се поставят в контакта и сега не знам какво мога да ползвам някои има ли идея?
Виж целия пост
# 152
Привет и от мен до тук нямам проблем не съм повръщала и не ми е било лошо а гърдите ме болият когато ставам сутрин явно след лежането и после гравитацията а те доста по наедряха .Аз имам друг проблем и това са комарите преди ползвах тези машинки които се поставят в контакта и сега не знам какво мога да ползвам някои има ли идея?
можеш да ползваш за тялото антикомарин на Бочко
Виж целия пост
# 153
а мен друго ме интересува,боядисвате ли косите си през бременноста? от различни хора чувам различни мнения,едни за твърдо против,други казват че не пречи,защото боята не достига до бебчо,имам крещяща нужда от боя на главата си,а незнам какво да правя
Виж целия пост
# 154
Аз имам друг проблем и това са комарите преди ползвах тези машинки които се поставят в контакта и сега не знам какво мога да ползвам някои има ли идея?

Аз се пръскам със спрея Бочко на малкия  Mr. Green

Виж целия пост
# 155
TDI, всичко ще бъде наред! Слушаш и изпълняваш Simple Smile Наистина се чувстваш по-уверена, когато някой доктор ти изпише лекарство, поне аз го изпитах на гърба си.
Виж целия пост
# 156
Аз не се боядисвам, но смятам, че това е мит също както и това, че не трябва да се подстригваш. Без логика, не знам сега за боята, но така мисля.

Добре дошла, Силки! Hug
Виж целия пост
# 157
TDI, всичко ще бъде наред! Слушаш и изпълняваш Simple Smile Наистина се чувстваш по-уверена, когато някой доктор ти изпише лекарство, поне аз го изпитах на гърба си.

Да, а и казват че това е част от лечението също - когато си позитивна и уверена. Друго си е да усетиш в доктора едно успокоение, че всичко ще бъде наред. Аз дори за раждане го питах  Crazy  
В смисъл направо ми се промени цялото същество за няколко минути  Peace

На мен 2 дена всички ми повтарят да съм спокойна и т.н. ами как да съм спокойна, като го виждам човека маха вътре и като знам, че може да го изтърва...не ми беше спокойно, беше ми нервно, тревожно, ревеше ми се...даже си поревах  Blush  снощи не съм спала, сънувах болници и доктори и други кошмари  Tired естествено това веднага ми се отрази и имах болки и вчера и днес предиобед, които още повече ме побъркваха - изобщо става един омагьосан кръг, от който няма излизане  Confused

И не че сте ме питали, ама да не мислите, че съм някое мрънкало или някоя ревла...до сега много рядко ми се е случвало да загубя самообладание, а съм преживяла доста, включително и по време на атентата бях на работа и участвах в аварийно-спасителните действия.
Виж целия пост
# 158
Леле, колко сте изписалиии Simple Smile Записвам се да ви следя! Поздрави на всички, разбрали пола и успех на всички, на които предстоят изследвания!!!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 159
а мен друго ме интересува,боядисвате ли косите си през бременноста? от различни хора чувам различни мнения,едни за твърдо против,други казват че не пречи,защото боята не достига до бебчо,имам крещяща нужда от боя на главата си,а незнам какво да правя

Аз питах моята докторка и тя ми каза, че няма никакви проблеми за бебето.
Виж целия пост
# 160
Аз да ви призная си изрусявам и подстригвам косата всеки месец от самото начало и не мисля, че ще навреди на бебето. Може и да е егоистично, но имам нужда поне веднъж месечно да стана от леглото и да отида да се разкрася  preggo искам да съм хубава мама.
Виж целия пост
# 161
TDI, всичко ще бъде наред! Слушаш и изпълняваш Simple Smile Наистина се чувстваш по-уверена, когато някой доктор ти изпише лекарство, поне аз го изпитах на гърба си.

Да, а и казват че това е част от лечението също - когато си позитивна и уверена. Друго си е да усетиш в доктора едно успокоение, че всичко ще бъде наред. Аз дори за раждане го питах  Crazy  
В смисъл направо ми се промени цялото същество за няколко минути  Peace

На мен 2 дена всички ми повтарят да съм спокойна и т.н. ами как да съм спокойна, като го виждам човека маха вътре и като знам, че може да го изтърва...не ми беше спокойно, беше ми нервно, тревожно, ревеше ми се...даже си поревах  Blush  снощи не съм спала, сънувах болници и доктори и други кошмари  Tired естествено това веднага ми се отрази и имах болки и вчера и днес предиобед, които още повече ме побъркваха - изобщо става един омагьосан кръг, от който няма излизане  Confused

И не че сте ме питали, ама да не мислите, че съм някое мрънкало или някоя ревла...до сега много рядко ми се е случвало да загубя самообладание, а съм преживяла доста, включително и по време на атентата бях на работа и участвах в аварийно-спасителните действия.

Здравейте, аз съм от Януарките и понякога шпионирам във вашата темичка Simple Smile
а това, което споделяш TDI, сякаш съм го писала аз... на 100% знам как се чувстваш. Не искам да бъда нахална, но били ли ми казала как са ти изписани хапчетата.
Виж целия пост
# 162
благодаря за отговора ще търся това средство за комари за боята за коса и аз питах моята доки и тя каза че няма проблем а аз се боядисах с тази новата олия и ми покри белите коси но вместо 30 минути седях 1 час и съм много доволна
Виж целия пост
# 163
много благодаря момичета,значи утре и аз ще се боядисам Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Здравейте,
от няколко дни се опитвам да ви изчета, чак сега почти успях.  Grinning

а мен друго ме интересува,боядисвате ли косите си през бременноста? от различни хора чувам различни мнения,едни за твърдо против,други казват че не пречи,защото боята не достига до бебчо,имам крещяща нужда от боя на главата си,а незнам какво да правя
Боядисах се днес с безамонячна, то пък остава и такава побеляла да ходя, като сме бременни да не сме запуснати.  Laughing Аз избирам по време на бременност просто по-рядко да го правя и с безамонячна.  За къна съм мислила, но нямам 2 часа да стоя с нея.
 Силки привет! Аз също съм от Ловеч, макар последните години да съм предимно по чужбините, отдавна съм отлитнала от града, но лятото си идваме за месец с децата Simple Smile
 Сега ще бъда кратка, че е много горещо, но  ще пиша пак  Wink

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия