Момче ли си, или момиче, бързо ти си покажи, ДЕКЕМВРИйче ти не се свени!

  • 29 808
  • 751
# 165
Вебо, писах ти на лични  Hug

Аз не мисля да се боядисвам, но си мисля да се подстрижа на черта, едно, че е модерно, второ, че врата ще ми е гол и няма да ми е толкова  горещо.

То ако ги слушате всички бабини деветини... аз с предната бременност разбрах в 9-ти месец, че не трябвало да си режа косата, защото не знам какво си на бебето...даже не съм запомнила  Crazy
Виж целия пост
# 166
Аз да ви призная си изрусявам и подстригвам косата всеки месец от самото начало и не мисля, че ще навреди на бебето. Може и да е егоистично, но имам нужда поне веднъж месечно да стана от леглото и да отида да се разкрася  preggo искам да съм хубава мама.
Щом мислиш, че не е вредно не е егоизъм. Но все пак е хубаво да се убедиш преди да действаш т.е. да питаш доктора си. Ако се окаже, че е проблем боядисването, как ще се чувстваш та дори и да си красива. Wink
Виж целия пост
# 167
Момичета, как спите през нощта? Аз миналата нощ не можах да спя и сега направо ме е страх да легна. Такава жега ми е Sad Цял ден правя течение и се ядва, обаче като отида да легна и такъв задух в спалнята, сякаш не съм проветрявала. Снощи мъжа ми ме изпъди на терасата да се охладя, че много съм пъшкала през нощта Simple Smile Тази нощ може направо да се изнеса да спя на терасата, хаха
Виж целия пост
# 168
TDI няма да се депресираш! Сама знаеш че всичко се пренася на бебето... Всичко ще се оправи! Много мъчно ми стана като разбрах колко си се притеснила. Ще ни информираш за състоянието си от тук нататък
Аз вечер спя много леко и това е от скоро явно заради напрежение някакво ...
Боядисах се за последно преди да забременея, защото знаех че не е хубаво. Фризиорката ми докато беше бременна не боядисваше. В последствие разбрах, че с безамонячна няма проблем
Виж целия пост
# 169
Питала съм АГ-то си дали мога да си боядисвам косата и тя ми отговори следното:"Разбира се,че може,кой ви пълни главите с глупости,това са бабини деветини,боята по никакъв начин не може да вреди на бебето,все едно да ме попиташ дали лака за нокти вреди".Момичета в 21 век сме  Peace
Виж целия пост
# 170
Я обяснете как така да не се подстригваме през цялата бременност ли? Абсурд. Аз досега не съм ходила само защото ме ми е до това. Хора, а как сте с настроението? На някой да му е подтиснато и апатично, защото на мен ми е? Чак вчера се чудех къде да прочета това нормално ли е за 12 г.с.
Виж целия пост
# 171
Момичета, как спите през нощта? Аз миналата нощ не можах да спя и сега направо ме е страх да легна. Такава жега ми е Sad Цял ден правя течение и се ядва, обаче като отида да легна и такъв задух в спалнята, сякаш не съм проветрявала. Снощи мъжа ми ме изпъди на терасата да се охладя, че много съм пъшкала през нощта Simple Smile Тази нощ може направо да се изнеса да спя на терасата, хаха
аз също през нощта не мога да спя,но не от жега...и аз незнам от какво,все пъшкам,охкам,все нещо не ми е удобно и съня ми е станал толкова лек...всичко чувам и от най-малкото се събуждам,добре че не ходя на работа инъче как щях да изкарам работния ден идея нямам
Виж целия пост
# 172
Момичета, как спите през нощта? Аз миналата нощ не можах да спя и сега направо ме е страх да легна. Такава жега ми е Sad Цял ден правя течение и се ядва, обаче като отида да легна и такъв задух в спалнята, сякаш не съм проветрявала. Снощи мъжа ми ме изпъди на терасата да се охладя, че много съм пъшкала през нощта Simple Smile Тази нощ може направо да се изнеса да спя на терасата, хаха
аз също през нощта не мога да спя,но не от жега...и аз незнам от какво,все пъшкам,охкам,все нещо не ми е удобно и съня ми е станал толкова лек...всичко чувам и от най-малкото се събуждам,добре че не ходя на работа инъче как щях да изкарам работния ден идея нямам
И аз съм по същия начин,събуждам се през 2 часа,ставам до тоалетната и после докато заспя и хайде пак след 2 часа същото...и всеки шум чувам,купих си тапи за уши,но уви....аз съм така отпреди жегите,така че не мисля,че е само от тях,по-скоро е и от бушуващи хормони
Виж целия пост
# 173
TDI браво, много се радвам за теб. Голямо  Hug от мен. Ще се оправиш.

И аз нещо не мога да спя през нощта. Голямо въртене, голямо охкане.
И да ви се оплача колко сме загубени напоследък хахаха Онзи ден стоим си ние с ММ на терасата вечерта, че по прохладно и ММ вика: А ние този юрган (зимния) няма ли да го махаме вече. И аз  Shocked А тя нашата завивка е една такава олекотена, но зимна. Малко е странна -руска. Както и да е не мога да обясня. Леле от там като се захванах да вадя летните хаххаха Викам си ей за това не мога да спя като хората ама нъцки пак не става.

А сме още юни  #Crazy
Виж целия пост
# 174
TDI браво, много се радвам за теб. Голямо  Hug от мен. Ще се оправиш.

И аз нещо не мога да спя през нощта. Голямо въртене, голямо охкане.
И да ви се оплача колко сме загубени напоследък хахаха Онзи ден стоим си ние с ММ на терасата вечерта, че по прохладно и ММ вика: А ние този юрган (зимния) няма ли да го махаме вече. И аз  Shocked А тя нашата завивка е една такава олекотена, но зимна. Малко е странна -руска. Както и да е не мога да обясня. Леле от там като се захванах да вадя летните хаххаха Викам си ей за това не мога да спя като хората ама нъцки пак не става.

А сме още юни  #Crazy
хахаах оле,ние дори зимата изкарахме само с олекотена завивка,в момента ,понеже пускам климатика в спалнята сме още с нея,инъче преди да започна да го пускам спях само с едно мноооого тънко одеало и то само на кръста
Виж целия пост
# 175
Я обяснете как така да не се подстригваме през цялата бременност ли? Абсурд. Аз досега не съм ходила само защото ме ми е до това. Хора, а как сте с настроението? На някой да му е подтиснато и апатично, защото на мен ми е? Чак вчера се чудех къде да прочета това нормално ли е за 12 г.с.
Не се подстригваш, за да не му отрежеш пишката, ако е момче  Joy
 За настроенията ...ми така са, нагоре и надолу. Свиквай, така ще е , но се опитвай и сама да си създаваш позитивни емоции, може да си купиш нещо, да излезеш с приятелки, разходки, хубава музика. Ти най-добре знаеш какво те радва. Но така е, по-чувствителни сме повечето бременни.
 И аз спя с възглавница между краката и май все така ще е Simple Smile Ето и сега не мога да заспя, ще пускам някакво филмче. Лека на всички!
Виж целия пост
# 176
Вилхелм Тел според мен е напълно нормално ... Всичко, което не било нормално по принцип, по време на бременността било нормално. Аз имам огромна промяна в настроенията и без значение дали е тъга или щастие ми текът сълзите.
Забравих да приветствам новодошлите.. Дано да не спираме да се увеличаваме Simple Smile))
Идеята да не се боядисваме може би е за да не се вдишват химикали ... не знам
Виж целия пост
# 177
Здарвейте,момичеста!
Относно  боядисването и аз питах моята докторка и тя така ми се засмя  Laughing каза че няма никакъв проблем и да не се притеснявам,че ще навреди на бебо.
Аз имам съшият проблем със съня.Първо много трудно заспивам и другото което мен не мъчи е кръста.Незнам как спа ама сутрин много ме боли.Настроенията и при мен много се менят.До към 12г.с. бях повече мрачна и тъжна отколкото щастлива, сега съм по ведра.
Виж целия пост
# 178
Момичета здравейте и от мен.Това със спането и аз съм мн. зле,само се въртя,мрънкам и тъкмо задрямъм и ми се до пишка. А кръста са ми боли някъде от 12 седмица и си продължава,а от вчера ме присвива корема,може би е от притесненията по баща ми.Е хубав ден на всички   Hug
Виж целия пост
# 179
Здравейте, момичета  Hug

Още веднъж много ви благодаря за подкрепата   bouquet  Без вас не знам какво щях да правя, наистина! Казвам го съвсем сериозно, както си седя по цял ден вкъщи и ако няма кой да ми повдрига духа съвсем щях да се сдухам  Rolling Eyes

Сега съм добре, дори болки не съм имала от както си пия лекарствата, предполагам на но-шпато и на магнерота се дължи. Обаче продължавам да повръщам и то звезрски  Sick
Вярвам, че всичко ще бъде наред  Simple Smile

Вечер си спя, само ако малкия не ме изненада. Ние сме на 15-тия етаж и понякога вечер ставам да затворя прозореца, защото ми става студено  Crazy Жегата не ми пречи, обаче моя малкия е започнал да се буди посред нощ, не знам защо. Не знам дали да говоря с педиатъра, той от няколко месеца си спи сам в неговата си стая, но от няколко вечери пристига посреднощ. Една вечер така ми изкара акъла - както си спя и усещам нещо се промъква в леглото и явно защото косата му се е отъркала в лицето ми, оставам с впечатление, че е нещо космато ... направо ми спря сърцето  #Crazy
Снощи си легнахме двамата на спалнята и по едно време посреднощ усещам едни ритници в кръста - той човека буден и си намерил занимание  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия