Момче ли си, или момиче, бързо ти си покажи, ДЕКЕМВРИйче ти не се свени!

  • 29 808
  • 751
# 180
уффф и аз нямам проблем  със съня.Моя само пуфти сякаш той е бременен(то не е лъжа де - има си и той един тумбак 7-ми постоянен).Ама само ако можеше да не ми се пишка на всеки час #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 181
TDI явно ти е забавно. и на мен честичко ми се случваше - имам си кученце Дого аржентино. Само на една годинка е и тежи 45 кг и като се изправи е по - висок от мен.Беше свикнал както си спя и да се качва и да ляга върху мен.Като му е тясно ме  сритва там на края на леглото, което е 220 на 200 см и пак му е тясно на човека.Аз поне го пратих на двора, но ти....
Може би му е топло и затова се буди.Аз по това време от годината не мога да спя много добре.Все сънувам едни такива глупости, а сега още повече
Виж целия пост
# 182
Добро утро, момичета!!!!
TDI, сега ще има ревност и борба за сърцето на мама. Трябва да успокоиш всички мъже, че твоето сърце ги побира и има място за тях всичките  Heart Eyes
Аз след като прочетох подробно за депресията по време на бременност открих, че не съм в никаква депресия и явно това са си нормални състояния и слава Богу. Мерси и за вашите включвания, за мен вашата подкрепа също е много важна, защото явно съм свикнала с хора, а вкъщи имам само 2 гризача. Вечер късно идва ММ. Общо взето съм си сама и добре че сте вие.
И аз имам болничен още 20 дена. Така че ще си изкуквам вкъщи. Дано събера воля за някой изпит.
Виж целия пост
# 183
Здравейте, момичета Simple Smile И аз онзи ден се бях наканила да ви пиша, че съм депресирана  Mr. Green Нямах желание за нищо, нищо не ми беше интересно, дори не исках да се забавлявам по никакъв начин и си мислех, че животът ми няма смисъл. Ужас. После от нищото се оправих  Grinning

По темата за спането - И аз допреди 2 дена спях с олекотената завивка, с която спя цяла зима. Само че аз легна ли, заспивам и спя много дълбоко, на сутринта се събуждам умряла от жега.

Иначе и аз съм си вкъщи, защото работата ми е на компютър ми на моменти ми доскучава. Едно кафе с приятелки или разходка по магазините (ако се живее навън от тая жега) наистина оправя настроението  Simple Smile

TDI  Hug Дано повръщането ти мине скоро. Бъди спокойна доколкото може и всичко ще е наред
Виж целия пост
# 184
 Wink http://www.psiholozi.com/3/post/2013/06/209.html

Статията е за през какво минават повечето майки. Добра е.
Виж целия пост
# 185
На мен от край време са ми чувствителни табаните на краката Simple Smile Нали съм рибка. Като ме хване някаква жега и ми се зачервяват, няма мира. Директно на чешмата със студена вода се церя. Дори и през зимата ми се е случвало да ми е жега на краката и мъжа ми се хваща за главата. А сега с тази бременност всичко е двойно повече жега. Обаче снощи беше леко хладничко и успях да си поспинкам, ураааааааааа.
TDI, стига с това повръщане бре Confused Дано вече ти се успокои стомаха и да ти минават нещата, че много лошо. Няма ли някое хапченце, знам ли и аз какво вече да те посъветвам.
Аз днес съм на доки, официално, хаха. Само дето не помня от 16ч или от 16:30ч съм newsm78 Уж казах на мъжа ми, за да помни, ама на него явно му е минало покрай ушите. Ха дано да се види пола на бебока Praynig
Виж целия пост
# 186
Мамчета искам да ви питам нещо... Четете ли книги за бременността и ако да - какви?
Виж целия пост
# 187
Мамчета искам да ви питам нещо... Четете ли книги за бременността и ако да - какви?

Аз не чета, с предната ми бременност четях, но вътре пишеше само за вероятните рискове, много депресираща беше.. с едно бебе на корицата с панделка, бая дебела книга, не знам на кой автор.
Според мен най-добрата книга за бременни и за след това е на тази авторка, която е писала "Аз възпитавам детето" - това е 2-ра книга, а първата е за бременността, но това са книги от времето на  майка ми. Аз я бях взела назаем и я върнах, не помня как се казваше дори...

desi-g не ми минава това повръщане, една приятелка ме "успокои", че тя била така през цялата бременност  Rolling Eyes  вече започвам да се примирявам

TDI, сега ще има ревност и борба за сърцето на мама. Трябва да успокоиш всички мъже, че твоето сърце ги побира и има място за тях всичките  Heart Eyes

Ооо има, има ревност. Мъжо като ме целуне пред малкия и той веднага "Това е моята мама! Тате, защо целуваш моята мама!" и се опитва да ни раздели  Laughing  явно е период, през който минават всички деца. Като дойде бебо ще съм с него през деня, докато Борко е на ясла, а след това бебока ще го давам на майка ми малко да го погледа вкъщи, а аз ще излизам с Борко. Така хем ще има разнообразие за мен, хем и той няма да се чувства ощетен откъм внимание  Peace
Виж целия пост
# 188
аз четох 2 и не съм особенно доволна от съдържанието им,но понеже докато родя не смятам да се връщам на работа,а по цял ден вкъщи лудите хващат мисля да се запиша в библиотеката и от там да взимам книги
Виж целия пост
# 189
Като си правих БХС-то от майчин дом ми дадоха безплатно малка книжка "Най-сладкото очакване", от нея съм адски доволна. 143 стр, ама с картинки и разделена на няколко раздела в различни цветове. Но не знам дали може човек да си я купи... Има предостатъчно и точно такава неутрална информация и е с любов и разбиране към жените. издателството е Кеар Дайрект ООД, София 2013.
Виж целия пост
# 190
Тази книга се разпространява безлатно и я има в интернет в пдф формат Simple Smile  колкото до спането май всички неможем да спим нощем  Laughing
Виж целия пост
# 191
ДА! Ето линк!

http://lmpbg.org/new/downloads/BEBE_.pdf

Ами, аз засега си спя, но аз съм по-назад от вас още.
Виж целия пост
# 192
Дано и за напред да си спиш на мен на никаде не ми е удобно и само мрънкам  Whistling ама ще е така няма начин
Виж целия пост
# 193
Книгата е много интересна веднага се зачетох!
Виж целия пост
# 194
Мамчета искам да ви питам нещо... Четете ли книги за бременността и ако да - какви?

 Ето две прекрасни четива по време на бременността и след това:
"Книга за бебето" на д-р Сиърс
"Книга за кърменето" на Хана Латроп
 
 Книги има много на пазара и най-различни, често методите на възпитание и отглеждане на бебето и детето, предложени в тях са много различни. Майчинската интуиция съчетана с информация обаче е най-добрият съветник  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия