Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 285
Здравейте!
Бюти, хич да не ти пука за кг. Peace Щом ти се чувстваш добре и се харесваш, не обръщай внимание на глупците.
Муки, ще свикне в новото легло, даже по добре сега, докато е малък.
За обличането- както някой каза зависи колко градуса е в стаята. В къщи е хладно, през деня е около 26, а вечер доста по малко, а пък сутрин си е направо студено. Джули спи с боди дълъг ръкав и панталон, завита с тънка пелена. За сравнение - аз спя по потник, но се завивам все още с олекотена завивка.
Тайра, стискам палци Hug
Бюти, за присъединяване към групата във Фейса, на теб или на Биби да пиша?
Виж целия пост
# 286
Блонди надявам се, че Ками е добре след гостуването на болното дете  Hug
А за сладкарница "Неделя" и аз споделям мнението ти. Новите им торти никак не ги харесвам, но аз си хапвам само любимите ми  Laughing 
Скрит текст:
или

Белверде не се чуди за какво да се притесняваш, много си е добре детенцето ти. На синът ми са се образували така понякога торбички след сън, но и аз си го обяснявам като предразположеност, наследство и т.н. И аз съм търсила причина за това.  По принцип торбичките рядко са следствие на сериозно заболяване. Може да са следствие на алергия, настинка, поза на сън, а също и на завишена концентрация на сол. При малко дете, което не приема толкова сол с храната, се обяснява наличието ѝ с използването на солени разтвори при хрема или недостатъчен прием на вода. Така, че съветът ми е да му даваш повече вода.  Hug

Много се радвам на снимките ви, където сте заедно на срещи с дечицата, момичета.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes С Виктандея искаме да организираме една Варненска среща на 19 юли. Надявам се, че ще намерите време да се видим  Peace


Виж целия пост
# 287
Благодаря за стиснатите палци момичета  Hug
Да ви почерпя с една тортичка по случай взетата книжка  newsm68 newsm44  bigdance2
Виж целия пост
# 288
Тайраааа, честитооо, супер, много се радвам, кой ти беше изпитващ, между другото?  Hug
Виж целия пост
# 289
Ахой, Самуил спи в количката по средата на спалнята  ooooh! Това и като новородено не съм го правила, ама с тоя пръст няма как, налагат се извънредни мерки   Laughing

Тайра, честита ти книжка! Айде леко и безаварийно шофиране  Laughing

Захариева, къде ще я организирате тази среща? Аз съм ЗА, естествено  Laughing Дай ми на мене срещи и събирания  Laughing

За обличането - Сами спи с боди потник и отгоре гащеризонче с къс ръкав и къси крачоли на климатик. Спи отвит. Вече дори не си правя труда да го завивам и искам да подчертая, че гащеризончето го слагаме след като постоянно се отвиваше! Иначе за сравнение аз спя с тениска и дълго долнище на пижама и чорапки  Blush Васе, не ми се смей  Hug

Белверде, нищо му няма на Валерко. Аз изглеждам така след повече от 8 часа сън  Laughing

Кашпи, знам ги Св. Петка - аз там си правих лазерната корекция. Сега на 04.07. сме на консултация, ще говоря с педиатърката и после за всеки случай ще идем и на офталмолог!

Вчера забравих да кажа на Биби, че Пепи е страхотен, а на Белверде, че хем се смях, хем се ядосах на историята й  Laughing Аз така като се сблъскам с простотията в най- чист вид (като оная дето караше детето си да ми застане пред колата)и направо се разтрепервам от бяс и ме избива на агресия, чак  #2gunfire

Аз пак реших да си продавам количката  Laughing и я пуснах в Продавалника, ако има желаещи - евтинко я давам  Laughing

Виж целия пост
# 290
Ахой, Самуил спи в количката по средата на спалнята  ooooh!

Нестор пък по средата на коридора ...  hahaha А за чорапките ...  Joy Joy Joy
Тайра, поздравления!  Hug

Бреее, тука хем гърми, хем вали!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 291
Здравейте момичета,
минавам да ви прочета как сте.
Честито на бременните мами, пожелавам лека бременност и здрави бебета на финал.
Захариева, ще те следя за тази среща на 19-ти, може да се домъкнем и ние от Балчик.
Аз си изкарвам една страхотна ваканция с Бобо. Понякога сутрин рано ходим за риба с дядо, Боцко изкарва един сън, а пък аз си кисна дупата в морето. Баща ми хваща по 2-3 риби, но понеже му правиха операция на окото и не може да работи, си почива с мен и бебчо.
Откакто съм дошла у мамини съм качила 5 кила, но не ми пука. Да съм здрава е по-важно в момента.
Нашия татко идва за 2 седмици, подготвяме кръщенето за 6-ти юли в Бургас, а рождения ден в Балчик.
Все забравям да ви кажа, че пробвахме детската кухня в Балчик и беше отврат, наблъскано със сол, дворските котки не искаха да го ядат.
Приятен ден ви желая.
Виж целия пост
# 292
Абе, к'ви са тия кухни за стотинки  Crazy нашата е 5 кинта, ако искаш Rolling Eyes

Сами забравих да ти пиша, че детски офталмолог е д-р Филева, тя преглежда Ивайла Grinning не се тревожи излишно, заведи го да се успокоиш Hug

Утре на Ивайла ще й бият ваксината Пентаксим, дето не й я биха миналия месец и ми е супер притеснено да не възпали пак кистата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 293
Привет,

влизам да помрънкам, боли ме зъб и пак ще трябва да ходя на зъболекар тук. Като се чух с моят днес ми каза че е вероятно да поискат да ми извадят мъдреца и вече съвсем ме е шубе Sad направо го втасах!

помрънках, сега по същество

Марги аз пък съм като тази твоя съученичка Simple Smile В училище и гимназията бях доста слаба, дори не мисля че съм пазила диета въобще, завърших и станах сто кила Simple Smile Досега не съм чувала някой да ме обсъжда на плажа, но и на мен би ми станало крайно обидно и неприятно, ако (когато) се случи. Не си го позволявам да го правя, въпреки че понякога питам мъжа ми дали приличам на някоя, която според мен прилича на мен Simple Smile Общо взето явно имам проблеми със зрението, защото нямам и никога не съм имала реална представа за визията си Simple Smile))))))

за гадните продавачки, ами какво да ви кажа, въобще не се занимавам с тях, ако много ме дразнят си говоря с управителя, ако не са ме издразнили достатъчно ги подминавам като влак малка гара. Толкова мразя конфликти, че имам чувството че аз се натоварвам психически повече, отколкото ако си замълча. Поради тази причина им се разминава, но това е едно от нещата които искам да променя в себе си Simple Smile

Белверде, този от перник направо ми скри шапката Simple Smile Върло нахален - както биха казали тук! Ние на морето имаме открити няколко паркоместа, които са си част от нашия имот и не са за обществено ползване - пука им че им дреме, редовно си спират и чак те гледат нахално като им кажеш да си преместят колата.

Блонди, много несъобразителни мъже ей, дано нямате здравословни проблеми заради тях. Хората понякога са големи егоисти, но поне ще знаеш за вбъдеще... Simple Smile аз редовно питам преди да поканя или отида на гости - здрави ли сте, че сме с бебе Simple Smile засега май няма обидени, е и те винаги са здрави де Simple Smile)))

тлкова запомних, ама и това не е малко при положение че ме боли зъб!

а и Криси спи по боди с къс ръкав, спрях да му слагам чувалчето - много е дебело, въпреки че е лятно. Завивам го с една много лека пелена - малко като крепон стои - и той разбира се, се отвива.

Виж целия пост
# 294
*SamiMummy* , Котка и Калинка много ще се радвам, ако подредите ангажиментите си така, че да се видим. Виктандея се е ангажирала да намери подходящо място, но Сами може и ти да предложиш, ако имаш любимо такова. На 19 юли моята Ели и Дея на Виктандея ще празнуват своята първа годинка и понеже тук в Преслав никога не сме се събирали с бебета на нейната възраст, решихме с Виктандея да организираме Варненска среща. Няма да има балони и типичните украси за РД, просто искаме да се съберем повече мами с бебета, да се запознаем, да си направим снимки за спомен  Grinning Хайде, очакваме и други да се включат  wavey

Тайра Честито и от мен! Безаварийно шофиране ти пожелавам и много хубави места да посетиш!  Party

Коралче и аз имам същия проблем като теб  Sad Само, че вече съм извадила два мъдреца и то все оперативно, този ще ми е трети. Наясно съм с някои неща: Мъдреците се активират през лятото, но не е препоръчително да се вадят в горещи дни. Аз си направих рентгенова снимка, така че имам готовност ако стане спешен, но за сега отлагам нещата като няколко пъти посещавах зъболекарката си, а тя ми прави дренажи. Пия обезболяващо, ако много ме боли. Така беше една седмица. Вече болката намаля, затихват явно нещата. Ще планирам ваденето за началото на есента. Така, че ако можеш изтърпи този неприятен и болезнен период, когато мъдреца е активиран и планирай ваденето за по-късно.
Виж целия пост
# 295
И аз ще се радвам да се запознаем на 19-ти Simple Smile
Коралче, Захариева,
много гадно с тези мъдреци. Аз имам един и все се чудя кога ще ми даде зор Sick Дано не е скоро.
Виж целия пост
# 296
Благодаря ви момичета  Hug
Фери не знам,ама беше отвратителен изпитващия  #Cussing out Скъса другото момиче,на мен май ми се размина като по чудо...От самото начало се заяждаше...
Виж целия пост
# 297
Алоха  Heart Eyes
Да я карам бързо, че мъжете ми са навън, а аз уж планувах да си взема дълъг и протяжен душ и да си направя домашен педикюр, а накрая ще се приберат и ще ме заварят все така потна и с кофти нокти  Sick
Блонди, Диди, как са децата  Praynig
Белверде, само си намираш поводи да се притесняваш. Едва ли има причина, но нищо не ти пречи да попиташ педи при следващата консултация.  Hug
Сами, и Явор е леееко кривоглед, на снимки личи  Rolling Eyes Доколкото знам сега не е притеснително  Confused Но живот и здраво ще го заведа на офтамолог, понеже аз съм доста зле с очите и ми се иска да го следя  Hug
Тайра, честита книжка Безаварийно шофиране и нова кола  Hug
Дафи, да папа Мишлето, пък и свеки да ти е щастлива, че помня, че как те натискаха 5-6 месец за тази кухня  #2gunfire
При нас купона е 1,30 за 3-те яденета. Всеки ден или супата или основното е месно. Риба има веднъж седмично и Явор я обожава. Не пасирам вече, но се храним задължително у дома, понеже се цапа, основно от супата, която му се стича.
И да дам отчет от днешната ДК. - 9,835 (550) и 76 (1,5). Изненадах се, че е качил толкова, че е качил въобще при все, че когато е буден няма и секунда в която да не се набира или не пълзи, пък и не ми спи много - денем му се събират два часа сън. Ииии да се похвали, че днес влизам при педи и казвам, че още нямаме зъб, тя го прегледа и накрая на дървената шпатула издрънча зъбчето. Още не е пробило така че да се вижда, но дрънчииии.
Посъветва ме да не го придържам да ходи, а да го оставя сам да се придвижва по мебелите (аз  така и правя де, ама навън до придържам  Embarassed). Така че, Тайра оставяй я Ема, разбира се винаги под контрол.
Отивам да се поглезя  Blush
Виж целия пост
# 298
И аз ще се радвам да се запознаем на 19-ти Simple Smile

и аз и аз Grinning
Тайра, честито Hug
Тефи, браво на Явор за мерките Party
Сами, събра ми погледа с тоалета ти за спане hahaha Hug

Кухнята до нас струва 1,20 , но другия месец ще я пробвам
Не знам дали от луната, но Борко полудя  Mr. Green, изпохапа ММ и колкото повече хапеше, толкова повече се настървяваше, на мама кудженцето Heart Eyes
Виж целия пост
# 299
Момичета, мили, благодаря ви много за мнението за малкия и за отговорите за облеклото по време на сън  bouquet И аз тази вечер го скиприх с гащирознче, по-широкичко, с къс крачол и ръкав Simple Smile
Захариева, Коралче, много съжалявам за проблемите ви с зъбите, много неприятно, дано бързо ви минават, без големи ексцесии, операции и т.н. Общо взето Бог/Природата е създала човекът съвършено, но единственото недоразумение в съществото му са зъбите, и то точно мъдреците Simple Smile Няма никаква полза от то тях, но за сметка на това създават големи неприятности Whistling
Захариева, той пие толкова много вода, около и над 300 мл, освен кърмата, че едва ли е от обезводняване, солено пък изобщо не яде, защото почти само аз му приготвям пюретата, много рядко давам купени, но това за физ. р-р е много интересно, аз капя често Thinking
Тефи, браво за мерките на малкото пате Flutter Приятно релаксиране и разкрасяване Hug Hug Hug
Тайра, хайде и тук - честито  bouquet Да нямаш никакви произшествия Naughty
Кашпи, спокойно, Пентаксима е една от най-леките ваксини (след тази за хепатит), а поставянето й е изключително безболезнено, по-малко и от хепатитната, т.е. най-не боли Hug Дано няма отражение върху кистичката Praynig
Сами, вместо мм да ти топли краката, ти на чорапките разчиташ Laughing   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия