Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 27 893
  • 739
# 300
Тайра, честито!
Сега като грабнеш колата и нямаш настигане  Mr. Green

Белверде, виж за физиологичния разтвор не бях се сетила. Наистина, ако слагаш често може и от това да е подуването - ми то си е разтворена сол.

Момичета, за варненската срещичка много ще се радвам, ако дойдат повече мами, че да се запознаем. Със Захариева ще решим къде да е и ще пишем. Сами, Месечинка, Койчева, Файв, Ивка, ще се радвам, ако сте в града и дойдете. Мери Джейн, ако си насам по това време и с теб ще се радвам да се запозная. Марлиииии, ай остави го този Влас за малкоооо. И разбира се, ако пропускам някого не е нарочно. Ако някой е към Варна по това време ще е супер  Hug

Бютка, твоето турне не го признавам аз, защото точно в морската столица не си се разписала още  hahaha
Виж целия пост
# 301
Бандааа, как сте  Hug чета ви на прибежки, днес не ми остава време да се включа, сега за капак се боря с един сладкиш-училищен автобус  Whistling Нали миналата година правих за кря на класа на Кики торта-книга, сега се зачудих какво, та по-лесен и бърз вариант измъдрих, утре ще покажа, ако стане  Mr. Green

Елсънче, то пропуска ли се такъв култов бъзик  hahaha Hug

Попи, де ти изчезна гърлето?  Grinning Как описа срещата на лате, прииска ми се да съм на съседната маса и само да наблюдавам  Blush

Захариева, точно тия торти не съм ги пробвала, ще се поправя  Grinning

Кашпи, 5 кинта  Crazy

Сами, бързо да продадеш возилото, щом си решила  Simple Smile

Коралита, и аз ще питам вече  Crossing Arms да минава зъба  Hug

Тефски, радвам се да те видя, завиждам за това леко телце и слаби крачета, страхотно изглеждаш  Heart Eyes 

Свеки казва, че Камелия също криви едното оченце понякога, аз да ви кажа не виждам  Thinking

Белверде, сънувах те теб, поредната ми идиотия на сън  ooooh! ТМ набиваше кренвирши на една маса, а с теб плетяхме чорапи на една друга и нещо обмисляхме, сватба някаква, ама вече забравих  Crazy Запомних, че ТМ имаше дебели пръсти с черно под ноктите и с тях чоплеше кренвиршите, които имаха мазнинки и ТМ ги стискаше с мръсните си нокти като гнойни пъпки  Joy Sick
Виж целия пост
# 302
Блонди, точно навреме си разказа съня  Joy Joy Joy . Тъкмо мислех да разхлабя режима с яденето и ти направо ми попари надеждите  Sick

За кривенето на оченцата мисля, че на тази възраст не е проблем. И Дейката я хващам да го прави един два пъти, а преди не беше се случвало. Трябва да се види на коя възраст вече може да е притеснително и да се отиде на очен. Признавам - не съм чела нищо по въпроса /ако се притесня и ММ ще почне да се рови в нета и ще изкара едни страшни диагнози  ooooh!/
Виж целия пост
# 303
Днес се разсипах от миткане.Много обичам такива облачни дни.
Ще се присъединя към болките в зъбите.Днес щях да ходя да снимам,но чааак вечерта се сетих ,че в неделя се кълнях,че в понеделник сутринта отивам. Mr. Green
Блонди гърлата избяга SunglassesСтига с тези торти си ни изкушавала,колко душица носим.Тефита сега кажи,че и торти на корем ядеш Laughing Hug
Тайра леко и безаварийно и златен талон да вземеш като мен Mr. Green
Какво и се смеете на Самито на чорапките,то на тия дълги крака как се топлят Laughing
Днес ходихме до родилния дом и баткото вика"Тука къде смее?ММ му казва,не помниш ли от тука взехме Бейбито.Баткото пита ще го връщаме ли hahaha
Да си го похваля Бейбито вече ми е като сянка,пълзи след мен в цялата къща и като му подам ръце и се хвърля върху мен.Много му се радвам, от кога го чакам да пролази.
Виж целия пост
# 304
Попи, ще ме умори тая твоята скица ...  Joy
Блонди, скоро май няма да хапна кренвирши!  Sick
Кашпи, 5 лева!!! Б..и и тарикатите!  #2gunfire При нас е левче ...  Whistling
Койч, и моето чудо много обича да хапе, ръцете ми са целите на червени чертички.  ooooh!

Аз й се смея на Самито, ама и аз бях като нея преди човечето - ММ ми се подиграваше, че не можел да пипне кожа ...  hahaha Имах си и специални чорапи за сън!  Whistling Ама чак по това време на годината не съм се зачулвала така ...  hahaha
Ще отивам да се гмуркам, че утре ще правим опити Rolling Eyes да станем рано и да ходим да се записваме на кухня! Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 305
Стига бе, чорапи, аз ако мога кожата си ще съблека като змиите Joy Ужасна жега, цяла нощ навсякъде беше отворено, грам течение не става, а уж сме на високо и би трябвало да се улавят теченията.
Тайра,
честита книжка Simple Smile ЛЕко и безаварийно каране.
Май и аз ще записвам скоро на кухня. Обаче преди това трябва да взема да въведа рибка и ох лелееее, жълтъка smile3555
Блонди,
да ти имам  опасните сънища, направо забравям какво съм сънувала като те прочета, всичко друго бледнее hahaha
Уф, замириса ми на наакано дупе Mr. Green
Виж целия пост
# 306
Блонди, спомням си, че ти беше открила нбякъде в нет-а сандалките на Екзовите близнаци, моля те пусни ги пак ако са ти под ръка, че нещо на Криско му опират пръстите вече отпред на тези, които носи до сега. Мерси.  Hug

Излизам на разходка, ще ви чета после, че сега нямам време  Crazy
Виж целия пост
# 307
Да си гледате работата  Crossing Arms Вкъщи с климатика е хладно пък  Crossing Arms Аз до миналата седмица и с одеяло спях, ама айде това няма да ви го казвам  Laughing  Честно, някаква мания ми е, ако  нямам чорапи не мога да заспя, а ако заспя след половин - един час се събуждам и ме боли гърлото  Laughing Laughing

И аз отивам на разходка, че КОйчева вече сигурно бриши из Морската  Laughing
Виж целия пост
# 308
Ау, да не сте посмяли варненската среща да я направите преди петък! Идваме!
Виж целия пост
# 309
Добро утро  Hug

Тайра, честита книжка! Смело и безаварийно шофиране и от мен  Peace
Коралче, Захариева, ужасно звучи това с мъдреците. Аз само съм слушала за тях, ама засега нямам нито един и се надявам и да не ми излезе  Tired
Хихи, Тефита, честито дрънчащо зъбче. И ние още си нямаме нито едно.
Блонди, да покажеш после училищния автобус  Flutter
Попи, записваш ли си подобни бисери на баткото? Че някой ден да си ги припомняш и да им се смееш  Hug

И аз преди да родя спях с чорапи и все ми беше студено, а лятото все се чудих как може да им е такава жега на хората, мислих си че се преструват. Е, сега трудно дишам и все ми е горещо. Не знам хормони ли са, ама си искам старото състояние  Crossing Arms
И аз чакам малкото да се събуди и да драсваме нанякъде  Heart Eyes
Хубав ден!
Виж целия пост
# 310
добро утро,

тази нощ спах без да съм пила аналгин преди това, има надежда Simple Smile
тук днес е национален празник и нищо не работи, на всичкото отгоре времето е едно такова никакво и няма и никъде и да ходим. Ще се обадя в мола да ги проверя дали работят и най-много да се разходя до там с дребния, че ММ има да работи и най-вероятно успешно ще му пречим да свърши каквото и да е Simple Smile
Снощи заспах с малкия, толкова да ми се спеше... и после станах да му приготвя среднощното хапване и поостанах около 1-2 часа. Simple Smile А как ме мързи.... Simple Smile и закуската ми днес една миниатюрна, две франзелени кръгчета хляб и кашкавал, ще си стоя гладна до втората закуска Simple Smile

Сами, ако искаш и с шапка ще спиш, важното е да ти е удобно и комфортно Simple Smile Аз не спя с чорапи, но пък познавам хора, които спят Simple Smile

да ви кажа каква съм шматка, тук има два газови котлона, огромен стрес ми е да ги ползвам, защото все ме е страх че ще ги забравя включени примерно и ще се обгазим всичките. Та когато правя нещо на тях съм пълното внимание, много им треперя. За сметка на това с всички останали уреди съм яваш яваш. Днес слагам вода да се топли в ел. кана и забравям да я пусна, отивам да правя каша на малкия сипвам от каната - тя студена. Стоплих водата, и след като го нахраних реших че моята закуска ще я запека. Сложих я във фурничката, нагласих всичко и отидох в хола. 10 мин по-късно реших че вече закуската ми е готова - нема брате мои - кашкавала си стои още с ръбчетата, отварям вратичката - студено и гледам - забравила съм пъхна щепсела в контакта... акъл и половина Simple Smile сега съм гладна и чакам нови 10 мин за закуската....  ooooh!

Криси упорито се опитва да ми докопа чая, ще пиша после пак Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Относно срещата съм малко скептична за присъствието си. Сигурно ще искате в някой мол на климатик, а аз до моловете все още не съм успяла да стигна тази година, много км пеша имам дотам, а автобусите не са пригодени за количката. Но здраве да е ако не успея, ще направя каквото мога.

Вчера Алекс ми удари една глава на прясно излекуваната ръка, и сега пак отивам за рецепта за хапчетата, болката не се търпи. Мисля, че трябва да си купя Викодин като Д-р Хаус и да си реша проблема веднъж завинаги. А после да си решавам проблема с Викодин-а.

Отивам да си подбирам снимки на малките за фотото, намерих си ваучер за 50 снимки за 10лв и трябва да го оползотворя.
Виж целия пост
# 312
Файв, НЕ  Naughty . В морската мислим да е.
Виж целия пост
# 313
Добро утро, банда,  Hug

Камелия пак разцъква палеца нощес и ми се спи  Tired

Попая, баткото ти е голям образ  Laughing

Ей го автобусчето, много е грозничко, ама за един час набързо - толкоз  hahaha

Фери, бях, ама как им беше името  Thinking Не помня  Embarassed Виж къде има на Чипо, много са хубави и цената им е добра също  Peace
Виж целия пост
# 314
Добро утро и от мен  Hug
Блонди хубав е рейса  Peace Поне на мен ми харесва.
Още веднъж благодаря на всички  Mr. Green
Аз чорапки хич не мога да търпя когато спя.Хващат ме нервите тогава  Joy
Емма ми се оцъкли в 7 след като заспа вчера в 20:30  Rolling Eyes Е да,ама мама беше на протест и си легна по никое време и сега едвам гледам  Tired
Не спира да мрънка и да реве това дете и вече не знам какво да я правя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия