
чета ви на прибежки, днес не ми остава време да се включа, сега за капак се боря с един сладкиш-училищен автобус
Нали миналата година правих за кря на класа на Кики торта-книга, сега се зачудих какво, та по-лесен и бърз вариант измъдрих, утре ще покажа, ако стане

Как описа срещата на лате, прииска ми се да съм на съседната маса и само да наблюдавам 

да минава зъба 

ТМ набиваше кренвирши на една маса, а с теб плетяхме чорапи на една друга и нещо обмисляхме, сватба някаква, ама вече забравих
Запомних, че ТМ имаше дебели пръсти с черно под ноктите и с тях чоплеше кренвиршите, които имаха мазнинки и ТМ ги стискаше с мръсните си нокти като гнойни пъпки

. Тъкмо мислех да разхлабя режима с яденето и ти направо ми попари надеждите 
/
Стига с тези торти си ни изкушавала,колко душица носим.Тефита сега кажи,че и торти на корем ядеш 



При нас е левче ... 

Имах си и специални чорапи за сън!
Ама чак по това време на годината не съм се зачулвала така ... 
Ужасна жега, цяла нощ навсякъде беше отворено, грам течение не става, а уж сме на високо и би трябвало да се улавят теченията.
ЛЕко и безаварийно каране.


Вкъщи с климатика е хладно пък
Аз до миналата седмица и с одеяло спях, ама айде това няма да ви го казвам 







А как ме мързи....
и закуската ми днес една миниатюрна, две франзелени кръгчета хляб и кашкавал, ще си стоя гладна до втората закуска 
Аз не спя с чорапи, но пък познавам хора, които спят 
сега съм гладна и чакам нови 10 мин за закуската.... 



Не помня 

Поне на мен ми харесва.

Препоръчани теми